Lipová - hlavní hřiště 2013 - O pohár SDH Lipová

Liga: EXČR
Místo: Lipová
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 06. 2013 09:30
Kontakt:   Lukáš Havelka
Telefon:  775418052

Začátek rezervace: 25. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2013 09:30
Začátek tipování:  25. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2013 00:00
Zadal: Martin Barták

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-2013-06-09-3243.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice APVKarel Jelínek
22Haňovice OLPavel Hlavinka
33Plinkout OLivo šnejdar
44Trnava TRLukáš Havelka
55Lipová PVLukáš Havelka
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Výčapy TRHonza Adamec
99Stražisko PVLukáš Havelka
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Maršovice ZRHonza Adamec
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Horní Poříčí BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Stará Říše JIHonza Adamec
2727Neplachovice OPJiří Čech
2828Chrášťany LTLukáš Havelka
2929Bílovice PVStanislav Režný
3030Dětkovice BPVKarel Jelínek
3131Soběsuky PVKamila Krychtálková
3232Brodek u Konice PVMilan Burget
3333Loučany OLPetr Bartoněk
3434Vícov PVRadim Luňáček
3535Seloutky PVKamila Krychtálková
3636Domamyslice PVMartin Vykopal
3737Čelechovice na Hané PVJan Makovec
3838Okrouhlá BKStanislav Režný
3940Nová Dědina NovkaPVRoman Navrátil
4041Jankov BNPavel Hrubý
4142Dětkovice VYfranta dolis
4243Niva PVJaroslav Servus
4344Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
4445Jasenice VSJakub Těšický
4546Malá Lhota BKTom Sedláček
4647Ptení PVMartin Barták
4748Hněvošice OPPetr Vitásek
4849Jabloňany BKMarek Vlach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice prcinkyPVKarel Jelínek
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Sychotín BKHonza Adamec
77Bílovice PVStanislav Režný
88Olší BOLucie Pilátová
99Ždírec nad Doubravou HBSilvie
1010Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
1115Lipová nányPVMartin Barták


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1617,2117,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,4017,7017,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV17,8117,7717,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice APV17,9818,0718,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,3218,6618,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jabloňany BK18,7018,1118,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,3218,8618,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipová PV17,8318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,9518,6218,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky PV18,8619,0719,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL19,4518,2119,452015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,7519,1519,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BK19,8320,0320,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL20,4220,0820,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV21,1119,7921,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Buková PV20,9522,8922,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV23,2823,7723,772015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice BPV26,1725,9926,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov BK26,7827,3027,302015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OLNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,2616,0616,262012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,4016,0716,402013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR16,3316,4116,412012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,9116,7716,912012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0016,2917,002012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šošůvka BK17,0016,9317,002014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK17,0216,6717,022014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrůvky TR16,5717,1817,182013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychotín BK17,3716,8417,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nevcehle JI16,7417,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevcehle JI16,7617,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV17,6917,5217,692015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lipová nányPV17,6117,8117,812013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ždírec nad Doubravou HB17,8116,7417,812012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Šošůvka BK17,8817,3017,882012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice BK17,7017,8917,892014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrášťany LT18,0117,1618,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC17,1318,1618,162012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ždírec nad Doubravou HB16,9118,1718,172013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychotín BK18,2017,7618,202012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radíkov PR18,2716,3018,272013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky APV18,5418,0918,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín PV18,5517,3818,552018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olší BO17,3918,8118,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL18,5118,8118,812017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice APV18,0018,9918,992015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Soběsuky PV19,0118,6719,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lipová PV19,0318,2419,032012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bílovice BPV19,0718,9319,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV19,0918,8119,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Otaslavice PV18,4019,1319,132012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice APV17,7219,1519,152016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pěnčín PV19,2718,6419,272014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Žernovník BK19,3717,4719,372018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ostrov u Macochy BK18,3419,4719,472017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Soběsuky BPV19,5219,3319,522016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pěnčín PV19,2819,5619,562017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílovice APV18,2819,7819,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dětkovice PV19,6119,8119,812016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Soběsuky APV19,8218,3819,822018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dětkovice PrcinkyPV19,8518,8719,852013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Soběsuky BPV19,3619,9319,932014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olší BO16,9619,9519,952012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krasice PV20,1819,3620,182017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Lhota BK20,2419,3620,242013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Cholina OL20,3318,1220,332017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dětkovice PV18,7120,5320,532018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ludéřov OL19,6820,7820,782014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Olešnice OL20,6720,8020,802014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Olešnice OL18,5621,1021,102018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Okrouhlá BK21,1521,1721,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Petrovice BK18,6022,0322,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bílovice BPV22,3218,4122,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ludéřov OL22,1423,6623,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Krasice PV21,4824,0824,082016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bílovice BPV25,2821,8825,282018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dětkovice PV18,5925,9525,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Soběsuky APV26,1521,5326,152017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Pěnčín PV23,0326,5626,562016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Soběsuky APV30,3724,3530,372016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Soběsuky BPV31,8119,2931,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Soběsuky BPV24,7831,9131,912017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Soběsuky BPV32,0120,1032,012018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Soběsuky PV19,6033,4233,422014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krasice PV35,5123,7435,512018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bílovice PV46,9624,2046,962013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Olší BONPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Želeč PVNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bílovice APVNP18,70NP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Určice PVNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Lipová, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga