Luboměř 2016 - Luboměř 2016 - XXI. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY SDH

Liga: -
Místo: Luboměř
Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 07. 08. 2016 13:00
Kontakt:   Jiljí Šimíček
Telefon:  737638749

Začátek rezervace: 25. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  08. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 07. 08. 2016 00:00
Zadal: Adam Melichar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH LUBOMĚŘ

 

si Vás dovoluje pozvat na

 

 

XXI. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY SDH

 

 

Datum konání: 7.8.201 6

Místo: Areál dráhy v Luboměři

Prezentace: 12:30 až do ukončení útoku posledního družstva

Zahájení soutěže: 13:00

Kategorie: Muži, ženy

Startovné: 150 Kč

Časomíra: Elektronická, terče sklopné

Pravidla: Extraliga ČR, výjimka všichni na 2B

 

Ceny 

Muži:

1. místo – pohár + 1500Kč

2. místo – pohár + 1000Kč

3. místo – pohár + 800Kč

4. místo – 500Kč

5. místo – 400Kč

6. místo – 300Kč

7. místo – 200Kč

8. místo – 100Kč

 

Ženy:

1. místo – pohár + 800Kč

2. místo – pohár + 500Kč

3. místo – pohár + 300Kč

4. místo – 100Kč

 

 

Rezervace: Jiljí Šimíček

Tel.: 737 638 749

nebo na www.firesport.eu

                              

 

Družstva soutěží na vlastní nebezpečí!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lubomer-8035.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Luboměř NJAdam Melichar
22Heltínov NJAdam Melichar
33Císařov muži PRAleš Pěkník
44Tošovice NJjiljí Šimíček
55Hlubočany Ženy VYAdam Melichar
66Potštát ženy APRVeronika Kocjanová
77Sobíšky PRJiří Kočař
88Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
99Hranice PRmartin humplik
1010Olšovec PRAdam Melichar
1111Odry NJLucie Polášková
1212Potštát ženy PRMartina Krasňáková
1313Malhotice PRLuboš Lehnert
1414Luboměř NJAdam Melichar
1515Hrabůvka PRHonza
1616Opatovice PRDavid Roman
1717Drahotuše (Hranice IV) mužiPRVáclav Šnejdrla
1818Mokrá BBOMiroslav Neveselý
1919Střítež nad Ludinou mužiPRKateřina Čočková
2022Opatovice PRNikol Romanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valšovice (Hranice VI) PR16,6616,6416,662015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bolatice OP16,6817,0717,072015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Luboměř NJ17,2116,6917,212015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ17,0817,2617,262015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vysoká PR17,7817,8317,832015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Neplachovice OP17,6517,8517,852015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olšovec PR17,4817,9817,982015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Svoboda OP17,6118,2918,292015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Hoštice AOP17,6718,3318,332015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR18,5116,9118,512015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlebičov OP18,5018,6518,652015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vítonice KM18,3518,8818,882015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hněvošice OP17,1518,9918,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Služovice OP18,1019,0019,002015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vávrovice OP19,1018,5219,102015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pustkovec OV19,4817,4419,482015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radkova Lhota PR18,7119,7519,752015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Císařov PR18,8621,1721,172015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sádek OP21,1817,9021,182015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hranice PR18,3321,5221,522015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Křenovice PR20,0322,5422,542015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velké Hoštice BOP19,2422,5822,582015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Skalička PR25,2225,7125,712015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heltínov NJ23,9826,0726,072015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kravaře OP20,4232,3532,352015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bohuslávky PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Provodovice PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mikulůvka VS99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Skrochovice OP99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Milostovice OP22,4999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrabůvka PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Oldřišov OP99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/12 Luboměř, O pohár starosty SDH
-
2013/08/11 Luboměř, Sportovní areál dráhy, 18. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2014/08/10 Luboměř, Sportovní areál dráhy, 19. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2015/08/09 Luboměř, 20. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2016/08/07 Luboměř, Luboměř 2016 - XXI. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY SDH
-
2017/08/13 Areál dráhy v Luboměři, XXII. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga