Makov 2020 - BNL Makov

Liga: BNL
Místo: Makov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 08. 2020 12:30
Kontakt:   Jiří Švec
Telefon:  725 853 801

Začátek rezervace: 12. 07. 2020 10:30
Konec rezervace: 12. 07. 2020 10:30
Začátek tipování:  12. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2020 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-makov-11148.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,3116,2316,312018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,3915,8716,392018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,3016,6116,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN16,4916,6616,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dobronice u Chýnova TA16,8616,7216,862020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chářovice ŠponaBN16,8016,8716,872019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sloup PZ16,9216,6416,922020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tomice BN16,9716,8116,972018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Daměnice BN17,0317,1017,102019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tomice BN17,1417,1317,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  - Stoklasná lhota-17,2116,7917,212018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Drahňovice BN17,2416,6917,242020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Malovice BN17,0017,2617,262020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krotějov SportTA17,3816,0917,382020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chářovice ŠponaBN17,4917,2917,492020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tomice BN16,7917,5217,522019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radětice PB17,5717,5217,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Malovice BN17,5817,3017,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bezdědovice ST17,5317,6117,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Daměnice BN17,3917,6317,632018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotěmice TA17,7817,2817,782018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stoklasná Lhota TA17,8416,9417,842019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  - Křížkový Újezdec-18,0517,0418,052020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Skrýchov u Malšic TA18,1417,2418,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žďár JH17,2118,1418,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Malovice BN17,4818,2118,212019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Božejovice TA18,2817,8018,282018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dalovy BN18,3017,5918,302020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ctiboř BN18,3318,0918,332019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Makov TA18,2418,4118,412019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nová Ves u Chýnova TA18,4217,9318,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Ctiboř BN18,4517,3518,452020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dalovy BN18,2418,6018,602018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Načeradec BN18,1518,6318,632020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Přibyšice BN18,6518,2418,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Načeradec BN18,7018,2318,702019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chmelná CK18,3918,7118,712018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Křížkový Újezdec PH18,2818,7118,712019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Skrýchov u Malšic TA18,1118,7618,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  - Horní Měcholupy-17,9818,8118,812020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Starosedlský Hrádek PB18,8118,4218,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chmelná CK18,9018,2118,902019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Daměnice BN19,1118,9919,112020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chářovice BBN19,0319,2219,222020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Radošovice BN18,3219,2219,222019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Odlochovice BN18,7119,2819,282019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Radošovice BN17,8619,3319,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Odlochovice BN19,1319,4019,402020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radošovice BN18,8019,4319,432020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chlum CK19,2519,4919,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Louňovice pod Blaníkem BN19,8618,6119,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Načeradec BN20,0219,2120,022018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kamenná Lhota TA20,0220,1520,152018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Drahňovice BN20,212,0220,212019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rybova Lhota TA20,2818,9720,282020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Křivsoudov BN19,7820,6920,692020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dobronice u Chýnova TA19,4222,7022,702018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Moraveč TA22,7923,1423,142019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ctiboř BN23,8921,2823,892018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Břežany II KO25,9924,2525,992018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velká Chyška PE27,2223,3627,222020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Odlochovice BN27,3725,0527,372018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Křivsoudov BN18,9227,5727,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Šebířov TA30,2630,1430,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Křížkový Újezdec PH30,4417,9630,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Voltýřov PB29,5331,6531,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Křivsoudov BN36,8936,6936,892019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zdislavice BNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Makov TANP17,35NP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Jaronice CB17,49NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Božejovice TANPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/08 Makov, BNL Makov
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže