Loukov 2015 - O putovní pohár starosty SDH Loukov

Liga: PHL
Místo: Loukov
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 08. 2015 14:00
Kontakt:   Martin Rosecký
Telefon:  725 381 968

Začátek rezervace: 09. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 21. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  08. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2015 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 13:45, start prvního družstva 14:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Náběh k základně a povrch kolem základny z asfaltu
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-loukov-6170.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMartin Ondra
22Rymice KMRadim Svěchota
33Mysločovice ZLRadim Svěchota
44Mistřice UHMartin Ondra
55Mladcová ZLMartin Ondra
66TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Šarovy ZLRadim Svěchota
1212Radkova Lhota PRMartin Ondra
1313Roštění KMMartin Ondra
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Polkovice PRMartin Ondra
1616Hlinsko PRPetr Šromota
1717Litenčice KMmirrao
1818Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1919Pravčice KMJiří Možíš
2020Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2121Luboměř NJjiljí Šimíček
2222Ludslavice KMPavel Lužík
2323Počenice KMPavel Kunčar
2424Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2525Záhlinice KMKateřina Sypěnová
2626Špičky PRŠtěpán Šindler
2735Mikulůvka VSTomáš Žamboch
2840Sulimov KMSvatopluk Minařík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice KMMartin Ondra
66Loukov KMKača Bělíková
77Počenice KMPavel Kunčar
88Bílany KMLeona Teterová
99Machová ZLKateřina Brázdilová
1010Hlinsko PRPetr Beránek
1111Slušovice OvečkyZLMonika Škrabanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,9316,8616,932017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM16,9616,7716,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludslavice KM16,9016,9916,992018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,7917,0117,012018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Babice VS16,9317,1617,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR16,8117,3117,312018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radíkov PR17,3316,8317,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pravčice KM17,1317,4117,412013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hlubočky OL17,5817,2217,582014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pravčice KM17,6317,5417,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM17,6817,7217,722018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Luboměř NJ17,4517,7217,722014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludslavice KM17,4517,7617,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  TAG Zahnašovice KM17,8217,0517,822014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Podhradní Lhota KM17,8917,7917,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,7717,9017,902017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ratiboř VS17,9117,8617,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR17,6017,9417,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Babice VS16,82117,9717,972017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladcová ZL18,0517,3418,052017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  TAG Zahnašovice KM17,8818,0618,062013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřice UH17,3618,0718,072014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  TAG Zahnašovice KM18,1016,6718,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Valšovice (Hranice VI) PR18,1217,6518,122014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladcová ZL17,9218,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Vítonice KM18,1517,8218,152013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mistřice UH17,4918,1518,152018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Martinice KM18,2418,1918,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Špičky PR17,5918,2518,252015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludslavice KM17,8418,3018,302015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rymice KM18,2518,3418,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hlubočky OL20,4718,3618,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mladcová ZL18,0618,3918,392013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkova Lhota PR18,4118,0918,412016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pravčice KM17,4218,4218,422017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Valšovice (Hranice VI) PR18,4317,7218,432015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radkova Lhota PR18,4818,3818,482017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mistřice UH18,4817,8518,482015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Karolín KM18,5018,1718,502016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  TAG Zahnašovice KM18,5218,2218,522015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolín KM18,5317,4918,532014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Rymice KM18,2118,5518,552018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rychlov KM18,0718,5818,582013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Litenčice KM18,6418,6718,672014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hrabůvka PR18,7417,0418,742018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Polkovice PR18,7717,9518,772014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mladcová ZL18,1718,8218,822018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín KM18,8418,6718,842018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rymice KM18,1618,8918,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Podhradní Lhota KM18,8918,5418,892018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Valšovice (Hranice VI) PR18,9017,0718,902018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Počenice KM18,9218,7818,922013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludslavice KM18,4419,0119,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Karolín BKM17,5619,0219,022013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Valšovice (Hranice VI) PR17,0919,0319,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Luboměř NJ19,0618,5119,062015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Rychlov KM18,2619,0719,072016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Litenčice KM18,8619,1119,112015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Křenovice PR19,1518,4619,152018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Šarovy ZL18,0319,2219,222015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Rajnochovice KM18,9219,3619,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rychlov KM18,9019,3619,362015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rymice KM18,4719,3719,372015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ludslavice KM18,7019,3819,382014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Litenčice KM19,4118,0419,412016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sulimov KM19,4319,4319,432015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hlinsko PR19,4519,3319,452017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Karolín KM18,7119,5019,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Roštění KM19,6218,7119,622014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Roštění KM19,6319,1519,632017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Litenčice KM19,6418,6719,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hlubočky OL18,3619,6619,662015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vítonice KM19,7118,2519,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vítonice KM19,7219,6019,722017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Roštění KM19,7618,2119,762018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radkova Lhota PR17,4219,8619,862015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nová Dědina BKM19,9019,8219,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Paršovice PR19,1619,9219,922013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rychlov KM19,3320,2320,232014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Počenice KM19,1820,3220,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Roštění KM20,0820,3820,382013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Rouské PR19,1020,5320,532016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Podhradní Lhota KM18,3720,5920,592013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Vítonice KM20,6517,9120,652014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Tučapy KM20,7519,8920,752018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dětkovice VY20,8718,6520,872018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hlinsko PR20,8917,6620,892013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM20,4220,9220,922018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Karolín KM21,0417,4021,042017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nová Dědina BKM18,9121,2521,252015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Loukov KM21,2621,3721,372015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Tučapy KM21,4421,2221,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Provodovice PR21,4520,7121,452013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nová Dědina KM21,0821,5221,522013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Počenice KM21,4921,6321,632015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nová Dědina KM21,7018,8621,702017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Podhradní Lhota KM21,9421,5821,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Loukov KM21,6721,9821,982017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Loukov KM20,7822,0522,052013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Mladcová ZL21,8422,3022,302015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Loukov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/08/02 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/07/30 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/07/29 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/08/12 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/07/26 Libosváry, PR, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/07/25 Loukov-Libosváry, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/07/24 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2013/08/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2014/08/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2015/08/22 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2016/08/13 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2017/06/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2019/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
Kdy Kde Liga