LUDRA CUP Drahanovice 2016 - noční soutěž v požárním útoku, 2B

Liga: -
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 30. 07. 2016 21:00
Kontakt:   Navrátil Pavel, SDH Ludéřov
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 15. 07. 2016 18:00
Konec rezervace: 30. 07. 2016 18:00
Začátek tipování:  30. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2016 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sportovní družstva SDH Ludéřov si Vás dovolují pozvat na I. ročník noční soutěže - LUDRA CUP, konané v hasičském areálu "za bytovkami" v Drahanovicích, v sobotu 30.7.2016

Program:
do 20:45 příjezd a prezentace jednotek
20:55 nástup a porada velitelů
21:00 zahájení soutěže
Po skončení soutěže afterpárty s možností stanování :)

všechna družstva s platnými časy budou ohodnocena věcnými cenami + 5 nejlepších mužů a 3 ženy budou ohodnoceny i finančně!
Pro stupně vítězů připraveny medaile, pro vítěze putovní poháry!

K občerstvení: makrely, tortily, uzená žebra,...

Kategorie muži, ženy 2B. Muži i ženy poběží současně
Rezervace družstev startuje 15.7.2016 na firesport.cz
Pro případné dotazy napište zde na zeď nebo se obraťte na tel: 732 507 699

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-7967.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov Muži AOLPavel Navrátil - admin ONL
22Morkovice muziKMPavel Krejčí
33Olešnice XOLLukáš Navrátil
44Měrotín Měrotín OLJakub Hlavinka
55Pěnčín PVLenka Kopečná
66Krasice PVAneta
77Olešnice OLLukáš Navrátil
88Haňovice MužiOLLukáš Navrátil
99Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
1010Olšany u Prostějova MužiPVLukáš Navrátil
1111Drahanovice OLJan Řezníček
1212Určice PVOndřej Pazdera
1313Svésedlice OLSDH Svésedlice
1414Myslejovice APVPavel
1515Náměšť na Hané MužiOLLukáš Navrátil
1616Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice
1717Želeč PVSDH Želeč
1818Cholina OLJan Řezníček
1919Nové Dvory OLTomáš
2020Myslejovice BPVPavel
2121Želeč ženyPVSDH Želeč
2222Tršice OLHonza Balint
2323Bílovice PVStanislav Režný
2424Krasice MužiPVTomáš Petržela
2525Sobíšky PRJiří Kočař
2626Hlubočky OLPavel Navrátil - admin ONL
2727Grygov MužiOLBarbora Špásová
2828Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2929Buková PVMichal Ošlejšek
3030Haňovice ženyOLMafka Sobotová
3131Pavlov výběr ženySUPavel Navrátil - admin ONL
3232Velký Týnec ženyOLAnna Majerova
3333Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
3434Dětkovice PVLadislav Kořínek
3535Velký Týnec mužiOLAnna Majerova
3636Droždín CHvádrožOLiveta Pírková
3737Dolní Studénky SUMichal Bureš
3838Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
3939Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
4040Lošov OLJiří
4141Kožušany mužiOLPetr Zmeškal
4242Blatec OLKateřina Skládalová
4343Moravičany SUTomáš Weidinger
4444Oplocany PRPetr Kadaník
4545Benešov BKMartin Švéda
4646Laškov PVMartin Bartoš
4747Oplocany ženyPRJana Bitalová
4848Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga