Lipová 2010 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Lipová
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 06. 2010 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 06. 2010 13:00
Konec rezervace: 12. 06. 2010 13:00
Začátek tipování:  12. 06. 2010 13:00
Konec hlasování: 12. 06. 2010 13:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-2010-06-12-3174.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
18Bílovice PVStanislav Režný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
25Bílovice BPVStanislav Režný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1617,2117,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,4017,7017,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV17,8117,7717,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice APV17,9818,0718,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,3218,6618,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jabloňany BK18,7018,1118,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,3218,8618,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipová PV17,8318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,9518,6218,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky PV18,8619,0719,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL19,4518,2119,452015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,7519,1519,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BK19,8320,0320,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL20,4220,0820,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV21,1119,7921,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Buková PV20,9522,8922,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV23,2823,7723,772015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice BPV26,1725,9926,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov BK26,7827,3027,302015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OLNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,2616,0616,262012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,4016,0716,402013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR16,3316,4116,412012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,9116,7716,912012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0016,2917,002012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šošůvka BK17,0016,9317,002014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK17,0216,6717,022014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrůvky TR16,5717,1817,182013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychotín BK17,3716,8417,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nevcehle JI16,7617,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevcehle JI16,7417,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV17,6917,5217,692015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ždírec nad Doubravou HB17,8116,7417,812012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lipová nányPV17,6117,8117,812013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Šošůvka BK17,8817,3017,882012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice BK17,7017,8917,892014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrášťany LT18,0117,1618,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC17,1318,1618,162012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ždírec nad Doubravou HB16,9118,1718,172013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychotín BK18,2017,7618,202012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radíkov PR18,2716,3018,272013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky APV18,5418,0918,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín PV18,5517,3818,552018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olší BO17,3918,8118,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL18,5118,8118,812017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice APV18,0018,9918,992015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Soběsuky PV19,0118,6719,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lipová PV19,0318,2419,032012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bílovice BPV19,0718,9319,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV19,0918,8119,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Otaslavice PV18,4019,1319,132012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice APV17,7219,1519,152016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pěnčín PV19,2718,6419,272014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Žernovník BK19,3717,4719,372018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ostrov u Macochy BK18,3419,4719,472017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Soběsuky BPV19,5219,3319,522016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pěnčín PV19,2819,5619,562017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílovice APV18,2819,7819,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dětkovice PV19,6119,8119,812016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Soběsuky APV19,8218,3819,822018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dětkovice PrcinkyPV19,8518,8719,852013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Soběsuky BPV19,3619,9319,932014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olší BO16,9619,9519,952012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krasice PV20,1819,3620,182017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Lhota BK20,2419,3620,242013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Cholina OL20,3318,1220,332017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dětkovice PV18,7120,5320,532018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ludéřov OL19,6820,7820,782014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Olešnice OL20,6720,8020,802014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Olešnice OL18,5621,1021,102018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Okrouhlá BK21,1521,1721,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Petrovice BK18,6022,0322,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bílovice BPV22,3218,4122,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ludéřov OL22,1423,6623,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Krasice PV21,4824,0824,082016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bílovice BPV25,2821,8825,282018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dětkovice PV18,5925,9525,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Soběsuky APV26,1521,5326,152017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Pěnčín PV23,0326,5626,562016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Soběsuky APV30,3724,3530,372016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Soběsuky BPV31,8119,2931,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Soběsuky BPV24,7831,9131,912017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Soběsuky BPV32,0120,1032,012018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Soběsuky PV19,6033,4233,422014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krasice PV35,5123,7435,512018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bílovice PV46,9624,2046,962013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Olší BONPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Želeč PVNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bílovice APVNP18,70NP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Určice PVNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Lipová, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty
VCPV
2019/06/08 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2019/06/15 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/08/10 Niva, O pohár starosty
VCPV
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga