Malá Skála 2021 - Maloskalský pohár

Liga: JL
Místo: Malá Skála
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon:  723 191 865

Začátek rezervace: 13. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  13. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mala-skala-11654.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,1616,3916,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,6916,4116,692019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,3616,7716,772020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,8116,4916,812019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,6916,9116,912019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zlatá Olešnice JN17,0216,8217,022019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,7817,0817,082020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8717,0917,092019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN17,0417,1217,122019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Malá Skála JN17,0217,3617,362019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karlinky LI17,1617,3817,382019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sychrov MB17,3916,8917,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN16,8717,6417,642020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Benešov u Semil SM17,6717,6617,672020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB17,7416,9017,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice Dobšín MB17,0317,9717,972019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,5318,0918,092020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Košťálov SM18,1117,4718,112020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice SM18,1717,6118,172020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Břehy MB17,4718,3218,322019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Veselá MB18,6318,0018,632019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB18,8818,5918,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malá Skála BJN18,7619,0619,062020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bechov MB18,5119,1319,132019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN17,2819,2419,242020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN19,5617,7919,562019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bechov MB20,3620,9020,902020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dubenec TU21,7418,8121,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Frýdštejn JN19,7821,9421,942020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žehrov MB21,5922,5922,592020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Žehrov MB22,3923,2923,292019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břehy MB26,8826,4126,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hradčany LINP19,15NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velké Hamry JNNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Škodějov SM20,07NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov JNNP18,00NP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kamenice Dobšín MB--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jílové u Držkova JN17,94NPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Košťálov SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tatobity SM--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olešnice SMNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Krásná Ves MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Malá Skála JN17,4622,33NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Karlinky LI-17,30NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jirkov BJN--NP2020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/07/10 Malá Skála - Zrušeno !!!, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/18 Borovice, Borovický pohár
JL
2021/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2021/08/08 Bechov, Pohár Formanka
JL
2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga