Lomnice nad Lužnicí 2016 - Noční soutěž o pohár starosty města Lomnice n/L.

Liga: -
Místo: Lomnice nad Lužnicí
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 06. 2016 19:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 05. 2016 17:00
Konec rezervace: 18. 06. 2016 19:00
Začátek tipování:  18. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 18. 06. 2016 00:00
Zadal: Aleš Richter

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Lomnice-nad-Lu%C5%BEnic%C3%AD-155147384553043/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž se bude konat na farské louce...
Poběží se na 2B úzké, terče nástřikové...
Prezentace družstev od 18:00
O zahradní krb  firmy  FORWARD


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lomnice-nad-luznici-7861.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lomnice nad Lužnicí JHAleš Richter
22Stříbřec BJHLáďa Frantík
33Novosedly nad Nežárkou mužiJHvlasta kotek
44Roseč JHJan Šachl
55Domanín JHMartin Kropik
66Stajka JHJan Šachl
77Lomnice nad Lužnicí BJHAleš Richter
88Valtínov JHJosef Bártů
99Slavošovice CBvit koukal
1010Cizkrajov JHJan Povolný
1111Borovany CBJaroslav Klečka ml.
1212Dolní Měcholupy Velešín BABRoman Zivčak
1313Chlum u Třeboně JHAleš Richter
1414Polště JHJirka Písař
1516Halámky JHJan Prokes
1617Roseč JHJan Šachl
1718Pístina JHLukáš Jankovec
1819Polště VydříJHJirka Písař
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lomnice nad Lužnicí JHAleš Richter
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Lásenice JHHanka Straňáková
44Dubičné BCBJaroslav Klečka ml.
55Chlum u Třeboně JHAleš Richter
66Hrdějovice CBzdenek severa
77Domanín JHMartin Kropik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Třísov CK22,12-22,752005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lišov CCB24,26-24,302005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lišov CB22,80-24,752005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lomnice nad Lužnicí JH25,66-26,242005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mníšek LI25,57-26,362005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Včelnice JH28,53-31,432005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vlkov TA-34,9936,332005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Klec JH-38,3238,902005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Staré Hodějovice CB42,65-42,842005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Frahelž JH-42,5645,132005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Veselí nad Lužnicí I TA-58,3458,382005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domanín JH60,10-74,402005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Novosedly nad Nežárkou JH-67,3078,892005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nová Včelnice JH--NP2005/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/06/04 Lomnice nad Lužnicí, JH, O pohár starosty města Lomnice nad Lužnicí
FSCR
2012/06/09 Lomnice nad Lužnicí, Lomnice nad Lužnicí
VCT
2013/06/15 Lomnice nad Lužnicí, Noční soutěž
VCT
2014/06/14 Lomnice nad Lužnicí, O pohár starostky města Lomnice nad Lužnicí
VCT
2015/06/13 Lomnice nad Lužnicí, O pohár starostky města Lomnice nad Lužnicí, noční
VCT
2016/06/18 Lomnice nad Lužnicí, Noční soutěž o pohár starosty města Lomnice n/L.
-
2017/06/10 Farská louka, O pohár starosty města Lomnice nad Lužnicí
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga