Letohrad Kunčice 2014 - Kunčický pohár

Liga: EXČR
Místo: Letohrad
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 21. 06. 2014 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  774183351

Začátek rezervace: 08. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 20. 06. 2014 23:59
Začátek tipování:  07. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Tomáš Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad-2014-06-21-4418.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BVJakub Sirbu
22Letohrad - Kunčice CUOTomáš Valda
33Stará Říše JIMartin Šebesta
44Čeperka NPATomáš Valda
56Starý Lískovec Sport BMTomáš Valda
67Roudnice HKPatrik Novák
78Havlovice TUAleš Hejna
89Bystřec BUOAleš Havelka
911Petrovice TRTomáš Valda
1012Libuň JCTomáš Valda
1113Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1214Trnava TRHonza Adamec
1315Plumlov PVHonza Adamec
1416Velké Hoštice OPHonza Adamec
1519Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1620Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1721Žernovník BKHonza Adamec
1822Bošín UOFerda
1923Lhotky Sport ZRMartin Kaman
2024Lavičky ZRHonza Adamec
2126Velký Třebešov NAHonza Adamec
2227Jankov BNHonza Adamec
2328Bříšťany JCHonza Adamec
2429Sychotín BKAleš Havelka
2530Bystřec AUOTomáš Valda
2631Sychotín BKHonza Adamec
2732Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
2833Pšánky AHKVáclav Zubr
2934Přívrat UOOndřej Voleský
3036Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
3137Trnov RKLukáš Žid
3242Pšánky BHKVáclav Zubr
3343Červená Třemešná BJCAleš Havelka
3469Myštěves HKJaromír Rosůlek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Chrášťany LTHonza Adamec
23Radíkov OLHonza Adamec
34Vitiněves JCTomáš Valda
45Nevcehle JILibor Mrozowski
56Libuň JCHana Jarolímková
67Sychotín BKHonza Adamec
78Myštěves HKOlíf Pánková
89Dolní Přím HKSimona Pavlíková
910Jeníkovice HKLucie Samková
1011Roudnice HKPatrik Novák
1112Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1213Česká Rybná UOTomáš Valda
1314Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1416Letohrad - Kunčice UOAleš Havelka
1518Libňatov TUTereza Térová
1620Letohrad - Červená UOAleš Havelka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychotín BK16,7616,2516,762014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT17,3015,6217,302014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR17,511,7217,512015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4717,5817,582014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nevcehle JI16,0317,7817,782015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov OL17,7916,1917,792014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychotín BK18,1017,9018,102015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Přím HK18,0118,2018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC18,6417,0318,642014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB19,0318,9719,032014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO19,2919,0519,292015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO19,9819,6119,982015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Roudnice HK21,1821,0721,182015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Přím HK16,9721,3121,312015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO24,2425,3725,372015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Česká Rybná UO19,42NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeníkovice HK20,6120,17MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Roudnice HK19,3321,71MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,20MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK17,7117,78MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libňatov TU17,3918,58MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Červená UO19,0019,12MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/05 Letohrad, Požárníků 703, Ligové dozvuky
-
2014/06/21 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2015/07/05 Letohrad – Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga