Malá Skála 2020 - Maloskalský pohár

Liga: JL
Místo: Malá Skála
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 09. 2020 13:30
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon:  723 191 865

Začátek rezervace: 14. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  14. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2020 00:00
Zadal: Radek Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11140.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dneboh MBLukáš Danda
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Třebihošť mužiTUMartin
45Bechov MBMiloslav Tauchman
56Jirkov JNMAD Matthew
67Tatobity SMVáclav Matura
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
810Obrubce MBPepa Adam
911Alšovice JNpetra lepicova
1012Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1113Olešnice SMBlanka Kuntošová
1214Dubenec TUMartínek z Dubence
1315Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1416Krásná Ves MBJan Macoun
1517Renmotor Jinolice JCPepa Adam
1618Jirkov BJNVitek
1720Košťálov SMLenka Poloprutská
1821Malá Skála JNAndrea Vavřichová
1922Frýdštejn JNDaniel Matura
2023Hradčany LITomáš Marvan
2124Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
2227Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2328Březová LIMartina Šámalová
2429Škodějov SMRoman Dolenský
2530Sychrov MBMichal Kuntoš
2631Malá Skála BJNBlanka Kuntošová
2732Žehrov MBMatěj Hajlich
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Sychrov OLEMBEliška Marková
24Košťálov SMLenka Poloprutská
35Břehy MBHana Prokurátová
46Bechov MBMíša Kopáčová
57Veselá SMEliška Novotná
68Pěnčín JNKateřina Pelcová
79Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
810Ploukonice SMPetra Vildová
911Sychrov MBEliška Marková
1012Katusice MBDenisa Boháčková
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1315Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1417Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1518Jeřmanice LIKristýna Matějková
1619Kosmonosy MBAneta Klimová
1720Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,1616,3916,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,6916,4116,692019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,3616,7716,772020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,8116,4916,812019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,6916,9116,912019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zlatá Olešnice JN17,0216,8217,022019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,7817,0817,082020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8717,0917,092019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN17,0417,1217,122019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Malá Skála JN17,0217,3617,362019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karlinky LI17,1617,3817,382019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sychrov MB17,3916,8917,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN16,8717,6417,642020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Benešov u Semil SM17,6717,6617,672020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB17,7416,9017,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice Dobšín MB17,0317,9717,972019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,5318,0918,092020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Košťálov SM18,1117,4718,112020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice SM18,1717,6118,172020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Břehy MB17,4718,3218,322019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Veselá MB18,6318,0018,632019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB18,8818,5918,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malá Skála BJN18,7619,0619,062020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bechov MB18,5119,1319,132019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN17,2819,2419,242020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN19,5617,7919,562019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bechov MB20,3620,9020,902020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dubenec TU21,7418,8121,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Frýdštejn JN19,7821,9421,942020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žehrov MB21,5922,5922,592020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Žehrov MB22,3923,2923,292019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břehy MB26,8826,4126,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Malá Skála JN17,4622,33NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Karlinky LI-17,30NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov BJN--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hradčany LINP19,15NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Hamry JNNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jirkov JNNP18,00NP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Škodějov SM20,07NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenice Dobšín MB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jílové u Držkova JN17,94NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Košťálov SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tatobity SM--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Olešnice SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže