Ludslavice 2015 - O pohár starosty SDH Ludslavice

Liga: PHL
Místo: Ludslavice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 05. 2015 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký
Telefon:  732 804 442

Začátek rezervace: 17. 05. 2015 20:00
Konec rezervace: 29. 05. 2015 20:00
Začátek tipování:  16. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 06. 06. 2015 00:00
Zadal: Pavel Lužík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Betonový povrch kolem základy, náběh k základně vydlážděn v celé délce
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ludslavice-6161.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJMartin Ondra
22Nová Dědina KMMartin Ondra
33Ludslavice KMMartin Ondra
44Mistřice UHMartin Ondra
55Mladcová ZLMartin Ondra
66Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Radkova Lhota PRMartin Ondra
1313Roštění KMMartin Ondra
1414Litenčice KMmirrao
1515Polkovice PRMartin Ondra
1616Rymice KMRadim Svěchota
1717Sulimov KMSvatopluk Minařík
1818Pravčice KMJiří Možíš
1919Mysločovice ZLPavel Lužík
2020Hlinsko PRPetr Beránek
2121Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
2222Tršice OLjan mackovik
2323Morkovice KMPavel Krejčí
2424Rychlov BKMPetr Řeháček
2525Počenice KMPavel Kunčar
2626Špičky PRpavel bohac
2727Sobíšky PRJiří Kočař
2828Morkovice BKMPavel Krejčí
2929Chropyně KMVladislav Sedlařík
3030Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3131Salaš AUHJiří Janováč
3236Salaš BUHJiří Janováč
3340Tučapy KMRené Jašek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Loukov KMKača Bělíková
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice BKMMartin Ondra
66Rychlov KMTomanek Jara
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Machová ZLKateřina Brázdilová
99Počenice KMKristina Krejčí
1010Bílany KMPetra
1111Loukov KMKača Bělíková
1215Pravčice KMMartin Ondra


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,8816,9016,902018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov ANJ16,9716,9616,972017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS17,1817,0817,182018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plumlov PV17,1417,3417,342016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,0517,4617,462018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM17,4816,9917,482018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Babice VS17,5917,2517,592017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Prchalov BNJ17,7517,3417,752017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladcová ZL17,8517,3817,852013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pravčice KM17,9817,4317,982013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0117,2018,012018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ludslavice KM17,9518,1118,112017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR18,1217,9418,122017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Luboměř NJ18,1417,6218,142017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM17,6318,1618,162018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL18,1717,5618,172015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mistřice UH17,9418,2018,202015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zahnašovice KM18,2017,3418,202017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL18,2118,0518,212018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rymice KM18,3417,6118,342017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pravčice KM17,1018,3718,372017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hlinsko PR17,8418,4218,422018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nová Dědina KM18,5918,4618,592017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,4918,6318,632013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Tučapy KM18,6518,4418,652016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM18,6618,6418,662014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Karolín KM17,5318,7018,702017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pozděchov VS17,9818,7418,742013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mistřice UH18,7818,0218,782017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkova Lhota PR18,7817,8218,782014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pravčice KM17,5918,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hradčovice UH18,2818,8118,812016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hrabůvka PR18,8417,6518,842018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mistřice UH18,8418,8518,852018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Hlinsko PR18,0118,8718,872013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Luboměř NJ18,8118,9018,902015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zahnašovice KM18,9218,5218,922014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Špičky PR18,9617,6118,962016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vítonice KM19,0318,7419,032014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radkova Lhota PR18,4919,0719,072016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křenovice PR19,0917,8219,092017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hlinsko PR19,1719,0119,172017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Roštění KM19,1219,1819,182018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zahnašovice KM19,3018,1119,302013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nová Dědina KM19,2619,3119,312013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hlinsko PR18,4519,3319,332015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mistřice UH17,8019,3319,332014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podhradní Lhota KM18,5319,3719,372016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Litenčice KM19,3819,2819,382017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Rymice KM18,4219,4119,412018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Nětčice KM19,4217,8219,422016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vítonice KM18,6319,4319,432018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Dětkovice VY18,1419,4419,442018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Prchalov NJ19,4719,4419,472016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ivanovice na Hané VY19,4919,4119,492018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mladcová ZL17,8119,5519,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nová Dědina AKM18,7919,5519,552016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hoštice KM19,5718,8619,572018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Nová Dědina BKM19,0419,6019,602016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hlinsko PR19,6018,9719,602014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Hradčovice UH19,2419,6819,682018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Pravčice BKM19,7819,0819,782018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bratřejov ZL19,8518,4419,852013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nětčice KM19,8819,4419,882018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Litenčice KM19,9319,9019,932016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Polkovice PR19,9519,3819,952017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rymice KM19,4519,9519,952015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Martinice KM19,9618,8319,962014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mysločovice ZL18,5419,9819,982018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dobrotice KM20,0019,4420,002013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Salaš UH20,0719,6020,072015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Počenice KM19,0720,0720,072014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dětkovice VY19,4720,0820,082017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Špičky PR18,4820,1120,112015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Ludslavice KM20,1219,5920,122015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Císařov PR19,6320,2220,222016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nětčice KM19,4520,3920,392017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Polkovice PR20,0820,4220,422018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Luboměř NJ19,1420,4420,442014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Rychlov KM19,4920,5220,522014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Nětčice KM20,7118,7120,712015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mistřice UH20,7517,7420,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Počenice KM20,2520,7720,772013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Počenice KM20,8019,4720,802015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Karolín BKM20,8219,3320,822013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mysločovice ZL19,2720,9220,922017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Polkovice PR18,4821,0321,032015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Rychlov KM21,0919,5921,092013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vrbětice ZL20,8621,1421,142016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hlinsko PR21,1619,7321,162016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zahnašovice KM21,2018,1621,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Šarovy ZL18,9921,2621,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Litenčice KM20,2921,2821,282013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nová Dědina KM21,2818,4421,282018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Křenovice PR18,0921,2821,282016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Míškovice KM21,2820,2921,282014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Radkova Lhota PR21,3219,2721,322017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Podhradní Lhota KM17,4221,3621,362017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Velký Ořechov ZL21,2321,4321,432016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Špičky PR21,6521,0421,652013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2005/05/28 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2006/05/27 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/05/26 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/05/30 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/10 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2013/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2014/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2015/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2016/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2017/05/27 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga