Ludéřov 2019 - O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport

Liga: -
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 05. 2019 13:00
Kontakt:   SDH Ludéřov, Navrátil Pavel
Telefon:  732507699

Začátek rezervace: 28. 04. 2019 18:00
Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2017752428527457/

Poznámka pořadatele

soutěž se uskuteční v sobotu 4. května 2019

na asfaltové dráze v Ludéřově, nedaleko areálu „ve Vale“

 

 

Program: 

do 12:30 - prezentace a zaplacení startovného v areálu „ve Vale“

 (z hlediska dodržení harmonogramu oslav)

12:45 - nástup a porada velitelů

13:00 - zahájení soutěže - start prvního družstva

 

- Soutěž na 2B (B65, C42) – kategorie MUŽI, ŽENY, startovné 150,- Kč

- Velitel soutěže: Navrátil Lukáš

- Terče sklopné, povrch dráhy: nový asfalt po celé délce, náběh TARTAN

- Soutěží Vás bude provázet DJ Mariánek

- Připraveno bohaté občerstvení (makrely, guláš, řízky, sekaná, speciality z udírny)

- Soutěž je součástí programu celodenní „Oslavy sv. Floriána, patrona hasičů“

- Aktuální informace o soutěži na www.facebook.com/sdhluderov, nebo tel: 732 507 699

 

Všechna družstva budou ohodnocena věcnými cenami

+ 10 nejlepších mužů a 5 žen bude ohodnoceno i finančně!

Pro stupně vítězů připraveny medaile a plakety!

Pro vítěze mužské kategorie připraven putovní pohár!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-10487.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Pěnčín PVPetra Bartoňková
33Mladeč ženyOLNikola Tylová
44Pěnčín PVPetra Bartoňková
55Měrotín OLKarolína Studená
66Dub nad Moravou OLNikola Hamplová
77Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
88Střížov OLMartin Andrýsek
99Těšetice Ratašice OLTomáš Pospíšil
1010Mladeč OLJosef Forét
1111Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
1212Dolany OLPetr Holoubek
1313Domamyslice DvojkaPVJakub Hlavinka
1414Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1515Nenakonice OLJiří Tomecek
1616Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1717Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
1818Drahanovice OLJan Pelikan
1919Blatec Ženy OLEva Sahligerová
2020Čechy pod Kosířem mužiPVJan Menšík
2121Otinoves PVRoman Klech
2222Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2323Břidličná Muži BRJíří Skopal
2424Janovice BRpetr boxan
2525Kožušany OLPetr Zmeškal
2626Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
2727Myslechovice OLMartin Kroupa
2828Radíkov OLDejv Tietze


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/15 Knínice, IX. ročník O putovní pohár SDH Knínice
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga