Malá Skála 2020 - Maloskalský pohár

Liga: JL
Místo: Malá Skála
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 09. 2020 13:30
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon:  723 191 865

Začátek rezervace: 14. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  14. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2020 00:00
Zadal: Radek Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11140.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dneboh MBLukáš Danda
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Třebihošť mužiTUMartin
45Bechov MBMiloslav Tauchman
56Jirkov JNMAD Matthew
67Tatobity SMVáclav Matura
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
810Obrubce MBPepa Adam
911Alšovice JNpetra lepicova
1012Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1113Olešnice SMBlanka Kuntošová
1214Dubenec TUMartínek z Dubence
1315Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1416Krásná Ves MBJan Macoun
1517Renmotor Jinolice JCPepa Adam
1618Jirkov BJNVitek
1720Košťálov SMLenka Poloprutská
1821Malá Skála JNAndrea Vavřichová
1922Frýdštejn JNDaniel Matura
2023Hradčany LITomáš Marvan
2124Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
2227Jílové u Držkova JNpetra lepicova
2328Březová LIMartina Šámalová
2429Škodějov SMRoman Dolenský
2530Sychrov MBMichal Kuntoš
2631Malá Skála BJNBlanka Kuntošová
2732Žehrov MBMatěj Hajlich
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Sychrov OLEMBEliška Marková
24Košťálov SMLenka Poloprutská
35Břehy MBHana Prokurátová
46Bechov MBMíša Kopáčová
57Veselá SMEliška Novotná
68Pěnčín JNKateřina Pelcová
79Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
810Ploukonice SMPetra Vildová
911Sychrov MBEliška Marková
1012Katusice MBDenisa Boháčková
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1315Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1417Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1518Jeřmanice LIKristýna Matějková
1619Kosmonosy MBAneta Klimová
1720Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,5216,2616,522019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála BéčkoJN16,8716,4616,872019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ploukonice SM17,1017,1317,132020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN16,8017,5917,592020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,9017,7217,902020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kosmonosy MB17,9116,7517,912020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC17,9115,8417,912020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratříkov JN17,3017,9917,992019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Katusice MB16,5118,2318,232019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bechov MB18,3017,6318,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benešov u Semil SM18,1118,5118,512020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Břehy MB18,4918,6518,652020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bechov MB18,7218,9818,982020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ploukonice SM18,8319,1419,142019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Veselá SM19,3018,7519,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN19,7517,2919,752020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,2120,3020,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM17,2920,3120,312020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LI20,6517,5820,652019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Katusice MB21,6420,7421,642020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI20,8621,7421,742020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB27,0825,1527,082020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov BMB28,6129,6729,672019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov AMB35,1135,3435,342019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Košťálov SM--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pěnčín JN--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Břehy MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov OLEMB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga