Luboměř, Sportovní areál dráhy 2013 - 18. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH

Liga: -
Místo: Luboměř
Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 11. 08. 2013 13:00
Kontakt:   Jilji Šimíček
Telefon:  737638749

Začátek rezervace: 21. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2013 13:00
Začátek tipování:  11. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2013 00:00
Zadal: Adam Melichar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/pages/SDH-Lubom%C4%9B%C5%99/137667002914522

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

  • Prezentace:                12:30 až do ukončení útoku posledního družstva
  • Zahájení soutěže:          13:00
  • Kategorie:                 Muži, ženy, muži nad 35 let
  • Startovné:                 150 Kč
  • Časomíra:                  Elektronická, terče sklopné
  • Pravidla:                  Extraligy ČR, výjimka všichni na 2B, jeden závodník muže být půjčen 

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lubomer-2013-08-11-4114.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Luboměř Muži nad 35 let NJAdam Melichar
22Opatovice ženyPRNikol Romanová
33Partutovice Muži PRAdam Melichar
44Prchalov MužiNJAdam Melichar
55Valšovice (Hranice VI) Muži PRAdam Melichar
66Mankovice MužiNJAdam Melichar
77Jakubčovice nad Odrou MužiNJAdam Melichar
88Hostašovice ŽenyNJJan Duda
99Prchalov Muži NJAdam Melichar
1010Troubky MužiPRAdam Melichar
1111Stachovice Muži NJAdam Melichar
1212Luboměř Muži NJAdam Melichar
1313Hostašovice MužiNJJan Duda
1414Opatovice mužiPRNikol Romanová
1515Jistebník MužiNJAdam Melichar
1616Partutovice ŽenyPRVeronika Cibulková
1717Heltínov Muži NJAdam Melichar
1818Luboměř MužiNJAdam Melichar
1919Jistebník Ženy NJAdam Melichar
2020Větřkovice MužiOPAdam Melichar
2121Lukavec MužiNJAdam Melichar
2222Potštát MužiPRAdam Melichar
2323Svinov MužiOVAdam Melichar
2424Luboměř MužiNJAdam Melichar
2525Potštát Ženy PRAdam Melichar
2626Služovice MUŽIOPDavid König
2727Vítonice Lukáš FiurášekKMLukáš
2828Býškovice ŽenyPRMagdaléna Zdražilová
2929Plesná AOVFilip Krúpa
3030Tísek MužiNJAdam Melichar
3132Plesná ŽenyOVFilip Krúpa
3234Tísek Ženy NJAdam Melichar
3335Plesná BOVFilip Krúpa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř BNJ14,6914,8614,862014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jistebník NJ14,9314,9214,932012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Prchalov BNJ15,0615,0915,092012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Valšovice (Hranice VI) PR15,0715,1615,162012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svinov OV15,2415,2615,262012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Prchalov ANJ15,5215,1215,522012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stachovice NJ15,3715,5315,532014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Valšovice (Hranice VI) PR15,5315,1815,532013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hukovice NJ15,5515,3615,552014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Opatovice PR15,3415,5615,562013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jistebník NJ15,5614,8615,562013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Luboměř ANJ15,7215,3915,722013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Opatovice PR15,7615,6015,762014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Větřkovice OP15,3615,7615,762013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Provodovice PR15,9915,9815,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velké Hoštice AOP16,0114,7416,012013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostašovice NJ16,0315,7916,032013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vítonice KM16,0415,1416,042013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Tošovice NJ15,6716,0616,062012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tošovice NJ16,0915,6716,092014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tísek NJ15,7216,1516,152013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hostašovice NJ15,5716,1716,172012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malhotice PR15,7016,1716,172012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kujavy NJ16,3215,9916,322012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubčovice nad Odrou NJ15,5616,7316,372014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hranice PR15,3716,3816,382013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Tísek NJ15,8816,4316,432014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stachovice NJ16,4516,0416,452012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stachovice NJ15,2716,4816,482013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Luboměř BNJ16,5415,3016,542012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Trnávka NJ16,2116,5416,542014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bohuslávky PR15,8916,7516,752014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Troubky PR16,2916,7616,762013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Roštění KM16,8516,9516,952014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hranice PR16,6616,9916,992012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malhotice PR17,0516,0217,052013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Študlov VS16,7717,1017,102014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hukovice NJ17,1816,5517,182012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lukavec NJ17,2816,0717,282012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Luboměř ANJ14,9617,5617,562012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čechy PR17,3917,6717,672012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Opatovice PR16,9117,9017,902012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vlkovice NJ17,4918,3418,342012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jakubčovice nad Odrou NJ15,8418,6518,652013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Potštát PR17,5718,9618,962014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Odry NJ18,9818,3018,982012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnávka NJ19,0519,0119,052012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vítonice KM16,8819,0819,082012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Partutovice PR19,0719,2219,222013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mankovice NJ19,5619,2519,562012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Troubky PR19,4119,6719,672012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Slušovice CZL19,8717,9719,872014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Luboměř BNJ17,5120,0420,042013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Služovice OP17,4820,2120,212012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hranice PR20,4415,7220,442014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kokory PR20,6820,0220,682012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Heltínov NJ20,7520,5420,752013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Heltínov NJ21,1021,1721,172012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Potštát PR22,6721,3322,672012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lukavec NJ23,0423,0423,042013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jakubčovice nad Odrou NJ24,1516,4524,152012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Luboměř ANJ24,8415,5924,842014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Skalička PR25,4726,2326,232014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenka NJ27,3024,7427,302012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bohuslávky PR26,1627,9927,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Partutovice PR28,5928,6528,652014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kamenka NJ39,4738,5739,472013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Valšovice (Hranice VI) PR99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Potštát PR99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Velké Hoštice BOP99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Podhradní Lhota KM99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Svinov OV99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Partutovice PR99,9999,9999,992012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Lukavec NJ99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velké Karlovice VS99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jistebník NJ99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mankovice NJ99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Císařov PR99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Služovice OP99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hněvošice OP99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skrochovice OP16,3816,0916,382015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Špičky PR16,6816,4016,682015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radíkov PR16,2916,9416,942015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bolatice OP17,3717,0817,372015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svoboda OP17,2817,4317,432015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,9616,8017,962015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP17,7517,9917,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Opatovice APR18,1117,6318,112012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malé Hoštice OP17,4118,3618,362015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jistebník NJ18,3918,4418,442012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střítež nad Ludinou PR18,7418,0518,742014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vávrovice OP18,6719,0219,022015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Partutovice PR19,1018,6419,102012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Býškovice PR18,5019,1219,122013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Partutovice PR19,4419,5419,542014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR19,1219,5519,552015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostašovice NJ18,7819,6519,652013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hněvošice OP19,5919,8419,842015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Býškovice PR19,9518,9119,952012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Luleč VY20,0219,2420,022014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bohuslávky PR19,8220,1920,192014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Luboměř NJ20,2720,2320,272013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Císařov PR20,8920,5220,892014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lobodice PR20,6420,9120,912015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střítež nad Ludinou PR20,2920,9720,972013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlubočany VY20,3121,1021,102015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohuslávky PR20,5421,1421,142013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Střítež nad Ludinou PR21,0021,2921,292012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Opatovice PR21,4122,0421,412013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Potštát PR20,9821,9921,992015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Střítež nad Ludinou PR18,0323,0423,042015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tísek NJ22,2523,2323,232014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Milotice nad Bečvou PR23,3921,7223,392012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hranice PR23,6321,5523,632012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Tísek NJ24,3018,5224,302013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velké Hoštice OP24,3124,0924,312015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jančí OP25,2725,2925,292013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Opatovice BPR27,2126,7627,212012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kozmice OP27,7616,5727,762015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Luboměř NJ24,8131,6531,652014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Potštát PR34,6535,1935,192013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Luboměř NJ26,1551,6951,692012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Býškovice PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Drahotuše (Hranice IV) PR99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Potštát PR99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hukovice NJ99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Partutovice PR99,9999,9999,992013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hukovice NJ99,9999,9999,992012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vlkovice NJ99,9999,9999,992012/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Trnávka NJ99,9999,9999,992014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/12 Luboměř, O pohár starosty SDH
-
2013/08/11 Luboměř, Sportovní areál dráhy, 18. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2014/08/10 Luboměř, Sportovní areál dráhy, 19. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2015/08/09 Luboměř, 20. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2016/08/07 Luboměř, Luboměř 2016 - XXI. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY SDH
-
2017/08/13 Areál dráhy v Luboměři, XXII. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga