Louňovice pad Blaníkem 2019 - 3. kolo Benešovské hasičské ligy

Liga: BNL
Místo: Louňovice pod Blaníkem
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 13. 07. 2019 12:30
Kontakt:   Miroslav Kratochvíl
Telefon:  723557545

Začátek rezervace: 13. 07. 2019 12:30
Konec rezervace: 13. 07. 2019 12:30
Začátek tipování:  13. 07. 2019 00:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B dle pravidel BN Ligy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounovice-pod-blanikem-10201.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,0016,3217,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Louňovice pod Blaníkem BBN16,1617,0717,072017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dalovy BN17,0117,3117,312018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jankov BN--17,642015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice BN16,9717,9017,902016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice PB--18,002015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dalovy BN18,0117,1518,012016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Daměnice BN18,0617,6118,062017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Všechlapy BN18,2318,0018,232018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Načeradec BN18,2517,9918,252017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Daměnice BN18,3216,8218,322018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Načeradec BN18,2318,3518,352016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdislavice BN--18,432015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Martinice BN--18,452015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Všechlapy BN18,5018,1218,502017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malovice BN--18,532015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Načeradec BN--18,572015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves pod Pleší PB--18,612015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zdislavice BN17,7518,9118,912017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louňovice pod Blaníkem BN18,9118,7818,912018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Všechlapy BN--19,072015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zdislavice BN18,8119,2019,202016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Všechlapy BN19,3119,4019,402016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malovice BN19,3619,6919,692017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,7219,7419,742017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tomice BN19,1719,7819,782017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malovice BN18,1819,8319,832016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Střezimíř BN--20,072015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chmelná BN20,0620,2420,242016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ratměřice BN20,2819,9420,282018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Načeradec BN20,3819,6720,382018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tomice BN19,5020,4020,402018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Louňovice pod Blaníkem BBN--20,412015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dalovy BN20,6117,9620,612017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Makov TA20,6420,0920,642016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chlum BN20,9118,5920,912018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rožmitál pod Třemšínem PB20,1821,3721,372018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tomice BN21,5719,6821,572016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Střezimíř BN21,4922,1422,142016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tomice BN--23,162015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdislavice BN17,7023,3223,322018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Střezimíř BN26,7927,8427,842018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ--28,622015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Louňovice pod Blaníkem ABN--28,982015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Daměnice BN--33,612015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nesměřice KH--35,702015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Martinice BN35,7935,1935,792016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Skalice FM37,3337,4637,462018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Malovice BN27,7337,5537,552018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sloup PZ39,4438,1939,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  - Moravěč-43,8522,0143,852018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Makov TA--48,082015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chotčiny (PS12)TA56,4723,8056,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Chotčiny TANPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Moraveč TA28,2828,02NP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dalovy ABN--NP2015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Louňovice pod Blaníkem ABNNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/09 Louňovice pod Blaníkem, O pohár
BNL
2016/07/03 Louňovice pod Blaníkem, O pohár
BNL
2017/06/25 Louňovice pod Blaníkem, 2. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/07/01 Louňovice pod Blaníkem, 2. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga