Letohrad, Požárníků 703 2013 - Ligové dozvuky

Liga: -
Místo: Letohrad
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 10. 2013 09:00
Kontakt:   Jirka Čada
Telefon:  608932538

Začátek rezervace: 15. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 05. 10. 2013 09:00
Začátek tipování:  05. 10. 2013 20:00
Konec hlasování: 05. 10. 2013 00:00
Zadal: Jirka Čada

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhletohrad.estranky.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Prezence: do 9:30 hod.Nástup a porada velitelů 9:30 - 9:45 hod.
Kategorie: muži, (ženy - pouze pro pozvaná družstva) 
Disciplína: Požární útok na 3B podle pravidel PS a VCÚ
Startovné: muži 150 Kč, ženy 0 Kč
Informace: tel.: 608932538 p.Čada Jiří, http://www.sdhletohrad.estranky.cz/nebo https://www.facebook.com/ - ligové dozvuky.

Přihlášky + rezervace startovní pořadí: www.firesport.cz
Způsob provedení požárního útoku:
Dle pravidel požárního sportu + VCÚ.
Sklopné terče - SDH Černovír.

Soutěž se uskuteční již tradične systémem play-off pro 16 nejlepších z 1.kola!!!!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad-2013-10-05-4245.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Podůlší BéčkoJCJan Strnad
23Dolní Přím HKJirka Čada
34Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
45Dolní Čermná UOMartin Prachař
56Nepomuky UOLukáš Lešikar
67Střezetice HKvoltys
78Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
89Havlovice TUAleš Hejna
910Lukavice LukaviceUOMatouš Hrdina
1011Horní Čermná Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1112Brandýs nad Orlicí UOMichal Pavlicek
1213Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
1315Zbožnov CRPavel Trunec
1416Velký Třebešov NAHonza Pajer
1517Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
1619Bystřec BUOŠtěpán Hrdina
1720Nekoř UOJirka Čada
1821Štíty SUVíťa
1923Bříšťany JCLucie Samková
2026Trnov RKJirka Čada
2127Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
2235Letohrad městoUOJirka Čada
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Česká Rybná UOJirka Čada
23Letohrad KunčiceUOJirka Čada


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,2716,3016,302015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0116,3416,342015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,3716,2416,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,8116,3916,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC16,1216,5716,572015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV16,5016,6816,682014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Starý Lískovec Sport BM16,6916,6516,692014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,2616,6916,692014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,7616,0416,762014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,4116,7716,772015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žernovník BK16,4816,7816,782014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice BUO16,8216,8416,842014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov NJ16,3616,9116,912015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,9616,5216,962015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BV16,8217,0717,072015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sychotín BK17,0716,5717,072015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky AHK16,8217,0917,092015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Libuň JC16,4317,1017,102015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chrášťany LT1,6617,1917,192015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sychotín BK17,2417,1717,242014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Starý Lískovec Sport BM17,0717,2717,272015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR17,3017,1217,302015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovník BK16,3517,3517,352015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TR17,3716,9717,372015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lavičky ZR17,4016,7117,402014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR17,4116,3117,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO--17,432015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bříšťany JC16,9417,4617,462014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice CUO1,7117,5917,592015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice CUO17,1717,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lhotky Sport ZR17,4117,6517,652014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB--17,742015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Libuň JC17,8217,8317,832014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Trnov RK17,4717,8417,842015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čeperka NPA17,6417,9717,972014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tatobity SM18,0817,0218,082015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jankov BN18,2617,8718,262014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Havlovice TU18,1118,6318,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Havlovice TU18,6518,0518,652014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Radechová BNA17,5118,6718,672015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bohdalín PE18,8118,7418,812015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hrobice PA17,7818,8518,852015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bystřec BUO18,7919,1819,182014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jankov BN16,5219,3719,372015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dolní Čermná UO18,1119,7119,712015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čeperka NPA18,8319,9119,912015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Horní Čermná AUO19,1919,9119,912015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Choustníkovo Hradiště TU20,1420,3220,322015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bošín UO20,8720,6020,872014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Přívrat UO24,1424,5624,562014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Roudnice HK37,3518,2737,352014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Petrovice TRNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velké Hoštice OPNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Choltice PA12,00NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Velký Třebešov NANPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bašnice JCNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Roudnice HKNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pasohlávky BVNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Horní Radechová BNANPNPMS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Letohrad - Červená UO19,0921,02MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pšánky AHK16,7816,81MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Pšánky BHK16,9517,62MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Myštěves HK19,9819,38MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bystřec AUO24,6724,19MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Trnov RK17,4917,46MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Letohrad - Orlice UO16,7117,50MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/05 Letohrad, Požárníků 703, Ligové dozvuky
-
2014/06/21 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2015/07/05 Letohrad – Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga