Karlinky 2013 - Pohár primátorky města Liberec

Liga: FNC
Místo: Vesec, Liberec XXV
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 22. 06. 2013 21:45
Kontakt:   Ladislav Stejskal
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2013 21:45
Začátek tipování:  14. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2013 00:00
Zadal: SDH Karlinky

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Místo: -Lyžařský areal Vesec

Start: - Asfalt 

Příběh: - Asfalt

Základna: -  Asfalt

 Dráha dopředu: - komplet travnatý povrch - tvrdý podklad

Dle pravidel FNC 

Kategorie Muži, Ženy a PS-12

Registrace od 14. 6. od 20:00 na stránkách ligy

Začátek závodu: 22:00

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-liberec-xxv-vesec-2013-06-22-3868.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky PS12 Karlinky BLISDH Karlinky
22Vratislavice nad Nisou PS12 Vratislavice nad NisouLISDH Karlinky
33Krásná Studánka, Liberec XXXI PS12 Krásná Studánka - možma SPORTLISDH Karlinky
44Pilínkov, Liberec XXIV PS12 PilínkovLISDH Karlinky
55Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
66Dalešice JNDavid Beránek
77Janův Důl mužiLIPetra Mocová
88Malá Skála Malá SkálaJNNikol Vavřichová
99Tatobity mužiSMMichaela Malá
1010Frýdštejn JNvaclav matura
1111Dalešice PS-12JNDavid Beránek
1212Janův Důl PS12LIPetra Mocová
1313Odolenovice PS - 12JNSDH Odolenovice
1414Frýdštejn PS12JNvaclav matura
1515Maršovice MužiJNKarel Bukvic
1616Hradčany MužiLITomáš Najman
1717Roudný MužiJNDavid Fišer
1818Karlinky Karlinky BLISDH Karlinky
1919Sedlejovice PS 12LIMatěj Drešer
2020Krásná Ves mužiMBVeronika Kneblová
2121Janov nad Nisou SDH JANOV PS-12JNJan Sajewicz
2222Jeřmanice LIJan Kühnel
2323Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2424Krásná Ves muži PS 12MBVeronika Kneblová
2525Hradčany Muži PS - 12LITomáš Najman
2626Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
2727Lestkov MužiSMJaroslav Kudrnáč
2828Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
2929Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3030Sloup mužiPZTomáš Fiala
3131Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
3232Bukovina, Turnov  SDH BukovinaSMMichal Štěpán
3333Vlastiboř SDH VlastibořJNMichal Štěpán
3434Roudný Roudny Zetko-PS-12JNVáclav Brož
3535Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
3637Košťálov SMTomáš Tulach
3738Nová Ves nad Popelkou mužiSMMiroslav Šolc
3839Vlastiboř PS-12, mužiJNRoman Paldus
3940Karlinky PS12 Karlinky ALISDH Karlinky
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice DorostenkyLIJan Kühnel
22Libuň ženyJCMichaela Malá
34Krásná Ves ženy MBVeronika Kneblová
45Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
56Odolenovice Ženy PS-12 JNSDH Odolenovice
67Vlastiboř SDH Vlastiboř ženyJNMichal Štěpán
78Vratislavice nad Nisou ŽENYLImichal stejskal
89Krásná Ves Ženy PS-12MBVeronika Kneblová
910Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
1011Karlinky ŽenyLISDH Karlinky


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lestkov SM15,1214,6315,122013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Karlinky Karlinky ALI14,7715,1715,172013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,0715,3615,362013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ15,2115,4315,432013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Maršovice JN15,5015,6515,652013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bukovina, Turnov SM16,0215,7316,022013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI16,4216,3316,422013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Veselá SM16,4815,6516,482013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Roudný JN16,5516,2916,552013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves nad Popelkou SM16,4316,5816,582013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1816,6016,602013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála JN17,9318,1318,132013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,5118,1218,512013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janův Důl LI18,7216,9118,722013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Ves u Bakova MB18,7618,2718,762013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dalešice JN20,5019,3220,502013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jílové u Držkova JN21,3122,0822,082013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Karlinky Karlinky BetaLI27,4529,1029,102013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LINPNPNP2013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála Malá Skála BJN17,1717,0917,172013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB17,9817,9017,982013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI17,5018,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC20,0721,3021,302013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice DorostenkyLI23,9821,5823,982013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Karlinky LI24,5823,7124,582013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vratislavice nad Nisou LI65,9466,8699,992013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Karlinky, Pohár primátorky města Liberec
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga