Letohrad - Orlice 2017 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731 726 683

Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  09. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8170.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
22Čeperka NPALeoš Kříž
33Krasonice JILukáš Pivonka
44Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
55Oponešice TRMartin Ondra
66Stradouň UOSDH Stradouň
77Prchalov  NJHonza Adamec
89Velké Hoštice  OPHonza Adamec
910Chrášťany  LTHonza Adamec
1011Pasohlávky  BVHonza Adamec
1112Bohdalín  PEHonza Adamec
1213Čikov TROndřej Lukeš
1314Chářovice BNMartin Ondra
1415Plumlov  PVHonza Adamec
1516Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1617Olešná  HBHonza Adamec
1718Stará Říše  JIHonza Adamec
1819Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1920Myštěves HKVeronika Borůvková
2021Trnava  TRHonza Adamec
2122Chotěmice  TAHonza Adamec
2223Bašnice  JCHonza Adamec
2324Lavičky  ZRHonza Adamec
2425Malá Skála JNRadek Havelka
2526Trnov RKLukáš Žid
2627Obrubce  MBHonza Adamec
2728Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2829Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
2930Mladoňovice  TRHonza Adamec
3031Únětice  PJHonza Adamec
3132Hrobice  PAHonza Adamec
3233Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3334Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
3738Míchov BKMartin Koutný
3839Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
3940Chrastavec SYJakub Šudoma
4041Velký Třebešov NAHonza Pajer
4142Svídnice CRDavid Netolický
4243Novosedly STBohuslav Chval
4344Dubenec TUMartínek z Dubence
4445Bystřec AUOHonzin Matějka
4546Pšánky HKJakub Doskočil
4647Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4748Nemrlov SUJan Navrátil
4850Babice VSMartin Ondra
4951Zderaz ACRJan Tměj
5052Lanšperk UOpetr
5153Touchovice LNLucie Hajmová
5254Jeníkovice HKMatěj Potůček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Sloup PZBaďa
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1718Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1819Hrobice PAjan pleskot
1920Holice PAVeronika Janusová
2030Radíkov PRMartin Ondra


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jinolice RenmotorJC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jinolice RenmotorJC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jinolice RenmotorJC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Myštěves HK16,3616,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Trnov RK16,8317,2216,832014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Hrabišín SU16,8416,8416,842018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Radostín nad Oslavou ZR16,7416,8716,872017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bohdalín PE16,8616,9816,982017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Velké Hoštice OP16,4416,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahorčice ST16,4217,0017,002018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Letohrad - Orlice UO17,0518,4217,052014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Trnov RK--17,062015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Prchalov NJ15,8217,0817,082016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bříšťany JC18,1617,1417,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Letohrad JeleniUO16,4617,1617,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Letohrad JeleniUO16,4617,1617,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO17,1917,9117,192014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lhotky Sport ZR17,2016,2917,202016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chotěmice TA16,6317,2417,242016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Plumlov PV17,1617,2517,252018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bašnice JC17,2917,6217,292014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pšánky AHK--17,302015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chrášťany LT16,6417,3017,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec AUO17,3017,6117,302014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chrášťany LT16,6417,3017,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bystřec AUO17,3017,2917,302018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dolní Čermná UO17,3216,8017,322016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,3217,1517,322017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bystřec UO17,3217,1517,322017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lavičky ZR17,3316,3517,332018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pasohlávky BV16,2817,3517,352017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Radostín nad Oslavou ZR17,4216,8117,422018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radostín nad Oslavou ZR17,4216,8117,422018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bystřec BUO17,8917,4317,432014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bašnice JC17,4416,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bašnice JC17,4516,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Hrobice PA17,4517,4617,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad JeleniUO16,8417,4917,492018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Letohrad JeleniUO16,8417,4917,492018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jankov BN17,5016,8517,502016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chrastavec SY17,5317,3517,532017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kosmonosy MB--17,532015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Obrubce MB--17,542015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Zlatá Olešnice JN17,6617,5117,662018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mostek UO21,4217,7017,702014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Trnov RK16,7217,7217,722016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Myštěves HK17,1717,7317,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Libuň JC17,9217,7817,782014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Krasonice JI17,8017,0417,802018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krasonice JI17,8017,0417,802018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Brandýs nad Orlicí UO29,2317,8217,822014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Moravany PA17,1117,8517,852018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Moravany PA17,1117,8517,852018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Horní Radechová BNA--17,912015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Letohrad - Orlice AUO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bystřec AUO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bystřec AUO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Letohrad - Orlice UO--17,932015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI18,1817,6818,182018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hrobice PA18,3317,2318,332017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chrášťany LT18,4815,8218,482017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nepomuky UO19,0216,8319,022017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Touchovice LN19,2219,4619,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Červená UO19,6918,1819,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libuň JC16,6119,7419,742017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Katusice MB18,9519,9819,982018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Benešov u Semil SM21,6222,3322,332017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK34,9334,5934,932018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nepomuky UO40,8441,1741,172018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešná HB--NP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malé Hoštice OP--NP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dvorce TANPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže