Lipová-lázně areál za DPS 2013 - muži 3B, ženy 2B HL Praděd, veteráni dle zájmu

Liga: -
Místo: Lipová-lázně
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 09. 2013 11:30
Kontakt:   Gajdoš Michal
Telefon:  775417867

Začátek rezervace: 01. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 11:30
Začátek tipování:  01. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 01. 10. 2013 00:00
Zadal: Michal Gajdoš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hl-praded.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Pohárovka o putovní poháry muži(3B) jednokolově, prvních 6 postoupí do finále - druhého kola o věcné ceny  a ženy(2B) dvoukolově, kde lepší čas z pokusů je výsledný. PÚ dle pravidel HL-Praděd, veteráni nad 40 let s PS 8 na 2B pouze podle zájmu - poslaných přihlášek (min 5 družstev). gajdos.michal@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-lazne-2013-09-21-4214.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
23Janovice petr boxanBRpetr boxan
34Bílý Potok Ďáblové z potokaJEKarel Vávra
45Stará Červená Voda MužiJEJiří Urban
56Liptaň mužiBRJan Čech
67Velké Kunětice mužiJERoman Varga
78Vlčice MužiJEAdam Vavra
89Suchá Rudná mužiBRTomáš Čagánek
910Vrbno pod Pradědem MužiBRJosef Lazur
1011Ryžoviště SDH Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
1112Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
1213Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1314Sádek OPPetr Fojtík
1415Břidličná MužiBRJíří Skopal
1516Široký Brod Muži AJEPavel Závada
1617Chlebičov OPLenka
1718Vraclávek mužiBRMichal Kostroš
1819Leskovec nad Moravicí mužiBRJaromír Malý
1920Široký Brod Muži BJEPavel Závada
2021Jeseník JEPavel Lučan
2122Zábřeh Ráječek mužiSUMichal Gajdoš
2223Velké Losiny Maršíkov mužiSUMichal Gajdoš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílý Potok ženyJEKarel Vávra
22Vraclávek ženyBRMichal Kostroš
33Ryžoviště SDH Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
44Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
55Chlebičov OPLenka
66Leskovec nad Moravicí ženyBRJaromír Malý
77Vrbno pod Pradědem Ženy ABRNikola Juříková
88Zábřeh SDH Dubicko ženySUMichaela Lajdorfová
99Vlčice ženyJEAdam Vavra
1010Vrbno pod Pradědem Ženy BBRNikola Juříková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová-lázně nad 40 let veterániJEMichal Gajdoš
22Vrbno pod Pradědem VeterániBRJosef Lazur


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Lipová-lázně areál za DPS, muži 3B, ženy 2B HL Praděd, veteráni dle zájmu
-
2014/09/20 areál za DPS Lipová - lázně, HL-Praděd muži3B,ženy2B
-
2015/08/09 Areál za DPS u hotelu Lípa, Lipová - lázně, Putovní pohár starosty obce
-
2016/09/17 areál za DPS u hotelu Lípa, Putovní pohár starosty obce Lipová-lázně,HL-Praděd
-
2017/09/16 Lipová-lázně areál za DPS, Putovní pohár starosty obce ,HL-Praděd
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou
HLPP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga