Medlov, hasičský areál 2019 - X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka

Liga: -
Místo: Medlov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 07. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 07. 2019 17:00
Konec rezervace: 20. 07. 2019 16:00
Začátek tipování:  20. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00
Zadal: Magdalena Břeňová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Trať:                                2B, osvětlená trať

Prezence družstev:        do 20:30 hod.

Zahájení soutěže:          20:45 hod. slavnostní nástup, 21:00 hod. zahájení soutěže

Velitel soutěže:              Alois Obšil, tel. 778 528 918

Startovné:                      100 Kč / družstvo

Vyhodnocení:                 bude provedeno cca 15 minut po ukončení soutěže,

                                       poháry v kategorii muži 1. - 5. místo, dále věcné ceny

                                       poháry v kategorii ženy 1. - 3. místo, dále věcné ceny


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-medlov-10720.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Medlov ženyOLMagdalena Břeňová
22Dolní Libina ZenySUPetr Jančík
33Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
44Svésedlice OLSDH Svésedlice
55Radíkov OLDejv Tietze
66Slavětín OLVít Slavíček
77Medlov mužiOLMagdalena Břeňová
88Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice
99Dolní Libina SUPetr Jančík
1010Velká Bystřice OLMichal Surma
1111Dolany OLPetr Holoubek
1212Lošov OLJiří
1313Grygov OLštěpán dvorský
1414Hrabišín ženySURoman Jírů
1515Velká Bystřice OLMichal Surma
1616Ráječek SUlallin
1717Haňovice OLKarolína Studená
1818Ješov ženyOLIveta Vykydalova
1919Třeština SUMilan Mularčík
2020Troubelice ženyOLMagdalena Břeňová
2121Štěpánov ženy OLLenka Rotterová
2222Myslechovice OLMartin Kroupa
2323Újezd OLPetr Vrubel
2424Podolí VSAleš
2525Nová Dědina ženyOLMagdalena Břeňová
2626Troubelice OLMagdalena Břeňová
2727Břidličná BRMagdalena Břeňová
2828Šumvald OLBoB Kobylka
2929Štěpánov OLLenka Rotterová
3030Bělkovice-Lašťany OLMiroslav Mlčoch
3131Nová Dědina OLBoB Kobylka
3232Mladeč OLMiroslav Mlčoch
3333Střelice OLTábuk Kubát


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/06 Medlov - has. areál, Medlov TOHATSU FIRECUP
-
2016/06/04 Medlov, Medlov - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/22 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka - VIII. ročník, 2B
-
2018/07/21 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka, noční pohárová soutěž, 2B
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 ZRUŠENO-Noční soutěž Bystřička, Noční pohárová soutěž na Bystřičce-ZRUŠENO
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Vysoká, 21.Ročník soutěže o pohár starosty SDH Vysoká
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Jamnice, 13. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Zátor hřiště, Memoriál dědy Matějáka Zátor hřiště
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
Kdy Kde Liga