Ludéřov 2019 - O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport

Liga: -
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 05. 2019 13:00
Kontakt:   SDH Ludéřov, Navrátil Pavel
Telefon:  732507699

Začátek rezervace: 28. 04. 2019 18:00
Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2017752428527457/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

soutěž se uskuteční v sobotu 4. května 2019

na asfaltové dráze v Ludéřově, nedaleko areálu „ve Vale“

 

 

Program: 

do 12:30 - prezentace a zaplacení startovného v areálu „ve Vale“

 (z hlediska dodržení harmonogramu oslav)

12:45 - nástup a porada velitelů

13:00 - zahájení soutěže - start prvního družstva

 

- Soutěž na 2B (B65, C42) – kategorie MUŽI, ŽENY, startovné 150,- Kč

- Velitel soutěže: Navrátil Lukáš

- Terče sklopné, povrch dráhy: nový asfalt po celé délce, náběh TARTAN

- Soutěží Vás bude provázet DJ Mariánek

- Připraveno bohaté občerstvení (makrely, guláš, řízky, sekaná, speciality z udírny)

- Soutěž je součástí programu celodenní „Oslavy sv. Floriána, patrona hasičů“

- Aktuální informace o soutěži na www.facebook.com/sdhluderov, nebo tel: 732 507 699

 

Všechna družstva budou ohodnocena věcnými cenami

+ 10 nejlepších mužů a 5 žen bude ohodnoceno i finančně!

Pro stupně vítězů připraveny medaile a plakety!

Pro vítěze mužské kategorie připraven putovní pohár!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-10487.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myslejovice APV16,7515,8016,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešnice XOL15,6816,8016,802016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Senetářov BK15,9616,8916,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krasice PV16,6317,0317,032017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Břidličná BR15,8717,0817,082017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Cholina OL17,1016,8717,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Císařov PR16,5317,2117,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Želeč PV17,2217,0917,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Měrotín OL15,8417,2417,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Studénky SU17,3717,2417,372018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kožušany OL17,3916,5717,392017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štíty SU17,4216,4217,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kožušany OL17,4416,1117,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Náměšť na Hané OL17,5016,5917,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čelechovice na Hané PV15,6817,5517,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Niva PV17,6717,7017,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Břidličná BR16,4417,7117,712018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolany BOL17,3517,7817,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Drahanovice OL17,8017,5517,802017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Svésedlice OL17,0817,8517,852018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Troubelice OL17,9417,8717,942017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Velký Týnec OL17,8217,9617,962018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Střížov OL18,0516,5618,052017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolany AOL16,5618,1018,102017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Odrlice OL17,6218,1618,162018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Velká Bystřice OL18,1917,9418,192018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šumvald OL18,2718,2918,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mladeč OL18,2917,8718,292018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Medlov OL16,6818,3418,342017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Drahanovice OL18,4417,8218,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pavlov-výběr SU15,7918,4518,452018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL17,1718,6218,622017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Náměšť na Hané OL18,6817,5518,682018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Podolí PR18,7218,7518,752017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Benešov BK18,9318,0918,932016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Droždín OL18,9318,5218,932017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Domamyslice DvojkaPV18,7119,0519,052018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Troubelice OL19,1119,1019,112017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Střížov OL18,7619,3019,302017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Benešov BK19,6219,4319,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Čelechovice na Hané PV19,6719,0319,672016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Laškov PV19,8817,7219,882018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Otinoves PV19,7919,8819,882018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krasice PV18,9020,0720,072017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ludéřov OL20,1215,6820,122016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolany OL18,9820,1220,122018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Droždín OL17,1520,3020,302017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dolany OL15,1420,7920,792017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dolní Studénky SU20,7917,9520,792016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čechy pod Kosířem PV20,9820,9120,982018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vojnice OL21,1220,7621,122018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dub nad Moravou OL21,2621,0821,262018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dub nad Moravou OL21,1621,4021,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Krasice PV20,6221,4421,442016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bílovice PV21,6014,9321,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myslejovice BPV19,3721,6121,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Střelice OL21,6122,2922,292017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Moravičany SU17,4122,5322,532016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dub nad Moravou OL23,1122,9323,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Drahanovice OL23,5023,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Podolí PR24,4619,7124,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mladeč OL24,5524,8024,802018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Oplocany PR21,8724,8324,832016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Velká Bystřice OL24,8225,4025,402016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Majetín OL25,6625,6125,662017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Čechy pod Kosířem PV25,7825,2425,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Čechy pod Kosířem PV26,7826,7726,782017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Náměšť na Hané OL27,2527,0127,252017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lošov OL19,3727,4727,472016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Majetín OL26,6927,6627,662018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice BPV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Soběsuky BPV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky APV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Čechy pod Kosířem PV22,3422,1622,342018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dětkovice PV22,3719,9822,372017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Velká Bystřice OL22,2122,4322,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krasice PV22,5020,2522,502016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želeč PV21,2022,5722,572016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haňovice OL21,0222,9622,962017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešnice OL20,2622,9922,992017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mladeč OL22,5423,6523,652017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL23,7020,6623,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nové Dvory OL19,3123,9323,932017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kožušany OL24,2624,2424,262018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Droždín ChvádrožOL24,6321,7524,632016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Náměšť na Hané OL19,2724,6624,662018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešnice OL18,4825,1225,122017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Náměšť na Hané OL25,2225,0725,222017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Laškov PV25,2223,5725,222016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Náměšť na Hané OL25,7625,5325,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice PV26,0824,9726,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vojnice OL26,8025,2326,802018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Laškov PV25,6127,0227,022018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Janovice BR28,8728,5528,872018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mladeč OL30,1730,0230,172018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nové Dvory OL30,3230,2130,322018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Majetín OL30,3331,4331,432018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Tovačov PR36,2135,6636,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Haňovice OL36,6120,7336,612016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mladeč OL36,0237,1537,152018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Majetín OL37,7037,8537,852017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Svésedlice OL19,3539,5839,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Újezd OL40,2739,9840,272017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oplocany PR51,6924,4251,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Trusovice OL41,7456,5556,552017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cholina OLNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Janovice BR17,31NPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Cholina OLNPNPNP2017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Blatec OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Moravičany SUNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dolní Studénky SUNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Senetářov BKNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Svésedlice OLNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
Kdy Kde Liga