Makov 2020 - BNL Makov

Liga: BNL
Místo: Makov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 08. 2020 12:30
Kontakt:   Jiří Švec
Telefon:  725 853 801

Začátek rezervace: 12. 07. 2020 10:30
Konec rezervace: 12. 07. 2020 10:30
Začátek tipování:  12. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2020 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-makov-11148.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  - Martomice-16,5216,6116,612021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sloup PZ16,9217,0417,042018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ17,1116,1517,112020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radošovice BN17,3216,9617,322020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dalovy BN17,3717,3017,372019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malovice BN17,4017,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Daměnice BN17,2717,5417,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Daměnice BN17,7117,6317,712021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dalovy BN17,9316,9617,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Martomice-18,1017,3518,102020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Louňovice pod Blaníkem BN18,0818,1818,182018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malovice BN18,2017,7118,202020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Šebířov TA18,2018,2118,212021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum BN17,5318,2718,272020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Všechlapy BN18,2918,0818,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Martinice KM18,6818,5618,682018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chlum BN18,6817,6318,682021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radošovice BN18,0718,7218,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chlum CK17,6318,7818,782019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratměřice BN18,8718,3318,872020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bezděčín TA16,9318,9218,922018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN17,1619,0119,012021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrbonín TA19,0918,5719,092018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ratměřice BN19,2017,8819,202019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ratměřice BN19,2518,1719,252021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Načeradec BN19,1019,2819,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Daměnice BN19,2917,9319,292020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3318,9919,332019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Zdislavice BN19,3419,1319,342018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrbonín TA19,1419,3819,382020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Makov TA17,1419,5319,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dalovy BN19,5917,2919,592020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Střezimíř BN19,2020,0520,052020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Moraveč TA19,0620,2920,292019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ratměřice BN19,1220,3620,362018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Tomice BN20,4019,8220,402018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Smrkov TA20,7119,3920,712020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slapy TA20,8719,1820,872020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rožmitál pod Třemšínem PB20,8720,5120,872018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radošovice BN20,8719,3920,872021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PH20,9721,3121,312019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechtice BN20,8321,4921,492021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Čechtice BN22,5220,9922,522019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malovice BN22,7220,4822,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Šebířov TA22,8521,4622,852020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malovice BN21,9422,8822,882021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum CK22,4323,1923,192018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Drhovice TA23,2522,4623,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kamenná Lhota TA23,5122,2123,512019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kamenná Lhota TA26,4826,5226,522018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Smrkov TA24,3726,9226,922021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  - Křížkový Újezdec-27,6227,7027,702020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Střezimíř BN27,8026,7027,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Březnice PB20,1328,9628,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chářovice BN28,9829,4429,442021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  - Martomice-33,0132,0033,012019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chářovice BNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Smrkov TA21,7721,50NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Šebířov TANPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Čechtice BNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Daměnice BN19,3017,85NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zdislavice BNNPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/08 Makov, BNL Makov
BNL
2021/08/14 Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže