Litenčice 2018 - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 09. 2018 20:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 09. 09. 2018 12:00
Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2018 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

Program soutěže:

 

  • Od 19.00 hod příjezd soutěžních družstev
  • 20.15 hod nástup družstev a porada velitelů
  • Soutěž proběhne dle platné „Směrnice hasičských soutěží“ vydané SHČMS a těchto pravidel. V případě jejich odlišností se použijí pravidla s dodatky Podhostýnské hasičské ligy pro rok 2018, možnost zapůjčení 2 závodníků
  • Kategorie muži 2B a ženy 2B
  • Dráha travnatá, náběh částečně tvořen zámkovou dlažbou
  • Terče sklopné, časomíra elektronická
  • Startovné 200,- Kč / družstvo
  • Připraveno bohaté občerstvení


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-9960.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Litenčice mužiKMmirrao
22Morkovice mužiKMmirrao
33Chvalnov mužiKMmirrao
44Hoštice mužiKMmirrao
55Litenčice ženyKMmirrao
66Přílepy mužiKMmirrao
77Karolín mužiKMmirrao
88Křenovice mužiPRmirrao
99Morkovice ženyKMmirrao
1010Dětkovice mužiVYmirrao
1111TAG Zahnašovice mužiKMmirrao
1212Počenice ženyKMmirrao
1313Hrabůvka mužiPRmirrao
1414Dětkovice ženyVYmirrao
1515Pravčice B mužiKMmirrao
1616Počenice mužiKMmirrao
1717TAG Zahnašovice ženyKMmirrao
1818Nětčice ženyKMPetra Plachá
1919Karolín ženyKMMarek Plaček
2020Racková ZLSDHRacková
2121Soběsuky KMPiska Jan
2222Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2323Tučapy KMRené Jašek
2424Soběsuky KMPiska Jan
2525Chropyně KMVladislav Sedlařík
2626Zborovice KMRoman Jakša
2727Jasenice VSLukáš Komender
2828Doloplazy PVRené Běhal
2929Zborovice ženyKMmirrao
3030Roštění KMMichal Tomaník
3131Vrbka mužiKMViliam Pospíšil
3232Brusné KMMartin Šťastný
3333Zdislavice KMRadek Šťastný
3434Lukov mužiZLTomas Nedbálek
3535Hoštice Drink Team 35+KMAntonín Novák
3636Pohořelice ženyZLJana Forbelská
3737Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
3838Bohuslavice u Zlína ZLEliška
3939Kostelany mužiKMVeronika Kotásková
4040Kostelany ženyKMVeronika Kotásková
4141Vrchoslavice PVRadim Janečka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,4716,5316,532018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM16,7617,0017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,6817,1017,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM17,1716,8217,172018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,2217,0217,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radíkov PR17,2317,1017,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,5017,2717,502016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabůvka PR17,5117,1017,512018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM17,1717,5817,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,3317,6317,632017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM17,4617,7017,702017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Křenovice PR17,8217,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH17,6417,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludslavice KM17,0917,9917,992018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM17,6818,0218,022016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR17,8518,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Křenovice PR17,9618,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR18,2318,1218,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice VY18,3518,1818,352018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radkova Lhota PR18,3717,8518,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nová Dědina AKM18,4117,7518,412016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludslavice KM18,4718,0118,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR18,4418,5318,532017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litenčice KM18,5717,9718,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Podhradní Lhota KM18,6117,6518,612016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mistřice UH18,1218,6318,632018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hoštice KM18,3718,7218,722018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY18,7518,1118,752016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice VY18,7818,5418,782013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nová Dědina KM18,0618,8918,892015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radkova Lhota PR18,5818,9718,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Litenčice KM18,9818,8718,982013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,9918,6118,992015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litenčice KM18,4218,9918,992016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Roštění KM18,6119,0019,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Roštění KM19,0018,7819,002018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nová Dědina KM19,0118,5319,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Babice VS16,7619,0219,022017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vrchoslavice PV18,7519,0919,092016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křenovice PR19,1118,9819,112016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolín KM17,5219,1219,122018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Počenice KM19,0219,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radkova Lhota PR19,2018,6419,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kučerov VY19,2519,2419,252014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Litenčice KM19,2518,8119,252018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  TAG Zahnašovice KM19,1419,2619,262013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mysločovice ZL19,1919,2819,282018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Roštění KM19,0419,2819,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dětkovice VY19,1219,2919,292014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Počenice KM19,2019,3119,312015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Karolín BKM18,8819,3419,342013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM19,3618,5619,362016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myslejovice PV18,3419,4219,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Křenovice PR18,5719,4819,482015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Dědina BKM19,5819,1519,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sulimov KM19,6719,6719,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Litenčice KM19,2719,7519,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hodějice VY18,1419,8719,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šaratice VY19,9319,6219,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM18,4219,9419,942015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vítonice KM20,0618,3620,062016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Roštění KM20,1519,8920,152013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Luboměř NJ18,5920,4120,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Dědina KM20,5520,3220,552018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Přílepy KM20,5920,2820,592017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mladcová ZL19,8820,5920,592018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Morkovice KM20,5919,7620,592013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Skalička PR19,8520,8020,802016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rymice KM20,8519,7920,852018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nětčice KM21,3121,2021,312017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zdislavice KM21,1321,4421,442013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mistřice UH21,4918,4721,492016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vrbka KM21,6220,0921,622018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Počenice KM21,7121,4121,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Louky ZL21,7519,4021,752018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dětkovice VY21,9117,6521,912017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Litenčice KM21,9119,8321,912014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Luboměř NJ22,2321,6622,232016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Přílepy KM21,4422,3722,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nětčice AKM22,4818,2822,482014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hoštice KM22,2822,5622,562013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sulimov KM22,7721,5022,772017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zdislavice KM22,1622,8022,802015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mysločovice ZL21,6922,8122,812016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vrbka KM22,9023,3923,392017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM23,3523,4323,432018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Medlov KM23,6421,8623,642016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nětčice BKM22,3323,7223,722014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM24,1424,0124,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zdislavice KM24,2921,8424,292014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Podhradní Lhota KM24,4217,6424,422017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Karolín KM17,8224,4324,432017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Polkovice PR24,9224,5024,922015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Morkovice KM25,1720,7825,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Pačlavice KM24,1225,2325,232014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dětkovice VY25,2325,2325,232015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Morkovice KM25,6526,0126,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Chvalnov KM22,9526,0326,032015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chvalnov -LískyKM24,6226,3026,302013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bílany KM26,4722,7826,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga