Hřiště Malé Hoštice 2024 - 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice

Liga: -
Místo: Malé Hoštice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 22. 06. 2024 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 06. 2024 14:00
Konec rezervace: 21. 06. 2024 20:00
Začátek tipování:  22. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: SDH Malé Hoštice

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Malé Hoštice si Vás dovoluje pozvat na 3. kolo Moravskoslezského poháru .
STARTOVNÉ: 200,- Kč/družstvo
NÁŘADÍ:
Přenosná požární stříkačka schváleného typu s funkčními klouby a klapkou
2x savice, délka 2,5±0,05 m
3x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka min. 19 m
4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka min. 19 m
2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm
rozdělovač s funkčními klouby
sací koš s funkční klapkou
Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.
PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:
Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci a je zpoplatněno částkou 100,- Kč.
Žena může startovat za ženskou i mužskou kategorii. Start ženy v mužské kategorii se započítává jako půjčení.
Dorostenecká kategorie se řídí nově stanovenými pravidly MSP, které jsou dostupné také na facebookových stránkách MSP.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-male-hostice-14252.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Neplachovice OPPavel Tyll
22Vrbice KAKateřina Kolosová
34Brušperk AFMNikola Fajmanová
45Chlebičov OPVít Ciminga
56Hněvošice OPPetr Vitásek
67Milostovice OPMartin Šimkovský
78Bolatice OPŠtěpán Liška
89Velké Hoštice COPSDH Malé Hoštice
910Brušperk BFMNikola Fajmanová
1011Svoboda OPJakub Polomský
1112Jamnice OPDominik
1214Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
1317Svoboda BOPJakub Polomský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
22Hněvošice OPVojtěch Kubela
33Brušperk FMNikola Fajmanová
44Bolatice OPLenka
55Služovice OPDušan Baránek
66Svinov BOVZuzana Fojtíková
77Svoboda OPJakub Polomský
88Neplachovice ŽenyOPAdéla Malá
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bolatice OPLenka
23Služovice OPDušan Baránek
34Vávrovice OPMartin Vavrla


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jistebník NJ15,8816,0316,032023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ16,7717,2617,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chlebičov OP17,0617,4417,442023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Luboměř NJ17,7417,5317,742016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pustkovec OV17,9517,8217,952016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Služovice OP17,8318,0318,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP18,0218,0718,072023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Milostovice OP18,1517,9318,152016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Skrochovice OP18,3017,8418,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sádek OP18,3017,7018,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Svoboda OP18,3816,9718,382016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bolatice OP18,5418,2818,542023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Neplachovice OP18,6617,3718,662016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bolatice OP17,4618,7518,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hněvošice OP18,0318,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Komárovice VS17,9119,2019,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Svoboda OP18,0219,2419,242023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vávrovice OP19,5718,1619,572016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Proskovice OV19,0319,7219,722023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oldřišov OP19,5419,8319,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Těškovice OP19,9320,0220,022016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Služovice OP19,7420,1120,112023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kobeřice OP20,1420,1420,142023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Neplachovice OP17,8220,7420,742023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chlebičov OP20,8420,9220,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hněvošice OP22,1920,9022,192023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velké Hoštice COP22,2522,5922,592023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jeseník JE22,7424,6124,612016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Svoboda BOP19,0825,2625,262023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Milostovice OP32,8828,9232,882023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jamnice OP31,5033,7633,762023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vrbice BKANPNPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jamnice OP17,7417,61NP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kozmice BTA17,66NPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dolní Životice OPNPNPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 hřiště v Malých Hošticích, 12. kolo MSP v PÚ
-
2014/08/09 FK Slavia Malé Hoštice, 10. kolo MSP
-
2015/05/30 hřiště TJ Slavia Malé Hoštice, 1. kolo MSP v Malých Hošticích
-
2016/05/28 Malé Hoštice, 1. kolo MSP
MSP
2016/05/28 Hřiště TJ Slavia, 1. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2018/08/25 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2021/07/17 Malé Hoštice - hřiště, 3.kolo Moravskoslezského poháru-Malé Hoštice
-
2023/06/17 Hřiště Malé Hoštice, 2.kolo Moravskoslezského poháru
-
2023/06/17 Malé Hoštice, 2. kolo MSP
MSP
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské, Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga