Malé Hoštice, hřiště 2019 - 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy

Liga: -
Místo: Malé Hoštice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 20. 07. 2019 14:00
Kontakt:   Klára Richtová
Telefon:  739 499 331

Začátek rezervace: 08. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 20. 07. 2019 12:00
Začátek tipování:  08. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2019 00:00
Zadal: Klára Konečná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-male-hostice-10722.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá OPKlára Konečná
23Chlebičov OPJiří Bena
34Starý Jičín BNJMichal Straka
45Svoboda OPJakub Polomský
56Jamnice OPDominik
67Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
78Bolatice OPLenka
89Neplachovice OPHonza Malý
910Starý Jičín NJMichal Straka
1011Komárov OPJosef Kubesa
1112Služovice OPDušan Baránek
1213Hrabůvka PRHonza
1314Neplachovice OPKlára Konečná
1420Velké Hoštice OPKlára Konečná
1529Milostovice OPJaromír Volný
1630Hněvošice OPKlára Konečná
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPKlára Konečná
22Markvartovice OPPetr Glogar
33Milostovice OPVeronika
44Bolatice OPLenka
55Neplachovice OPKlára Konečná
66Svoboda OPJakub Polomský
77Služovice OPMonika Neminářová
88Velké Hoštice OPKlára Konečná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ16,7717,2617,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ17,7417,5317,742016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pustkovec OV17,9517,8217,952016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP17,8318,0318,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Milostovice OP18,1517,9318,152016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Skrochovice OP18,3017,8418,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sádek OP18,3017,7018,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Svoboda OP18,3816,9718,382016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP18,6617,3718,662016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP17,4618,7518,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hněvošice OP18,0318,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Komárovice VS17,9119,2019,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vávrovice OP19,5718,1619,572016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřišov OP19,5419,8319,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Těškovice OP19,9320,0220,022016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlebičov OP20,8420,9220,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jeseník JE22,7424,6124,612016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jamnice OP17,7417,61NP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 hřiště v Malých Hošticích, 12. kolo MSP v PÚ
-
2014/08/09 FK Slavia Malé Hoštice, 10. kolo MSP
-
2015/05/30 hřiště TJ Slavia Malé Hoštice, 1. kolo MSP v Malých Hošticích
-
2016/05/28 Malé Hoštice, 1. kolo MSP
MSP
2016/05/28 Hřiště TJ Slavia, 1. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2018/08/25 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga