Litenčice 2014 - Memoriál Pavlů Měrkových

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 14. 06. 2014 09:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 31. 05. 2014 16:00
Konec rezervace: 13. 06. 2014 22:00
Začátek tipování:  01. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 13. 06. 2014 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

                                                          SDH Litenčice Vás srdečně zve v sobotu 14.6.2014 na soutěž

                                                                                  ,,MEMORIÁL PAVLŮ MĚRKOVÝCH"

                                                                         v požárním útoku mužů, žen a mladých hasičů

 

Místo konání: fotbalové hřiště

Povrch: Travnatý, prostor u základny zámková dlažba

Začátek soutěže: 9:30

                           13:30 začne soutěž pro mladé hasiče st. a ml. 

!!! Sportovní hadice povoleny !!!

Terče: Sklopné

Kategorie: Muži 3B, Ženy 2B

Startovné: 150,-Kč

FOTO TRATI - http://www.sdhlitencice.cz/pozarni-sport/areal/

Odměna za překonání rekordu trati

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-2014-06-14-5009.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Litenčice KMmirrao
22Chropyně KMMarek Mucha
33Morkovice KMmirrao
44Roštění KMmirrao
55Medlov mužiKMZdeněk Bršlica
66Dětkovice VYJaroslav Stratil
77Nětčice KMmirrao
88Rymice mužiKMRadim Svěchota
99Chvalnov -LískyKMmirrao
1010Kučerov VYmirrao
1111Martinice KMTom Mladší
1212Polkovice PRVladislav Sedlařík
1313Nová Dědina DémoniKMMartin Láník
1414Počenice KMmirrao
1515Dobrotice KM
1616Nětčice BKMSvatava Navrátilová
1717Pačlavice KMZdeněk Obruča
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Litenčice KMmirrao
22Počenice KMmirrao
33Nětčice AKMmirrao
44Pačlavice AKMZdeněk Obruča
55Nětčice BKMmirrao
67Pačlavice BKMZdeněk Obruča
Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Pravčice KMJiří Možíš
24Pačlavice KMZdeněk Obruča
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Pačlavice KMZdeněk Obruča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,4716,5316,532018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,7617,0017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,6817,1017,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,1716,8217,172018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,2217,0217,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radíkov PR17,2317,1017,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,5017,2717,502016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabůvka PR17,5117,1017,512018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM17,1717,5817,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,3317,6317,632017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4617,7017,702017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Křenovice PR17,8217,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH17,6417,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludslavice KM17,0917,9917,992018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM17,6818,0218,022016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Křenovice PR17,9618,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Valšovice (Hranice VI) PR17,8518,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR18,2318,1218,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice VY18,3518,1818,352018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radkova Lhota PR18,3717,8518,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nová Dědina AKM18,4117,7518,412016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludslavice KM18,4718,0118,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR18,4418,5318,532017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litenčice KM18,5717,9718,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Podhradní Lhota KM18,6117,6518,612016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mistřice UH18,1218,6318,632018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hoštice KM18,3718,7218,722018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY18,7518,1118,752016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice VY18,7818,5418,782013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nová Dědina KM18,0618,8918,892015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radkova Lhota PR18,5818,9718,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Litenčice KM18,9818,8718,982013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Litenčice KM18,4218,9918,992016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludslavice KM18,9918,6118,992015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Roštění KM19,0018,7819,002018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Roštění KM18,6119,0019,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nová Dědina KM19,0118,5319,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Babice VS16,7619,0219,022017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vrchoslavice PV18,7519,0919,092016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křenovice PR19,1118,9819,112016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolín KM17,5219,1219,122018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Počenice KM19,0219,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radkova Lhota PR19,2018,6419,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kučerov VY19,2519,2419,252014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Litenčice KM19,2518,8119,252018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahnašovice KM19,1419,2619,262013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Roštění KM19,0419,2819,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mysločovice ZL19,1919,2819,282018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dětkovice VY19,1219,2919,292014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Počenice KM19,2019,3119,312015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Karolín BKM18,8819,3419,342013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM19,3618,5619,362016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myslejovice PV18,3419,4219,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Křenovice PR18,5719,4819,482015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Dědina BKM19,5819,1519,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sulimov KM19,6719,6719,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Litenčice KM19,2719,7519,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hodějice VY18,1419,8719,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šaratice VY19,9319,6219,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM18,4219,9419,942015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vítonice KM20,0618,3620,062016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Roštění KM20,1519,8920,152013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Luboměř NJ18,5920,4120,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Dědina KM20,5520,3220,552018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Přílepy KM20,5920,2820,592017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mladcová ZL19,8820,5920,592018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Morkovice KM20,5919,7620,592013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Skalička PR19,8520,8020,802016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rymice KM20,8519,7920,852018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nětčice KM21,3121,2021,312017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zdislavice KM21,1321,4421,442013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mistřice UH21,4918,4721,492016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vrbka KM21,6220,0921,622018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Počenice KM21,7121,4121,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Louky ZL21,7519,4021,752018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Litenčice KM21,9119,8321,912014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dětkovice VY21,9117,6521,912017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Luboměř NJ22,2321,6622,232016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Přílepy KM21,4422,3722,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nětčice AKM22,4818,2822,482014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hoštice KM22,2822,5622,562013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sulimov KM22,7721,5022,772017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zdislavice KM22,1622,8022,802015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mysločovice ZL21,6922,8122,812016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vrbka KM22,9023,3923,392017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM23,3523,4323,432018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Medlov KM23,6421,8623,642016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nětčice BKM22,3323,7223,722014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM24,1424,0124,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zdislavice KM24,2921,8424,292014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Podhradní Lhota KM24,4217,6424,422017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Karolín KM17,8224,4324,432017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Polkovice PR24,9224,5024,922015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Morkovice KM25,1720,7825,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Pačlavice KM24,1225,2325,232014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dětkovice VY25,2325,2325,232015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Morkovice KM25,6526,0126,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Chvalnov KM22,9526,0326,032015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chvalnov -LískyKM24,6226,3026,302013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bílany KM26,4722,7826,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga