Markvarec 2020 - O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Markvarec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 09. 2020 13:00
Kontakt:   Martin Pecha
Telefon:  723 073 646

Začátek rezervace: 07. 09. 2020 18:00
Konec rezervace: 26. 09. 2020 13:00
Začátek tipování:  26. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 26. 09. 2020 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-markvarec-11510.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEJakub Růžička
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Telč JISDH Telč SDH TELČ
55Černín ZNJiří Veselý
66Markvarec JHmartin pecha
77Mysletice JIStanislav Dolský
88Český Rudolec JHOndřej Huml
99Cizkrajov JHJan Povolný
1010Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1111Budeč JHMatěj Šmahel
1212Jaronice CBJosef Dráb
1313Čechtín TRLibor Tvarůžek
1414Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1515Litohoř TRJan Vodička
1616Dešná BJHAleš Coufal
1717Choustník TADavid Dvořák
1818Jemnice TRRadek Jenerál
1919Slavonice JHmartin pecha
2020Litohoř TRJan Vodička
2121Čechtín BTRMája Horká
2222Radkov JIDavid Pavlíček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Kostníky TRJulie Křivanová
24Zdešov JHNikola Vašková
36Jemnice TRRadek Jenerál
47Budeč JHMichaela Černá
58Výčapy TRHana Kučerová
69Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
710Oltyně TAPetra Novotná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,8116,7216,812017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Němčice JH16,6116,9916,992019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT--17,072011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Strmilov JH17,0017,1217,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST17,1416,8517,142016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR17,1416,8417,142014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Milenovice PI17,1617,0517,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žernovice PT17,1616,6917,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum BCK17,1817,0017,182015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH--17,202018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,2116,5017,212016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Němčice JH--17,312018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dolní Němčice JH--17,422011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Milenovice PI17,3617,4517,452016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Únětice 1911 PJ17,0617,5217,522017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,532011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dvorce TA17,0417,5517,552015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH17,2717,5617,562016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Netřebice CK17,5616,9317,562016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Heřmaneč JH17,4117,5817,582019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0817,5917,592013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA17,6017,2617,602019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce TA--17,612011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heřmaneč JH--17,622018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bohdalín PE17,6217,4917,622017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice AJH17,6317,5717,632013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH17,6517,0417,652019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dešná BJH17,6617,0117,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA17,4917,6817,682017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žďár JH17,3217,6817,682013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Slapy TA17,6917,2617,692015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mysletice JI--17,722018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mysletice JI17,7317,3817,732016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bohdalín PE17,7617,6517,762015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Markvarec JH17,4317,8817,882015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dvorce TA17,9417,9017,942014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dvorce TA16,7917,9617,962016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vesce TA17,8317,9917,992013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Slapy TA18,0217,7218,022013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Holašovice CB17,7318,0618,062016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Netřebice CK17,9918,0718,072015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kolence JH18,0817,7818,082016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Žirovnice PE--18,132018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Holašovice CB18,1617,2718,162013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Český Rudolec JH18,1218,1918,192015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Heřmaneč JH18,2117,7618,212014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlejov JI18,0118,2118,212019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Heřmaneč JH--18,222014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lišov BCB18,1418,2418,242016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žďár JH--18,242014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sedlatice AJI18,2816,8418,282019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Heřmaneč JH18,2817,8718,282015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Batelov JI18,3018,2818,302016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Božejovice TA--18,312018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Lišov ACB--18,352011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Krč PI18,1418,3718,372016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Holubov CK18,3817,6718,382015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žirovnice PE18,4118,3118,412017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Strachoňovice JI--18,462018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI--18,472011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Soběnov CK18,4818,1118,482016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dvorce TA--18,482014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Želetava TR--18,532011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čechtín TR17,6318,5418,542019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Markvarec JH18,0618,5918,592017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Žďár AJH18,6018,2818,602015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Český Rudolec JH17,4018,6118,612019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Krahulčí JI--18,612014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sedlec CB--18,642011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Rynárec PE18,6518,3018,652019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Žernovice PT18,4818,6718,672016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Holubov CK--18,682011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Strmilov JH18,7418,5418,742016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jaronice CB--18,762011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žirovnice PE17,2618,7818,782016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Slapy TA--18,792011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Markvarec JH18,8017,5118,802016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Jindřichovice JI18,6118,8118,812014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Křenovice BCB18,8218,5518,822015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Krč PI18,8618,3718,862013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Holubov CK--18,872014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Český Rudolec JH17,7518,8718,872017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Třísov CK--18,882011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chlum u Třeboně JH--18,892011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Žernovice PT18,9618,8718,962013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Netřebice CK--18,962014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Drunče JH18,9718,2118,972016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Cizkrajov JH18,6419,0119,012016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Slapy TA19,0318,4819,032014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Batelov JI--19,032018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Šipoun PT19,0317,6319,032016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radkov JI--19,042011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Skrýchov u Malšic TA19,0417,8519,042019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Drunče JH17,6219,0519,052017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Holašovice CB18,9119,0819,082015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Srubec CB18,6819,0919,092013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Radkov JI18,5019,0919,092014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Heřmaneč JH18,5319,1019,102013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kamenice nad Lipou PE19,1118,4819,112015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Skrýchov u Malšic TA--19,182018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/08/12 Markvarec, JH,
JČHL
2001/08/11 Markvarec, JH,
JČHL
2002/08/10 Markvarec, JH,
JČHL
2003/08/09 Markvarec, JH,
JČHL
2004/08/07 Markvarec, JH,
JČHL
2005/08/06 Markvarec, JH,
JČHL
2006/08/05 Markvarec, JH,
JČHL
2007/08/04 Markvarec, JH,
JČHL
2008/08/02 Markvarec, JH,
JČHL
2009/08/08 Markvarec, JH,
JČHL
2010/05/15 Markvarec, JH,
JČHL
2011/10/01 Markvarec, O pohár
JČHL
2012/09/29 Markvarec, O pohár SDH Markvarec
JČHL
2013/09/22 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2014/05/03 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2014/09/21 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2015/05/02 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2015/09/27 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2016/09/18 Markvarec, O pohár
JČHL
2016/10/01 Markvarec, O pohár starosty, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/07 Markvarec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
-
2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Nasobůrky, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga