Loučany , hřiště 2017 - Loučany

Liga: HE
Místo: Loučany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00
Konec rezervace: 20. 05. 2017 13:00
Začátek tipování:  20. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-loucany-8274.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plinkout OLPavel Hlavinka
22Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
33Polkovice PRTomáš Mareček
44Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
55Hlubočky OLGabriela Krejčí
66Bílovice PVJan Krupa
77Haňovice OLJiří Novák
88Janovice BRpetrb boxan
99Nová Dědina OLEva Dušková
1010Kožušany OLPetr Zmeškal
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Rozvadovice OLRostislav Navrátil
1313Nenakonice OLJiří Tomecek
1414Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
1515Břevenec OLJosef Šenk
1616Měrotín OLTomáš Hlavinka
1717Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1818Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1919Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
2020Domamyslice PVDavid Vykopal
2121Trusovice OLTomáš Hradil
2222Široký Brod JELibor Suchánec
2323Bělkovice-Lašťany OLBoB Kobylka
2424Šumvald OLBoB Kobylka
2525Tršice OLTomáš Hradil
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Nemile SUMartin Sitta
2830Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPavel Hlavinka
22Hlubočky OLGabriela Krejčí
33Krasice PVKarolína Burešová
44Bílovice BPVJan Krupa
55Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
66Nová Dědina OLEva Dušková
77Haňovice OLMafka Sobotová
88Pěnčín PVLenka Kopečná
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Nenakonice OLJiří Tomecek
1111Olešnice OLLukáš Navrátil
1212Medlov OLMagdalena Břeňová
1313Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1414Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
1515Svésedlice OLAleš Zavadil
1616Trusovice OLTomáš Hradil
1717Velký Týnec OLAnna Majerova
1818Přáslavice OLAleš Zavadil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice APV18,3718,2318,372018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,7618,5018,762018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Soběsuky PV18,6718,8318,832017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svésedlice OL19,0318,8119,032017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL19,0417,9919,042018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL19,2717,1819,272018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,3417,8819,342017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL19,5117,2719,512017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL18,8419,8819,882017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL20,0420,5420,542018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice PV20,6320,2920,632017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV20,8018,9820,802017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky APV20,7820,8020,802018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nenakonice OL19,3621,0021,002017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL21,1520,0721,152018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Droždín ChvadrožOL20,6721,3521,352017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL21,5620,6321,562018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nové Dvory OL21,5820,8521,582017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Týnec OL21,7120,8621,712017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Dědina OL21,6321,7621,762014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice BPV21,9418,5021,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Trusovice OL22,4322,2722,432017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice OL18,5523,2623,262018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL23,2223,2923,292017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Troubelice OL23,7021,4923,702014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Haňovice OL19,1023,7923,792014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice BPV20,6224,6024,602018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Dědina OL24,9019,5724,902017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Medlov OL20,5726,7726,772017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučany OL30,3019,7930,302014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dětkovice PV27,3132,0032,002018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladeč OL33,4530,3633,452018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL33,8233,0133,822018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Šumvald OL35,1733,8735,172014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice PV37,3127,2337,312017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvadrožOL18,6839,6639,662018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlubočky OL48,1948,9948,992014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Velký Týnec OL51,0731,1751,072014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Přáslavice OL51,1651,0851,162017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ludéřov OL--NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chválkovice ChvádrožOL--NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Břevenec OLNP18,14NP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Olešnice OL--NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chválkovice OL21,81NPNP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/05/26 Loučany, OL,
HE
2009/05/23 Loučany, OL,
HE
2014/05/17 Loučany, O pohár
HE
2015/05/16 Loučany , hřiště, Loučany
HE
2016/05/21 Hřiště Loučany, HE + VCP, HE + VCP , Pohárová soutěž, 3B
HE
2016/05/21 Loučany rezerv.na HE, O pohár
VCPV
2017/05/20 Loučany , hřiště, Loučany
HE
2018/05/19 Loučany , hřiště, Loučany
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga