Louňovice pod Blaníkem 2018 - 2. kolo BNL- denní soutěž

Liga: BNL
Místo: Louňovice pod Blaníkem
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 01. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 11:00
Konec rezervace: 01. 07. 2018 11:00
Začátek tipování:  01. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 01. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounovice-pod-blanikem-9465.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,0016,3217,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Louňovice pod Blaníkem BBN16,1617,0717,072017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jankov BN--17,642015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN16,9717,9017,902016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrovice PB--18,002015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dalovy BN18,0117,1518,012016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Daměnice BN18,0617,6118,062017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Načeradec BN18,2517,9918,252017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Načeradec BN18,2318,3518,352016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zdislavice BN--18,432015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Martinice BN--18,452015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Všechlapy BN18,5018,1218,502017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malovice BN--18,532015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Načeradec BN--18,572015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Ves pod Pleší PB--18,612015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdislavice BN17,7518,9118,912017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Všechlapy BN--19,072015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdislavice BN18,8119,2019,202016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Všechlapy BN19,3119,4019,402016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malovice BN19,3619,6919,692017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,7219,7419,742017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tomice BN19,1719,7819,782017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malovice BN18,1819,8319,832016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střezimíř BN--20,072015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chmelná BN20,0620,2420,242016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Louňovice pod Blaníkem BBN--20,412015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dalovy BN20,6117,9620,612017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA20,6420,0920,642016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tomice BN21,5719,6821,572016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Střezimíř BN21,4922,1422,142016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tomice BN--23,162015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sloup PZ--28,622015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Louňovice pod Blaníkem ABN--28,982015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Daměnice BN--33,612015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nesměřice KH--35,702015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Martinice BN35,7935,1935,792016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sloup PZ39,4438,1939,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Makov TA--48,082015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chotčiny (PS12)TA56,4723,8056,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotčiny TANPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Moraveč TA28,2828,02NP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dalovy ABN--NP2015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Louňovice pod Blaníkem ABNNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/09 Louňovice pod Blaníkem, O pohár
BNL
2016/07/03 Louňovice pod Blaníkem, O pohár
BNL
2017/06/25 Louňovice pod Blaníkem, 2. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/07/01 Louňovice pod Blaníkem, 2. kolo BNL- denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže