Lhotky 2014 - O pohár

Liga: EXČR
Místo: Lhotky Sport
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 17. 08. 2014 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2014 09:30
Začátek tipování:  03. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2014 00:00
Zadal: Martin Kaman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lhotky-sport-2014-08-17-4424.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Meziříčko ZRKarel Mokrejš
22Benetice TRRoman Valík
33Prchalov NJFilip Pustějovský
44Radotice TRRadek Janda
56Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
67Hluboké TRMichal Salvet
78Oponešice TRJosef Navrátil
89Hodějice VYLeoš Dofek
910Kuřim BBOnepřihlášen
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Libuň JCHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1314Trnava TRHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Podmoklany HBJakub Novak
1617Stará Říše JIHonza Adamec
1718Špičky PRHonza Adamec
1819Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1920Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2021Žernovník BKHonza Adamec
2122Pasohlávky BOHonza Adamec
2223Sychotín BKHonza Adamec
2324Lavičky ZRHonza Adamec
2425Bašnice JCMartina Panožková
2527Vémyslice ZNTomáš Kerndl
2629Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
2730Lhotky Sport ZRMartin Kaman
2831Čikov TROndřej Lukeš
2932Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
3033Letohrad - Kunčice CUOTadeáš Majvald
3134Bohdalín PELukáš Přibyl
3236Světlá nad Sázavou HBLukáš Jasan
3337Stanoviště BODavid Krejčí
3438Litava BOnepřihlášen
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Vitiněves JCMartina Panožková
55Olší BOSDH Olší
66Sychotín BKHonza Adamec
77Vítonice ZNJana
88Špičky PRVerča Biskupová
99Petrůvky TRJája Pavlusiková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,2616,2216,262014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK16,5416,5616,562013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krokočín TR16,7916,8116,812013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL16,7316,9016,902014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC17,1117,3317,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké MeziříčíZR17,2817,3717,372013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrůvky TR17,0317,4717,472013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrůvky TR17,7417,1017,742014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vítonice ZN17,7816,9717,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lhotky Sport ZR18,1017,2918,102013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BK16,9518,1318,132014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Špičky PR16,8318,3718,372014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jasenice TR18,1918,6618,662013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Meziříčí ZR19,6219,7519,752013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olší BO19,9319,6919,932013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zbraslav BO19,4020,2420,242013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO21,0719,9521,072013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kuřim BO21,3022,1022,102013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Netín ZR--39,202013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JINPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhotky Sport BZR--NP2013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olší BONP18,55NP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lhotky ZR24,53-NP2013/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/22 Lhotky, 12. kolo Žďárské ligy
ŽL
2014/08/17 Lhotky, O pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga