Louňová (PJ) 2009 - O pohár - SDH Louňová

Liga: ZČHL
Místo: Louňová
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 15. 08. 2009 11:00
Kontakt:   p. Ladislav Linda
Telefon:  +420604710579

Začátek rezervace: 01. 08. 2009 11:00
Konec rezervace: 15. 08. 2009 11:00
Začátek tipování: 
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounova-2009-08-15-239.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Vřeskovice KTPavel Duchek
24Žákava PJMilan Polívka
35Mokrouše PJSDH Mokrouše
46Bolkov PJDusan Krieglstein
58Horní Kamenice DOMilan Polívka
69Malinec PJPavel Duchek
710Krašovice PSKay
811Obora PSVasek Dolejs
912Nekmíř PSVasek Dolejs
1013Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1114Dobříč PSBrKo
1216Kout na Šumavě DOJirka-Kout
1317Štichovice PSMiroslav Dolanský
1418Hůrky ROPetra Henžlíková
1519Hubenov KTVladimír Záhrobský
1621Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1722Úherce PSPetr Štejr
1823Kopidlo PSVít Sládek BOR, s.r.o.
1925Únětice PJPetr Skala
2026Doubravka PMdoubravka sdh
2127Chlum PJSDH Chlum
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Hůrky ROPetra Henžlíková
26Mrtník PSAnna Polcarová
38Únětice PJPetr Skala
49Chválenice PJKarel Nolč
510Chlum PJSDH Chlum


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vřeskovice KT16,8616,8616,862010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vřeskovice KT17,0517,2417,242011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,4216,7317,422010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Lukavice PJ17,3817,5517,552011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Louňová PJ17,8917,7417,892011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Louňová PJ18,0617,7618,062010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice PJ16,9318,0818,082011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,1617,6718,162011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Brodeslavy PS17,9118,2118,212010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mokrouše PJ18,0318,2418,242010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mokrouše PJ17,5818,2418,242011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hejná KT18,3018,2918,302010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Únětice PJ18,3017,1518,302010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO17,3518,4618,462010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Obora PS18,6818,5218,682010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Obora PS18,1718,6818,682011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Lukavice PJ18,5118,7518,752010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Úherce PS18,8418,8518,852011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žákava PJ18,3719,0619,062010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Hradiště PS19,1518,4419,152011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ19,1619,2219,222011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Kamenice DO19,2718,7719,272011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hubenov PS19,2519,3019,302010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chotíkov PS17,8319,4719,472011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Doubravka PM19,6319,2219,632011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Malinec PJ19,7318,5819,732011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hejná KT20,0419,7720,042011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Poděvousy DO19,2520,3320,332011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Poděvousy DO19,9520,3520,352010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Holoubkov RO20,5320,5620,562011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Seč PJ20,8320,9020,902011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolkov PJ20,9518,6720,952010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krašovice PS24,2323,6324,232010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hubenov BPS18,5625,2325,232010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Štěnovický Borek PJ25,8325,3525,832011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malinec PJ17,1727,6127,612010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Doubravka PM29,8418,8729,842010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nekmíř PS29,5830,1230,122010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krašovice PS30,8320,9830,832011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nové Sedliště TC21,2333,9533,952010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bučí PS21,6634,4434,442010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chotíkov PS--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Žákava PJNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Brodeslavy PSNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hůrky RO--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hůrky RONPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chlum PJ--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Hradiště PS--NP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hubenov BPSNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/15 Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová
ZČHL
2010/07/04 Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová
ZČHL
2011/07/02 Louňová, O POHÁR SDH LOUŇOVÁ
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga