Ludéřov 2017 - O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport

Liga: -
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 05. 2017 13:00
Kontakt:   SDH Ludéřov, Navrátil Lukáš
Telefon:  732507699

Začátek rezervace: 20. 04. 2017 18:00
Konec rezervace: 05. 05. 2017 18:00
Začátek tipování:  06. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 06. 05. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1875413536055564/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

soutěž se uskuteční v sobotu 6. května 2017

na asfaltové dráze v Ludéřově, nedaleko areálu „ve Vale“

 

 

Program: 

do 12:30 - prezentace a zaplacení startovného v areálu „ve Vale“

 (z hlediska dodržení harmonogramu oslav)

12:45 - nástup a porada velitelů

13:00 - zahájení soutěže - start prvního družstva

 

- Soutěž na 2B (B65, C42) – kategorie MUŽI, ŽENY, startovné 150,- Kč

- Velitel soutěže: Navrátil Lukáš

- Terče sklopné, povrch dráhy: nový asfalt po celé délce, travnatý náběh

- Soutěží Vás bude provázet DJ Mariánek

- Připraveno bohaté občerstvení (makrely, guláš, řízky, kuřata, speciality z udírny)

- Soutěž je součástí programu celodenní „Oslavy sv. Floriána, patrona hasičů“

- Aktuální informace o soutěži na www.facebook.com/sdhluderov, nebo tel: 732 507 699

 

Všechna družstva budou ohodnocena věcnými cenami

+ 5 nejlepších mužů a 3 ženy budou ohodnoceny i finančně!

Pro stupně vítězů připraveny medaile a plakety!

Pro vítěze mužské kategorie připraven putovní pohár!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-8624.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Drahanovice MužiOLJan Řezníček
33Náměšť na Hané MužiOLRudolf Piterka
44Pěnčín ženy PVAlžběta Polanská
55Krasice ženyPVKarolína Burešová
66Břidličná BRJíří Skopal
77Olešnice mužiOLLukáš Navrátil
88Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
99Blatec ženyOLKateřina Skládalová
1010Janovice mužiBRpetr boxan
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Náměšť na Hané ŽenyOLRudolf Piterka
1313Střížov mužiOLMartin Andrýsek
1414Janovice ženyBRpetr boxan
1515Olešnice ženyOLLukáš Navrátil
1616Dětkovice mužiPVLadislav Kořínek
1717Ráječek SUlallin
1818Laškov MužiPVLukáš Navrátil
1919Odrlice OLLukáš Kuba
2020Krasice mužiPVKarolína Burešová
2121Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2222Alojzov Čechy pod Kosířem, MužiPVLukáš Navrátil
2323Majetín MužiOLLukáš Navrátil
2424Laškov ŽenyPVLukáš Navrátil
2525Dolany MužiOLLukáš Navrátil
2626Medlov MužiOLMagdalena Břeňová
2727Měrotín OLTomáš Hlavinka
2828Alojzov Čechy pod Kosířem, ŽenyPVLukáš Navrátil
2929Majetín ŽenyOLLukáš Navrátil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga