hřiště tj sokol liptaň 2017 - pohár SDH Liptaň 2B

Liga: -
Místo: Liptaň
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 26. 05. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Čech
Telefon:  724178732

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 13:00
Konec rezervace: 25. 05. 2017 16:00
Začátek tipování:  26. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2017 00:00
Zadal: Jan Čech

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

noční soutěž dle pravidel Hl praděd www.hl-praded.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-liptan-8809.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Liptaň mužiBRJan Čech
22Leskovec nad Moravicí ženyBRJan Čech
33Janovice BRJíří Skopal
44Břidličná BRJíří Skopal
55Moravský Beroun mužiBRJan Čech
66Karlovice ženyBRJan Čech
77Leskovec nad Moravicí mužiBRJan Čech
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Karlovice mužiBRJan Čech
1010Janovice ženyBRSoňa Kadulová
1111Suchá Rudná mužiBRJan Čech
1212Stará Ves BRJíří Skopal
1313Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1414Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1515Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1616Široká Niva mužiBRErika Jelínková
1717Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
1818Bílý Potok Muži BJEJiří Urban
1919Zátor Muži BRAlžběta Miturová
2020Vraclávek ženyBRJan Čech
2121Široká Niva ženyBRErika Jelínková
2222Široký Brod MUZI BJERoman Varga
2323Zátor Ženy BRAlžběta Miturová
2424Vraclávek mužiBRJan Čech
2525Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
2626Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
2727Vraclávek Muži BBRAndy Adamcová
2828Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2929Bruntál Divči Hrad Michal ŠimčíkBRMichal Šimčík
3030Holčovice ženyBRDavid Sztyper
3131Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
3232Světlá BRDominika Mikulášková
3333Stará Červená Voda mužiJEJan Čech
3434Holčovice mužiBRDavid Sztyper
3535Široký Brod AJELibor Suchánec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/30 hřiště TJ Sokol Liptaň, Liptaň HL-Praděd 2B
-
2015/05/29 hřiště TJ Sokol Liptaň, Liptaň HL-Praděd 2B
-
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Moravská 647, 0.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga