Letohrad Kunčice 2014 - Kunčický pohár

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Jeleni
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 21. 06. 2014 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  774183351

Začátek rezervace: 08. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 20. 06. 2014 23:59
Začátek tipování:  07. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Tomáš Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad-2014-06-21-4418.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BOJakub Sirbu
22Letohrad - Kunčice CUOTomáš Valda
33Stará Říše JIMartin Šebesta
44Čeperka NPATomáš Valda
56Starý Lískovec Sport BMTomáš Valda
67Roudnice HKPatrik Novák
78Havlovice TUAleš Hejna
89Bystřec BUOAleš Havelka
911Petrovice TRTomáš Valda
1012Libuň JCTomáš Valda
1113Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1214Trnava TRHonza Adamec
1315Plumlov PVHonza Adamec
1416Velké Hoštice OPHonza Adamec
1519Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1620Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1721Žernovník BKHonza Adamec
1822Bošín UOFerda
1923Lhotky Sport ZRMartin Kaman
2024Lavičky ZRHonza Adamec
2126Velký Třebešov NAHonza Adamec
2227Jankov BNHonza Adamec
2328Bříšťany JCHonza Adamec
2429Sychotín BKAleš Havelka
2530Bystřec AUOTomáš Valda
2631Sychotín BKHonza Adamec
2732Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
2833Pšánky AHKVáclav Zubr
2934Přívrat UOOndřej Voleský
3036Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
3137Trnov RKLukáš Žid
3242Pšánky BHKVáclav Zubr
3343Červená Třemešná BJCAleš Havelka
3469Myštěves HKJaromír Rosůlek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Chrášťany LTHonza Adamec
23Radíkov OLHonza Adamec
34Vitiněves JCTomáš Valda
45Nevcehle JILibor Mrozowski
56Libuň JCHana Jarolímková
67Sychotín BKHonza Adamec
78Myštěves HKOlíf Pánková
89Dolní Přím HKSimona Pavlíková
910Jeníkovice HKLucie Samková
1011Roudnice HKPatrik Novák
1112Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1213Česká Rybná UOTomáš Valda
1314Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1416Letohrad - Kunčice UOAleš Havelka
1518Libňatov TUTereza Térová
1620Letohrad - Červená UOAleš Havelka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,2716,3016,302015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0116,3416,342015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,3716,2416,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,8116,3916,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,1216,5716,572015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV16,5016,6816,682014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Starý Lískovec Sport BM16,6916,6516,692014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,2616,6916,692014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,7616,0416,762014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,4116,7716,772015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žernovník BK16,4816,7816,782014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice BUO16,8216,8416,842014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov NJ16,3616,9116,912015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,9616,5216,962015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BO16,8217,0717,072015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sychotín BK17,0716,5717,072015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky AHK16,8217,0917,092015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Libuň JC16,4317,1017,102015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chrášťany LT1,6617,1917,192015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sychotín BK17,2417,1717,242014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Starý Lískovec Sport BM17,0717,2717,272015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR17,3017,1217,302015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovník BK16,3517,3517,352015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TR17,3716,9717,372015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lavičky ZR17,4016,7117,402014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR17,4116,3117,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO--17,432015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bříšťany JC16,9417,4617,462014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice CUO1,7117,5917,592015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice CUO17,1717,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lhotky Sport ZR17,4117,6517,652014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB--17,742015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Libuň JC17,8217,8317,832014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Trnov RK17,4717,8417,842015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čeperka NPA17,6417,9717,972014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tatobity SM18,0817,0218,082015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jankov BN18,2617,8718,262014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Havlovice TU18,1118,6318,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Havlovice TU18,6518,0518,652014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Radechová BNA17,5118,6718,672015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bohdalín PE18,8118,7418,812015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hrobice PA17,7818,8518,852015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bystřec BUO18,7919,1819,182014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jankov BN16,5219,3719,372015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dolní Čermná UO18,1119,7119,712015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čeperka NPA18,8319,9119,912015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Horní Čermná AUO19,1919,9119,912015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Choustníkovo Hradiště TU20,1420,3220,322015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bošín UO20,8720,6020,872014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Přívrat UO24,1424,5624,562014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Roudnice HK37,3518,2737,352014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pasohlávky BONPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Petrovice TRNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Velké Hoštice OPNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Choltice PA12,00NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Velký Třebešov NANPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bašnice JCNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Roudnice HKNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bystřec AUO24,6724,19MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Trnov RK17,4917,46MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Letohrad - Orlice UO16,7117,50MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horní Radechová BNANPNPMS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO19,0921,02MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pšánky AHK16,7816,81MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pšánky BHK16,9517,62MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Myštěves HK19,9819,38MS2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/05 Letohrad, Požárníků 703, Ligové dozvuky
-
2014/06/21 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2015/07/05 Letohrad – Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga