Mala Bytča, umelá tráva 2015 - Nočná súťaž Mala Bytča

Liga: FSSK
Místo: Malá Bytča
Okres: Bytča
Kraj: Žilinský
Kdy: 20. 06. 2015 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 06. 2015 21:00
Konec rezervace: 20. 06. 2015 21:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 00:00
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00
Zadal: stanostas

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-bytca-6857.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Bytča BYstanostas
22Dolný Hričov ZAstanostas
33Mošovce TRstanostas
45Makov CAstanostas
56Nosice PUstanostas
67Svinná TNstanostas
710Háj TRstanostas
811Libichava BNstanostas
912Hliník nad Váhom BYstanostas
1013Predmier BYstanostas
1114Lednické Rovne PUstanostas
1215Rakša TRstanostas
1317Trenčianske Bohuslavice NMstanostas
1419Zbora "B"PUstanostas
1520Hrabové BYstanostas
1622Jasenové ZAstanostas
1723Dolná Breznica PUstanostas
1824Setechov BYstanostas
1925Beluša PUstanostas
2026Záturčie MTstanostas
2127Štiavnik BYstanostas
2228Bolešov ILstanostas
2329Petrovice BYstanostas
2432Vranie ZAstanostas
2533Súľov-Hradná BYstanostas
2634Nesluša KMstanostas
2735Ilava ILstanostas
2836Veselá VSstanostas
2937Stupné PBstanostas
3038Hloža-Podhorie PUstanostas
3139Ochodnica KMstanostas
3240Bobrovček LMstanostas
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Malá Bytča BYstanostas
28Hliník nad Váhom BYstanostas
39Nosice PUstanostas
416Horenice PUstanostas
518Blažovce TRstanostas
621Setechov BYstanostas
730Nesluša KMstanostas
831Dolná Breznica PUstanostas
937Hliník nad Váhom žabkyBYstanostas
1038Ochodnica KMstanostas


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,612015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bobrovček LM--13,812015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stupné PB--13,912015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rudinka KM--14,022015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bobrovček LM--14,162015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zbora PU--14,202015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Bytča BY--14,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lednické Rovne PU--14,352015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Francova Lhota VS--14,402015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vrbětice ZL--14,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov ZL--14,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stupné PB--14,422015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Brvnište PB--14,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--14,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Visolaje PU--14,652015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS--14,722015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Koš PD--14,882015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov ZL--14,912015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svinná TN--15,052015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravotice BN--15,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Milochov PB--15,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lednické Rovne PU--15,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ihrište PU--15,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Setechov BY--15,522015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svinná TN--15,522015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brumov ZL--15,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno PE--15,642015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Bytča BY--15,652015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nosice PU--15,692015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Podlužany nad Bebravou BN--15,742015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nosice PU--15,962015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hloža-Podhorie PU--15,962015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jasenové ZA--16,262015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nedašov ZL--16,282015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libichava BN--16,492015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jablonové BY--16,752015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Makov CA--16,762015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Predmier BY--17,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Záturčie MT--17,692015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dohňany PU--18,712015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bolešov IL--18,752015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trenčianske Bohuslavice NM--18,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mikušovce pri Pruskom IL--19,802015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Štiavnik BY--21,032015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Háj TR--22,222015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolná Breznica PU--23,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Petrovice BY--25,832015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá VS--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Ochodnica KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ďurďové PB--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hliník nad Váhom BY--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Zbora PU--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Tŕstie PB--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Mošovce TR--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Beluša PU--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hloža-Podhorie PU--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Súľov-Hradná BY--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nesluša KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vranie ZA--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hrabové BY--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ilava IL--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolný Hričov ZA--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Bytča BY--17,432015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ihrište PU--17,582015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Moškovec TR--17,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Bytča BY--17,892015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horenice PU--18,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horenice PU--18,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nosice PU--18,382015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nedašova Lhota ZL--18,682015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nosice PU--18,762015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Blažovce TR--18,992015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dežerice BN--19,082015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Brvnište PB--22,262015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolná Breznica PU--22,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hliník nad Váhom zabkyBY--23,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Setechov BY--31,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ochodnica KM--33,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ladce IL--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nesluša KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Malá Bytča, Zahájenie SSHL, Nočná súťaž, OPEN AIR PARTY
-
2014/06/21 Malá Bytča, areál DHZ, 3.kolo SMHL
SMHL
2015/06/20 Malá Bytča, 3. kolo SMHL
SMHL
2015/06/20 Mala Bytča, umelá tráva, Nočná súťaž Mala Bytča
FSSK
Kdy Kde Liga


Soutěže