Litenčice 2016 - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 09. 2016 21:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 21:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

NOČNÍ SOUTĚŽ 

muži a ženy 2B

prezentace od 20.00

nástup 20.45

start prvního družstva 21.00

MOŽNOST PŮJČENÍ 2 ZÁVODNÍKŮ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-8075.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Litenčice mužiKMmirrao
22Nová Dědina mužiKMmirrao
33Hoštice ŽenyKMAntonín Novák
44TAG Zahnašovice mužiKMmirrao
55Chvalnov KMDaniel Šušlík
66Roštění KMmirrao
77Chropyně KMMarek Mucha
88Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
99Litenčice ženyKMmirrao
1010Cetechovice KMDaniel Šušlík
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Hoštice KMAntonín Novák
1313Křenovice PRMarek Zavřel
1414TAG Zahnašovice ženyKMmirrao
1515Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
1616Počenice MužiKMPavel Kunčar
1717Karolín KMMartin Ondra
1818Podhradní Lhota KMJakub Adámek
1919Hrabůvka PRHonza
2020Myslejovice BPVMilan Buriánek
2121Zdislavice ŽenyKMRadek Šťastný
2222Loukov ZenyKMmarta
2323Nítkovice KMRadoslav Gregor
2424Morkovice MuziKMPavel Krejčí
2525Zdislavice MužiKMRadek Šťastný
2626Loukov MuziKMmarta
2727Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
2828Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2929Záhlinice mužiKMmirrao
3030Loučka VSOndřej
3131Jankovice UHSDH Jankovice
3232Dětkovice PVLadislav Kořínek
3333Vrchoslavice - MužiPVSDH Vrchoslavice
3434Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3535Pornice mužiKMPetr
3636Hoštice Drink TEAMKMmirrao
3737Vrchoslavice  - ŽenyPVSDH Vrchoslavice
3838Sobíšky PRJiří Kočař
3939Rymice KMRadim Svěchota
4040Velká Lhota VSJosef Sabo
4141Morkovice ŽenyKMKristina Krejčí
4242Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal
4343Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,6515,3515,352017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM15,7115,4215,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,1316,2816,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR16,2616,3916,392017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY16,4117,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Litenčice BKM16,9317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbka KM18,5418,7218,722017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM19,4517,4919,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kostelany KM20,0019,1620,002017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Medlov KM20,6321,2221,222017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pustiměř dorostVY20,8621,2521,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pustiměř VY21,5421,2321,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zborovice KM22,0920,8822,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Litenčice KM23,0524,1324,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Litenčice KM26,3426,2426,342016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hoštice KM28,4528,6328,632017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdounky KM28,8319,9028,832017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hoštice Drink TeamKM28,8627,2928,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chvalnov KM31,6819,1231,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hoštice Drink TeamKM18,7532,9432,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cetechovice KM29,6743,7743,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lutopecny KM52,8748,6552,872017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Topolany VYNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myslejovice PVNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  TAG Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Karolín KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nítkovice KMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pornice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  TAG Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice AKM16,1217,1017,102018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nětčice KM16,9517,2017,202018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY17,2316,8617,232018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  TAG Zahnašovice KM17,2617,5017,502018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rymice KM17,4217,6517,652018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY17,7117,3717,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radíkov PR18,2817,8118,282018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  TAG Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Špičky PR18,9418,5918,942018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  TAG Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Karolín KM19,2719,4019,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM19,4219,0719,422017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pravčice BKM16,9919,4719,472018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  TAG Zahnašovice KM18,8919,4919,492017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pravčice BKM19,5818,2319,582017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nětčice AKM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nětčice KM20,5621,1921,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Litenčice KM21,3421,1021,342018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Morkovice KM19,3721,3521,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nětčice KM21,0921,6921,692015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nětčice BKM22,5122,6522,652014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nětčice AKM22,5123,2723,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pačlavice BKM23,5623,8423,842014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Litenčice KM22,9323,9423,942014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zborovice KM23,8024,2424,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Litenčice KM24,8822,1724,882013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Litenčice KM25,1124,3425,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hoštice KM24,8825,2825,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kostelany KM25,4024,5425,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Zdislavice KM23,7025,8025,802013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hoštice KM24,8126,1526,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Pačlavice BKM26,3625,6826,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdislavice KM26,4920,5226,492016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zdislavice KM26,9923,4126,992015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Počenice KM28,3528,8028,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Litenčice KM29,5423,2729,542016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Litenčice KM31,5821,8831,582017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pravčice KM18,2331,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pačlavice AKM21,9932,8332,832014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hlubočany VY33,6933,7233,722015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dětkovice VY32,1834,3534,352016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Luleč VY35,0222,0235,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hoštice KM36,6224,7636,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zdislavice KM35,4537,1137,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Pačlavice AKM37,3032,4237,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Koryčany KM38,3032,3738,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Litenčice KM44,0745,1745,172015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Morkovice KMNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Loukov KM32,4232,75NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga