Litenčice 2020 - Memorial Pavlů Měrkových

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 05. 09. 2020 20:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 02. 08. 2020 20:30
Konec rezervace: 05. 09. 2020 20:30
Začátek tipování:  05. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Memorial Pavlů Měrkových

noční soutěž 

muži, ženy

2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-11434.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Litenčice mužiKMmirrao
22Velká (Hranice III) PRTomáš Herzog
33Hoštice KMmirrao
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Litenčice ženyKMmirrao
66Kostelany MužiKMPetr Botek
77Křenovice PRmirrao
88Topolany AVYMichael Jičínský
99Počenice MužiKMPavel Kunčar
1010Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1111Lukov ZLVojtěch Stoklásek
1212Topolany BVYMichael Jičínský
1313Otinoves PVMartin Dvořák
1414Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1515Zborovice KMPetra Plachá
1616Alojzov RadikovPVLadislav Kořínek
1717Veselá ZLMates Juřík
1818Chropyně KMVladislav Sedlařík
1919Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
2020Alojzov RadikovPVLadislav Kořínek
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Habrovany VYMartin Kadaňka
2323Vrbka MužiKMKryštof Pospíšil
2424Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2525Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
2626Želeč ŽenyPVMartin
2727Jarošov ženyUHAdéla Stehlíková
2829Dětkovice VYMichal Hrabánek
2930Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3031Kostelany ŽenyKMPetr Botek
3132Želeč MužiPVMartin
3233Ivanovice na Hané VYMichal Hrabánek
3334Otinoves PVJan Kolář
3435Radíkov OLTomáš Herzog
3536Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
3637Dolní Libina mužiSUBarča Burešová
3738Kokory PRLibor Daňa
3839Alojzov PVMichal Vařecha
3940Ublo ZLLibor Punčochář
4041Vrbka Muži, BKMKryštof Pospíšil
4142Velká (Hranice III) PRTomáš Herzog
4243Dolní Libina SUBarča Burešová
4344Ratiboř VSmirrao
4445Velká Bystřice OLBarča Burešová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,6515,3515,352017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Křenovice PR15,6415,4515,642019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštice KM15,6715,6315,672019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM15,7115,4215,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrabůvka PR16,1316,2816,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Křenovice PR16,2616,3916,392017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice VY16,4117,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Morkovice KM17,8916,7717,892019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Litenčice BKM16,9317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chvalnov KM18,2118,3918,392019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbka KM18,5418,7218,722017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdounky KM18,6519,0319,032019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Morkovice KM19,4517,4919,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostelany KM20,0019,1620,002017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zborovice KM19,1820,5920,592019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Medlov KM20,6321,2221,222017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pustiměř dorostVY20,8621,2521,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pustiměř VY21,5421,2321,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zborovice KM22,0920,8822,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chropyně KM23,4120,8023,412019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Litenčice KM23,0524,1324,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Litenčice KM23,8325,1325,132019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Litenčice KM26,3426,2426,342016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hoštice KM28,4528,6328,632017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdounky KM28,8319,9028,832017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hoštice Drink TeamKM28,8627,2928,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chvalnov KM31,6819,1231,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdislavice KM32,8732,5932,872019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hoštice Drink TeamKM18,7532,9432,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kostelany KM18,0535,2635,262019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Buchlovice UH24,2541,3241,322019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Cetechovice KM29,6743,7743,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lutopecny KM52,8748,6552,872017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Karolín KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nítkovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pornice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Doloplazy PVNPNPNP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vrchoslavice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Topolany VYNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Myslejovice PVNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice AKM16,1217,1017,102018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nětčice KM16,9517,2017,202018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY17,2316,8617,232018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zahnašovice KM17,2617,5017,502018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rymice KM17,4217,6517,652018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY17,7117,3717,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radíkov PR18,2817,8118,282018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Špičky PR18,9418,5918,942018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Karolín KM19,2719,4019,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM19,4219,0719,422017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pohořelice ZL18,9319,4719,472019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pravčice BKM16,9919,4719,472018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zahnašovice KM18,8919,4919,492017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pravčice BKM19,5818,2319,582017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zborovice KM20,7220,4520,722019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nětčice AKM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nětčice KM20,5621,1921,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Litenčice KM21,3421,1021,342018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Morkovice KM19,3721,3521,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nětčice KM21,0921,6921,692015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Morkovice KM21,5922,1722,172019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nětčice BKM22,5122,6522,652014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nětčice AKM22,5123,2723,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pačlavice BKM23,5623,8423,842014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Litenčice KM22,9323,9423,942014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zborovice KM23,8024,2424,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vrchoslavice PV21,6324,2924,292019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Litenčice KM24,8822,1724,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Litenčice KM25,1124,3425,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hoštice KM24,8825,2825,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kostelany KM25,4024,5425,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zdislavice KM23,7025,8025,802013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hoštice KM24,8126,1526,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Pačlavice BKM26,3625,6826,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zdislavice KM26,4920,5226,492016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Zdislavice KM26,9923,4126,992015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Počenice KM28,3528,8028,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Litenčice KM29,5423,2729,542016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Litenčice KM31,5821,8831,582017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pravčice KM18,2331,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Buchlovice UH30,9532,6132,612019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pačlavice AKM21,9932,8332,832014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hlubočany VY33,6933,7233,722015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dětkovice VY32,1834,3534,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Luleč VY35,0222,0235,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hoštice KM36,6224,7636,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zdislavice KM35,4537,1137,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pačlavice AKM37,3032,4237,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Litenčice KM38,0222,2538,022019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Koryčany KM38,3032,3738,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Litenčice KM44,0745,1745,172015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Zdounky KM23,1747,6947,692019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Morkovice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Loukov KM32,4232,75NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga