LUDRA CUP Drahanovice 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Ludéřov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 07. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Pavel Vařeka
Telefon:  732 507 699

Začátek rezervace: 22. 07. 2018 19:00
Konec rezervace: 28. 07. 2018 12:00
Začátek tipování:  28. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Hasičský areál "Za kapličkou"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-luderov-9504.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Nenakonice OLBarbora Paráková
44Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
55Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov VýběrSUPavel Navrátil - admin ONL
88Bílovice PVStanislav Režný
99Domamyslice PVJakub Hlavinka
1010Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
1414Svésedlice OLSDH Svésedlice
1515Krasice PVAneta
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Cholina OLSabina Hájíčková
1818Střížov OLMartin Andrýsek
1919Svésedlice OLMarkéta Bečáková
2020Dub nad Moravou OLMichal Zbořil
2121Myslejovice PVAlča Buriánková
2222Drahanovice OLJan Řezníček
2323Soběsuky ženy APVLenka Slezáková
2424Haňovice OLMafka Sobotová
2525Pěnčín PVAnežka Navrátilová
2626Nenakonice OLJiří Tomecek
2727Nemile SUAdéla Blažková
2828Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2929Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
3030Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
3131Radíkov OLPetra Trefilová
3232Niva PVAdam Kala
3333Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
3434Senetářov mužiBKLuboš Šebela
3535Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
3636Blatec OLEva Sahligerová
3737Odrlice OLNicol Pospíšilová
3838Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
3939Štíty SUVíťa
4040Dolní Studénky ženySUJaromír Laštuvička
4141Dubčany OLRadek Konečný
4242Dolany OLPetr Holoubek
4343Otinoves PVIvo Klech
4444Velký Týnec ženyOLAnna Majerova
4545Nemile ženySUKlára Krčilová
4646Maršíkov ženySUjan Vaculík
4747Třeština Třeština, MužiSUKamil Plechatý
4848Břevenec ženyOLVeronika Hrabáčková
4949Břidličná BRJíří Skopal
5050Vojnice ŽenyOLTereza Jílková
5151Čechy pod Kosířem ŽenyPVJan Krupa
5252Oplocany PRJana Bitalová
5353Dětkovice PVLadislav Kořínek
5454Tovačov  PREliška Večeřová
5555Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
5656Podolí PRBřeťa Koplík
5757Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
5858Vojnice MužiOLJakub Brijar
5959Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
6060Šumvald OLBoB Kobylka
6161Mladeč OLJosef Forét


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga