hřiště TJ Slavia Malé Hoštice 2015 - 1. kolo MSP v Malých Hošticích

Liga: -
Místo: Malé Hoštice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 30. 05. 2015 14:00
Kontakt:   Pavel Věncek
Telefon:  603502155

Začátek rezervace: 17. 05. 2015 14:00
Konec rezervace: 29. 05. 2015 14:00
Začátek tipování:  30. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00
Zadal: SDH Malé Hoštice

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://sdhmalehostice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Požární útok mužů na 3B
                     žen na 2B

Sbor dobrovolných hasičů 
Malé Hoštice si Vás dovoluje pozvat v sobotu 30.5.2015 od 14 hodin na 1. kolo Moravskoslezského poháru v požárním sportu.
Soutěž se uskuteční za fotbalovým hřištěm TJ Slavia
Bohaté občerstvení je zajištěno

Srdečně zvou pořadatelé 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-male-hostice-6742.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRLucie Čapková
22Kravaře OPSDH Malé Hoštice
33Prchalov NJFilip Pustějovský
44Služovice OPDušan Baránek
55Bohuslavice OPSDH Malé Hoštice
66Chlebičov OPLenka
77Svoboda OPPetr Balarin
88Vávrovice OPMichaela Trojanová
99Štěpánkovice OPVojtěch Feher
1010Kozmice OPLukáš Hanslik
1111Bolatice OPLenka
1212Sádek OPDušan Gregořica
1313Skrochovice OPHonza
1414Neplachovice OPJiří Čech
1515Oldřišov OPVít Ciminga
1616Plumlov PVRadim
1717Markvartovice OPPetr Glogar
1818Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
1919Milostovice OPJaromír Volný
2020Velké Hoštice OPLenka Národová
2121Pustkovec OVLenka Národová
2222Velké Hoštice OPLenka Národová
2323Hněvošice OPLenka Národová
2424Plesná OVHonza Jeřábek
2530Komárov OPSDH Malé Hoštice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
22Bohuslavice OPSDH Malé Hoštice
33Bolatice OPLenka
44Svoboda OPPetr Balarin
55Hněvošice OPKlára Konečná
66Vávrovice OPMichaela Trojanová
77Kozmice OPLukáš Hanslik
88Štěpánkovice OPVojtěch Feher
99Markvartovice OPPetr Glogar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ16,7717,2617,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ17,7417,5317,742016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pustkovec OV17,9517,8217,952016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP17,8318,0318,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Milostovice OP18,1517,9318,152016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Skrochovice OP18,3017,8418,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sádek OP18,3017,7018,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Svoboda OP18,3816,9718,382016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP18,6617,3718,662016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP17,4618,7518,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hněvošice OP18,0318,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Komárovice VS17,9119,2019,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vávrovice OP19,5718,1619,572016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřišov OP19,5419,8319,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Těškovice OP19,9320,0220,022016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlebičov OP20,8420,9220,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jeseník JE22,7424,6124,612016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jamnice OP17,7417,61NP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 hřiště v Malých Hošticích, 12. kolo MSP v PÚ
-
2014/08/09 FK Slavia Malé Hoštice, 10. kolo MSP
-
2015/05/30 hřiště TJ Slavia Malé Hoštice, 1. kolo MSP v Malých Hošticích
-
2016/05/28 Malé Hoštice, 1. kolo MSP
MSP
2016/05/28 Hřiště TJ Slavia, 1. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2018/08/25 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga