Malá Bytča, areál DHZ 2014 - 3.kolo SMHL

Liga: SMHL
Místo: Malá Bytča
Okres: Bytča
Kraj: Žilinský
Kdy: 21. 06. 2014 12:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 06. 2014 12:00
Konec rezervace: 21. 06. 2014 12:00
Začátek tipování:  21. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: stanostas

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-bytca-2014-06-21-5172.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Bytča BYstanostas
23Poľný Kesov NRstanostas
35Ihrište PUstanostas
49Nedašov ZLstanostas
511Stupné PBstanostas
612Nosice PUstanostas
714Brumov "A"ZLstanostas
815Brvnište PBstanostas
916Dohňany PUstanostas
1017Bobrovček LMstanostas
1118Makov CAstanostas
1219Brumov "B"ZLstanostas
1320Lidečko VSstanostas
1421Svinná TNstanostas
1522Podhorie ZAstanostas
1623Vysoké Pole ZLstanostas
1724Jablonové BYstanostas
1825Lehota pod Vtáčnikom PDstanostas
1926Štiavnik BYstanostas
2027Mostište PUstanostas
2128Horná Breznica PUstanostas
2229Streženice PUstanostas
2331Podlužany nad Bebravou BNstanostas
2432Rudinka KMstanostas
2533Milochov PBstanostas
2634Vrbětice ZLstanostas
2735Hrabové BYstanostas
2837Záturčie MTstanostas
2942Lednické Rovne PUstanostas
3044Jablonové MAstanostas
3145Beluša PUstanostas
3248Hliník nad Váhom BYstanostas
3349Visolaje PUstanostas
3450Rakša TRstanostas
3551Háj TRstanostas
3652Predmier BYstanostas
3755Francova Lhota VSstanostas
3856Setechov BYstanostas
3957Zbora "A"PUstanostas
4060Mikušovce pri Pruskom ILstanostas
4163Zbora "B"PUstanostas
4264Nedašova Lhota ZLstanostas
4365Ďurďové PBstanostas
4466Trstené LMstanostas
4567Pravotice BNstanostas
4668Voderady TTstanostas
4770Bánovce nad Bebravou Dolné OzorovceBNstanostas
4870Krásno nad Kysucou CAstanostas
4970Pavlice TTstanostas
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Ladce ILstanostas
25Malá Bytča BYstanostas
38Nosice PUstanostas
410Brvnište PBstanostas
524Mostište PUstanostas
630Dežerice BNstanostas
734Podvažie PBstanostas
836Šišov BNstanostas
938Lednické Rovne - Horenická HôrkaPUstanostas
1039Hliník nad Váhom - dorastenkyBYstanostas
1141Bytčica ZAstanostas
1243Hliník nad Váhom BYstanostas
1353Setechov BYstanostas
1455Moškovec TRstanostas
1558Ihrište PUstanostas
1659Nedašova Lhota ZLstanostas
1762Mikušovce pri Pruskom ILstanostas


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,612015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bobrovček LM--13,812015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stupné PB--13,912015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rudinka KM--14,022015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bobrovček LM--14,162015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zbora PU--14,202015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Bytča BY--14,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lednické Rovne PU--14,352015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Francova Lhota VS--14,402015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vrbětice ZL--14,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov ZL--14,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stupné PB--14,422015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Brvnište PB--14,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--14,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Visolaje PU--14,652015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS--14,722015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Koš PD--14,882015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov ZL--14,912015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svinná TN--15,052015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravotice BN--15,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Milochov PB--15,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lednické Rovne PU--15,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ihrište PU--15,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Setechov BY--15,522015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svinná TN--15,522015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brumov ZL--15,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno PE--15,642015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Bytča BY--15,652015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nosice PU--15,692015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Podlužany nad Bebravou BN--15,742015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nosice PU--15,962015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hloža-Podhorie PU--15,962015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jasenové ZA--16,262015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nedašov ZL--16,282015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libichava BN--16,492015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jablonové BY--16,752015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Makov CA--16,762015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Predmier BY--17,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Záturčie MT--17,692015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dohňany PU--18,712015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bolešov IL--18,752015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trenčianske Bohuslavice NM--18,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mikušovce pri Pruskom IL--19,802015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Štiavnik BY--21,032015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Háj TR--22,222015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolná Breznica PU--23,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Petrovice BY--25,832015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolný Hričov ZA--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Veselá VS--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ochodnica KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Ďurďové PB--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hliník nad Váhom BY--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zbora PU--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tŕstie PB--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mošovce TR--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Beluša PU--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hloža-Podhorie PU--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Súľov-Hradná BY--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nesluša KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Vranie ZA--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrabové BY--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ilava IL--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Bytča BY--17,432015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ihrište PU--17,582015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Moškovec TR--17,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Bytča BY--17,892015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horenice PU--18,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horenice PU--18,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nosice PU--18,382015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nedašova Lhota ZL--18,682015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nosice PU--18,762015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Blažovce TR--18,992015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dežerice BN--19,082015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Brvnište PB--22,262015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolná Breznica PU--22,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hliník nad Váhom zabkyBY--23,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Setechov BY--31,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ochodnica KM--33,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nesluša KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ladce IL--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Malá Bytča, Zahájenie SSHL, Nočná súťaž, OPEN AIR PARTY
-
2014/06/21 Malá Bytča, areál DHZ, 3.kolo SMHL
SMHL
2015/06/20 Malá Bytča, 3. kolo SMHL
SMHL
2015/06/20 Mala Bytča, umelá tráva, Nočná súťaž Mala Bytča
FSSK
Kdy Kde Liga


Soutěže