areál za DPS Lipová - lázně 2014 - HL-Praděd muži3B,ženy2B

Liga: -
Místo: Lipová-lázně
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 09. 2014 13:00
Kontakt:   SDH Lipová-lázně
Telefon:  gajdos.michal@seznam

Začátek rezervace: 20. 08. 2014 16:00
Konec rezervace: 19. 09. 2014 13:00
Začátek tipování:  15. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2014 00:00
Zadal: Michal Gajdoš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hl-praded.cz

Poznámka pořadatele

Vychází z  pravidel požárního sportu  a  pravidel hasičské ligy Praděd do které je soutěž zařazena muži 3B / ženy 2B na sklopné terče, čas měřen elektronicky.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-lazne-2014-09-20-5868.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
22Vlčice mužiJEAdam Vavra
33Lipová-lázně hostéJEMichal Gajdoš
44Leskovec nad Moravicí mužiBRAdam Vavra
55Lipová-lázně hostéJEMichal Gajdoš
66Velké Kunětice JEAdam Vavra
77Bílý Potok JEAdam Vavra
88Široký Brod AJEAdam Vavra
99Vidnava muži JEHasiči Vidnava
1010Široká Niva BRLucie Čapková
1111Břidličná mužiBRAdam Vavra
1212Janovice mužiBRAdam Vavra
1313Široký Brod BJEAdam Vavra
1414Vrbno pod Pradědem BRJaromir Pavlik
1515Stará Červená Voda MužiJEJiří Urban
1616Světlá SDH Světlá hora - ŽENYBRVanessa
1717Ryžoviště mužiBRVeronika Papcunová
1818Liptaň mužiBRJan Čech
1919Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
2020Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
2122Vrbno pod Pradědem mužiBRLucie Čapková
2223Suchá Rudná mužiBRLucie Čapková
2324Janovice ženyBRpetr boxan
2425Zátor mužiBRMartin Suhaj
2526Zábřeh Ráječek mužiSUMartin Hroch
2627Suchá Rudná sucha rudna BBRjiři lajmar
2728Maršíkov SUjan Vaculík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílý Potok ženyJEstanda pliska
22Vidnava Ženy JEHasiči Vidnava
33Vlčice ženyJEAdam Vavra
44Leskovec nad Moravicí ženyBRAdam Vavra
55Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
66Široká Niva ženyBRLucie Čapková
77Ryžoviště ženyBRVeronika Papcunová
88Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
99Lipová-lázně hosté ženyJEMichal Gajdoš
1010Skrochovice OPMišelka Volná
1111Maršíkov SUjan Vaculík
1212Vrbno pod Pradědem ŽenyBRKristýna Musilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Lipová-lázně areál za DPS, muži 3B, ženy 2B HL Praděd, veteráni dle zájmu
-
2014/09/20 areál za DPS Lipová - lázně, HL-Praděd muži3B,ženy2B
-
2015/08/09 Areál za DPS u hotelu Lípa, Lipová - lázně, Putovní pohár starosty obce
-
2016/09/17 areál za DPS u hotelu Lípa, Putovní pohár starosty obce Lipová-lázně,HL-Praděd
-
2017/09/16 Lipová-lázně areál za DPS, Putovní pohár starosty obce ,HL-Praděd
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou
HLPP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga