Brno - Líšeň, hasičská škola 2016 - Brněnská věž

Liga: -
Místo: Líšeň
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 31. 07. 2016 09:00
Kontakt:   Aranka Nováková
Telefon:  721413100

Začátek rezervace: 31. 07. 2016 09:00
Konec rezervace: 31. 07. 2016 09:00
Začátek tipování:  31. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 31. 07. 2016 00:00
Zadal: Aranka Nováková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Výstup na věž

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstlsport-ml.estranky.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Výstup na věž.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lisen-7446.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Přípravka žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Trusovice Juračková Vanessa SY26,8524,5224,522016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Morkovice Hloušková Anna KM29,7729,2529,252016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  Morkovice Vlčková Gabriela KM30,7130,0230,022016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Přísnotice Šmídová Linda BO3,7138,7737,102016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Staré Heřminovy Žišková Kristýna BR39,1238,0838,082016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Dub nad Moravou Bejdáková Aneta OL58,7353,5553,552016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  - Mašková Kateřina Ruda - -13,0112,5412,542016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Raškovice Švrčková Anežka FM12,7312,9812,732016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  Raškovice Jančíková Nicola FM13,1613,0113,012016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse OL13,4214,1513,422016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Kyjovice Laryšová Kateřina OP14,8613,8513,852016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Počátky Kadlecová Radka HBNP14,0514,052016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
7.  Stráž nad Nisou Křížová Monika LI17,0114,2114,212016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
8.  - Karlíková Lenka Seč - -14,2914,5814,292016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
9.  Staré Heřminovy Žišková Ester BR14,3615,8414,362016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
10.  Starý Lískovec Sport Stará Klára BM15,1614,4014,402016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
11.  Staré Heřminovy Polednová Daniela BR16,6414,8214,822016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
12.  Šošůvka Němcová Veronika BK14,8318,3014,832016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
13.  Výčapy Svobodová Nikol TR14,8816,3314,882016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
14.  Hostěrádky-Rešov Šuterová Lucie VY14,8815,3914,882016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
15.  Kobeřice u Brna Dokulilová Anastázie VY15,1617,7815,162016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
16.  Trusovice Krabicová Dana SY17,8715,3415,342016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
17.  Bořitov Páralová Simona BK15,5415,4815,482016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
18.  Trusovice Spáčilová Pavlína SYNP15,5915,592016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
19.  Trusovice Wildungová Michaela SY16,9815,9315,932016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
20.  Heřmanice Jurkovská Lucie OVNP16,0816,082016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
21.  Heřmanice Vircová Vendula OV16,5916,1716,172016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
22.  Štěpánkovice Postulková Anna OP27,3216,4116,412016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
23.  Město Havířov Podhorová Vendula KA21,9816,4616,462016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
24.  Štěpánkovice Vitásková Patricie OP18,0016,4716,472016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
25.  Město Havířov Uhrová Hana KA16,4822,7516,482016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
26.  Hrušovany u Brna Zabloudilová Aneta BO16,5216,6716,522016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
27.  Staré Heřminovy Ledabylová Jana BRNP16,6016,602016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
28.  Město Havířov Petríková Natálie KA17,6216,9816,982016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
29.  Heřmanice Kozelská Vendula OV17,5118,1617,512016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
30.  Heřmanice Serynová Michaela OV20,4518,1018,102016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
31.  Heřmanice Chytilová Adélka OV19,3320,2319,332016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
32.  Štěpánkovice Schiedková Jana OP21,4320,2820,282016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
33.  Šelešovice Malošíková Lucie KM26,2621,8921,892016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
34.  Šelešovice Spěváčková Viktorie KM25,0024,8224,822016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Železná Ruda Mašková Marika KTNP19,0519,052016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Heřmanice Serynová Gabriela OV21,8042,9221,802016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  Moravský Beroun Červinková Elisabeta BR29,0125,8225,822016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Přísnotice Šmídová Vanda BO32,6131,7631,762016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Starý Lískovec Sport Gallová Tereza BM33,3933,5533,392016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Heřmanice Lorinczová Šárka OV35,99NP35,992016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
7.  Starý Lískovec Sport Brázdová Karolína BM41,7438,1338,132016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
8.  Bořitov Včelařová Klára BK40,3649,3040,362016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
9.  Bořitov Lengálová Tereza BKNP52,9552,952016/07/30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/20 Hasičská škola, Stovky v Brně , SDH Starý Lískovec - Sport
-
2013/07/27 Hasičská škola, 60 m v Brně, SDH Starý Lískovec - Sport
-
2014/07/26 Brno, Hasičská škola, 60 m v Brně
-
2014/07/27 Brno - Hasičská škola, 100 m v Brně - dorostenci, dorostenky
-
2014/07/27 Brno - Hasičská škola, Brněnská věž
-
2016/07/30 Brno - Líšeň, hasičská škola, 60m v Brně
-
2016/07/31 Brno - Líšeň, hasičská škola, Brněnská věž
-
2016/07/31 Brno - Líšeň, hasičská škola, Stovky v Brně
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga