Areál za DPS u hotelu Lípa 2015 - Lipová - lázně, Putovní pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Lipová-lázně
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 08. 2015 10:00
Kontakt:   Gajdoš Michal
Telefon:  775417867

Začátek rezervace: 19. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 07. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  09. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2015 00:00
Zadal: Michal Gajdoš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

dle pravidel HL-Praděd, muži 3B, ženy 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-lazne-6969.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová-lázně MužiJEMichal Gajdoš
24Břidličná BRKateřina Lašáková
35Janovice BRpetr boxan
46Vrbno pod Pradědem muži BBRJan Urban
57Široká Niva BRMichal Gajdoš
68Široký Brod Muži AJEMichal Gajdoš
710Milotice nad Opavou mužiBRKateřina Lašáková
811Liptaň mužiBRJan Čech
912Vrbno pod Pradědem muži ABRJan Urban
1013Ryžoviště mužiBRKateřina Lašáková
1114Stará Červená Voda mužiJEJiří Urban
1215Slezské Rudoltice mužiBRJan Čech
1316Bystričany mužiPDMichal Gajdoš
1417Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1518Suchá Rudná BRMartina Hanzlíková
1619Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1720Karlovice BRDominika Mikulášková
1821Velké Kunětice Muzi AJERoman Varga
1922Suchá Rudná mužiBRJosef Příhoda
2023Zátor mužiBRMartin Suhaj
2124Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
22Ryžoviště ženyBRLucie Čapková
33Zátor ženyBRMartin Suhaj
44Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
55Slezské Rudoltice BRJan Čech
66Široká Niva ženyBRJan Urban
77Janovice BRJíří Skopal
88Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
99Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
1010Vidnava JEJana Čmelová
1111Maršíkov SUjan Vaculík
1212Lipová-lázně ženyJEMichal Gajdoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Lipová-lázně areál za DPS, muži 3B, ženy 2B HL Praděd, veteráni dle zájmu
-
2014/09/20 areál za DPS Lipová - lázně, HL-Praděd muži3B,ženy2B
-
2015/08/09 Areál za DPS u hotelu Lípa, Lipová - lázně, Putovní pohár starosty obce
-
2016/09/17 areál za DPS u hotelu Lípa, Putovní pohár starosty obce Lipová-lázně,HL-Praděd
-
2017/09/16 Lipová-lázně areál za DPS, Putovní pohár starosty obce ,HL-Praděd
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga