Libuň 2015 - O pohár starostky obce

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 31. 05. 2015 10:00
Kontakt:   Petra Vaňková
Telefon:  737559744

Začátek rezervace: 24. 05. 2015 20:30
Konec rezervace: 30. 05. 2015 00:00
Začátek tipování:  24. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-6452.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Renmotor Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
33Jirkov JNTomáš Fichtner
44Veselá MBOlda Česák
55Podůlší BéčkoJCJan Strnad
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Dneboh MBLukáš Danda
88Sloup PZTomáš Fiala
99Jílové u Držkova JNPetr Kopal
1010Podůlší JCJan Strnad
1111Mříčná SMsdhmricna
1212Dobšín MBJan Klimo
1313Sychrov MBMichal Kuntoš
1414Košťálov SMPetr Kopal
1515Libuň JCMichaela Malá
1616Pšánky AHKMichaela Malá
1717Krásná Ves MBJan Macoun
1818Tatobity Bity sportSMVojtěch Růžička
1919Malá Skála JNRadek Havelka
2020Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCVojtěch Kratochvíl
22Myštěves HKVeronika Borůvková
33Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
44Sychrov MBMichal Kuntoš
55Malá Skála Malá Skála áčkoJNMonika Klápšťovà
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
88Borovice MBRadek Kuntoš
99Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1010Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1111Huť HutJNPetra Šteyrová
1212Jeřmanice LIVeronika Kaprálková
1313Břehy MBHana Prokurátová
1414Košťálov SMTomáš Tulach


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,6416,9216,922018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,0716,6417,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT17,2916,9217,292014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC16,9917,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB17,6617,3517,662016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,6716,9817,672016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bratříkov JN17,6817,5017,682017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,6817,8817,882017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8917,7817,892016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC18,0617,7218,062016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC18,1217,9418,122019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,4018,2618,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI18,1418,2718,272019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK18,2717,8318,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB18,4218,2918,422014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myštěves HK17,2618,4318,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychrov MB--18,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM18,5118,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN18,0418,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Borovice MB17,0618,6018,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malá Skála BéčkoJN18,6318,3618,632016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Benešov u Semil SM18,3318,7518,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM17,4718,7618,762017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,8018,802018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychrov MB18,8418,1418,842017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC--18,922013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malá Skála BéčkoJN18,9518,8718,952014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC19,1818,2419,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Lhota MB18,8919,3419,342019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Borovice MB19,4719,2819,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Břehy MB19,5319,2619,532016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK--19,582013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Košťálov SM17,3219,7419,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,7019,7819,782018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB18,5719,8319,832014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov AMB20,0917,8020,092019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI20,1418,2420,142018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malá Skála BéčkoJN--20,162013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN--20,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MB20,3019,5320,302017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bratříkov JN20,3720,1820,372019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mříčná SM20,4419,8720,442019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Katusice MB20,1920,5920,592018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jeřmanice LI--20,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sychrov MB17,6420,8320,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jeřmanice LI20,9420,9720,972014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bratříkov JN20,7021,0721,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malá Skála BéčkoJN21,3718,7021,372017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Ploukonice SM21,3921,0221,392019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sychrov MMB20,6221,7521,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Touchovice LN21,8218,1421,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Borovice MB--22,432013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bratříkov JN22,6017,7922,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Benešov u Semil SM--22,742013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Veselá SM22,8822,4522,882019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Katusice MB24,6922,2624,692019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Huť JN25,0424,5125,042016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jeřmanice LI22,4026,3026,302016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krásná Ves MB18,6826,9726,972017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Huť JN26,7927,3127,312014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Veselá SM27,5525,8927,552018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Libuň SluníčkaJC--27,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Benešov u Semil SM29,1228,5429,122018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pěnčín JN18,5129,2329,232019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychrov BMB29,2629,8429,842018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Krásná Ves MB--31,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Obrubce MB31,4918,6731,492016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov AMB26,9731,5331,532018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Huť JN--34,542013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Benešov u Semil SM35,8635,2735,862014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sychrov BMB19,8936,8936,892019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Libuň BJC56,6253,0356,622016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Břehy MB--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Smidary HKNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Smidary HKNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kosmonosy MBNPNPNP2019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže