hřiště TJ Sokol Liptaň 2015 - Liptaň HL-Praděd 2B

Liga: -
Místo: Liptaň
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 29. 05. 2015 21:00
Kontakt:   Jan Čech
Telefon:  724178732

Začátek rezervace: 03. 05. 2015 11:00
Konec rezervace: 27. 05. 2015 21:00
Začátek tipování:  29. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 05. 2015 00:00
Zadal: Jan Čech

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-liptan-6700.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Liptaň mužiBRJan Čech
22Leskovec nad Moravicí ŽenyBRNikola Škodáková
33Velké Kunětice mužiJEJiří Urban
44Slezské Rudoltice mužiBRJan Čech
55Třemešná muži IIBRJan Čech
66Vraclávek mužiBRJan Čech
77Slezské Rudoltice ženyBRJan Čech
88Stará Červená Voda MužiJEJiří Urban
99Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1010Vraclávek ženyBRJan Čech
1111Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1212Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
1313Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1414Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1515Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
1616Janovice mužiBRpetr boxan
1717Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1818Velké Kunětice zenyJERoman Varga
1919Břidličná mužiBRJíří Skopal
2020Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
2121Vrbno pod Pradědem Muži ABRJosef Lazur
2222Janovice BRJaroslav Dokládal
2323Vrbno pod Pradědem ŽenyBRKristýna Musilová
2424Vrbno pod Pradědem Muži BBRJosef Lazur
2525Karlovice BRDominika Mikulášková
2626Suchá Rudná BRJosef Příhoda
2727Zátor mužiBRMartin Suhaj
2828Světlá SDH Světlá Hora - ŽENYBRVanessa
2929Milotice nad Opavou MUŽIBRDavid Dvorský
3030Zátor ženyBRMartin Suhaj
3131Bílý Potok Dablové z potoka , muzi JEjiiří Horky
3232Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
3333Velká Kraš ženyJEMarcela Kuběnová
3435Bílý Potok ženyJEMarek Konečný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/30 hřiště TJ Sokol Liptaň, Liptaň HL-Praděd 2B
-
2015/05/29 hřiště TJ Sokol Liptaň, Liptaň HL-Praděd 2B
-
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga