Markvarec 2023 - 10.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce

Liga: PLPU
Místo: Markvarec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 09. 2023 13:00
Kontakt:   PECHA Martin
Telefon:  723073646

Začátek rezervace: 10. 09. 2023 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2023 13:00
Začátek tipování:  10. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2023 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-markvarec-13052.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
22Libkova Voda PEVena Drahný
33Velká Chyška PEZdeněk Mařinec
44Horní Pole JHMiroslav Švehla
55Markvarec JHMartin Pecha
66Strmilov JHOndřej Pecha
77Heřmaneč JHOndřej Pecha
88Třebětice JHPatrik Plachý
99Žernovice PTLukáš Jankovec
1010Krasonice JIOndřej Lukeš
1111Dolní Němčice JHMartin Pecha
1212Český Rudolec JHTomáš Havlík
1313Telč BJIMatěj Plunder
1414Žirovnice PEAdam Hamerník
1515Batelov JIMichal Procházka
1616Budeč BJHMichal Tříletý
1717Božejov PEDaniel Křížek
1818Dešná BJHAleš Coufal
1919Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
2020Krasonice JIMarek Svačina
2121Urbanov JILukáš Trkola
2222Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2323Slapy TAAleš Tůma
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Cerekev ŽenyJIKarolína Šindelářová
22Žirovnice PEEliška Švadlenová
33Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
44Zdešov JHLukáš Jankovec
55Kamenice nad Lipou PEMarketa Chalupova
66Český Rudolec JHAndrea Zeiserová
730Nová Včelnice JHNela Kupková
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slapy TAAleš Tůma
22ŽiKa Team PEEliška Švadlenová
37Budeč BJHMichal Tříletý
430Nová Včelnice JHPavlína Jirků


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovice PT16,1716,5116,512023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI16,6716,5516,672023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,8116,7216,812017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Markvarec JH16,8316,4716,832023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Němčice JH16,6116,9916,992019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dešná BJH17,0316,7717,032022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žernovice PT--17,072011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Strmilov JH17,0017,1217,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR17,1416,8417,142014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Novosedly ST17,1416,8517,142016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dolní Němčice AJH--17,152010/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Milenovice PI17,1617,0517,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žernovice PT17,1616,6917,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum BCK17,1817,0017,182015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolní Němčice JH16,9817,1917,192023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH--17,202018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou PE17,2116,5017,212016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice JH--17,312018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice JH--17,422011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Milenovice PI17,3617,4517,452016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žirovnice PE17,1617,4717,472023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Únětice 1911 PJ17,0617,5217,522017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,532011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dvorce TA17,0417,5517,552015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Heřmaneč JH17,2717,5617,562016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Netřebice CK17,5616,9317,562016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Heřmaneč JH17,4117,5817,582019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0817,5917,592013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Český Rudolec JH17,5916,8517,592022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chotěmice TA17,6017,2617,602019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dvorce TA--17,612011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Heřmaneč JH--17,622018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohdalín PE17,6217,4917,622017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dolní Němčice JH17,3817,6317,632022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolní Němčice AJH17,6317,5717,632013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žirovnice PE16,8817,6517,652022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Markvarec JH17,6517,0417,652019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Heřmaneč JH17,6517,2717,652022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dešná BJH17,6617,0117,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chotěmice TA17,4917,6817,682017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žďár JH17,3217,6817,682013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Slapy TA17,6917,2617,692015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mysletice JI--17,722018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mysletice JI17,7317,3817,732016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Libkova Voda PE17,3617,7517,752022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bohdalín PE17,7617,6517,762015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Markvarec JH17,4317,8817,882015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dvorce TA17,9417,9017,942014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dvorce TA16,7917,9617,962016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Vesce TA17,8317,9917,992013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Heřmaneč JH18,0117,8218,012023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Slapy TA18,0217,7218,022013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Libkova Voda PE16,4818,0618,062023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Holašovice CB17,7318,0618,062016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Netřebice CK17,9918,0718,072015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kolence JH18,0817,7818,082016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Žirovnice PE--18,132018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Holašovice CB18,1617,2718,162013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Český Rudolec JH18,1218,1918,192015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Heřmaneč JH18,2117,7618,212014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlejov JI18,0118,2118,212019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Heřmaneč JH--18,222014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Žďár JH--18,242014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Lišov BCB18,1418,2418,242016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Heřmaneč JH18,2817,8718,282015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sedlatice AJI18,2816,8418,282019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Strmilov JH18,3017,1918,302022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Batelov JI18,3018,2818,302016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Božejovice TA--18,312018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice JI18,3417,9218,342022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice nad Lipou PE18,3417,3018,342023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Lišov ACB--18,352011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krč PI18,1418,3718,372016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Holubov CK18,3817,6718,382015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žirovnice PE18,4118,3118,412017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Strachoňovice JI18,2718,4218,422022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strachoňovice JI--18,462018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Krasonice JI--18,472011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Batelov JI17,9918,4718,472022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dvorce TA--18,482014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Soběnov CK18,4818,1118,482016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Želetava TR--18,532011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Čechtín TR17,6318,5418,542019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Markvarec JH17,7118,5618,562022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Markvarec JH18,0618,5918,592017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Třebětice JH18,3318,5918,592023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Žďár AJH18,6018,2818,602015/05/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Český Rudolec JH17,4018,6118,612019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Krahulčí JI--18,612014/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Slapy TA17,3018,6218,622023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lišov ACB--18,642010/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sedlec CB--18,642011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rynárec PE18,6518,3018,652019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Žernovice PT18,4818,6718,672016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Holubov CK--18,682011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Výčapy TR--18,682010/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Strmilov JH18,7418,5418,742016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Strmilov JH18,7416,5518,742023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jaronice CB--18,762011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Žirovnice PE17,2618,7818,782016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/08/12 Markvarec, JH,
JČHL
2001/08/11 Markvarec, JH,
JČHL
2002/08/10 Markvarec, JH,
JČHL
2003/08/09 Markvarec, JH,
JČHL
2004/08/07 Markvarec, JH,
JČHL
2005/08/06 Markvarec, JH,
JČHL
2006/08/05 Markvarec, JH,
JČHL
2007/08/04 Markvarec, JH,
JČHL
2008/08/02 Markvarec, JH,
JČHL
2009/08/08 Markvarec, JH,
JČHL
2010/05/15 Markvarec, JH,
JČHL
2011/10/01 Markvarec, O pohár
JČHL
2012/09/29 Markvarec, O pohár SDH Markvarec
JČHL
2013/09/22 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2014/05/03 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2014/09/21 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2015/05/02 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2015/09/27 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2016/09/18 Markvarec, O pohár
JČHL
2016/10/01 Markvarec, O pohár starosty, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/07 Markvarec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
-
2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ
PLPU
2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce
PLPU
2023/09/23 Markvarec, 10.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/25 Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč
PLPU
2024/05/26 Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice
PLPU
2024/06/08 Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční)
PLPU
2024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční)
PLPU
2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PLPU
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga