Přírodní areál, Parduska 2014 - XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B

Liga: -
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 06. 2014 11:00
Kontakt:   Lubomír Růžička ml.
Telefon:  +420604124991

Začátek rezervace: 09. 06. 2014 10:00
Konec rezervace: 21. 06. 2014 10:00
Začátek tipování:  09. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Ilona Vysloužilová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-merotin.4fan.cz

Poznámka pořadatele

Akce se pořádá na počest rodáka a zakladatele našeho sboru Josefa Vitoula, pod záštitou jeho rodiny. Každoročně ji pořádáme v přírodním areálu na kopci Parduska. PÚ na 2B dle směrnic POŽÁRNÍHO SPORTU, soutěž bude na DVA útoky (pokud soutěžícím bude stačit jeden platný čas nemusí nastoupit k druhému pokusu)Krásné ceny, poháry a bohaté občerstvení ..Na Vaši účas se těší HASIČI Z MĚROTÍNA


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-2014-06-21-5631.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín MužiOLIlona Vysloužilová
22Svésedlice MužiOLIlona Vysloužilová
33Olešnice MužiOLPetra Hubáčková
44Šumvald MužiOLIlona Vysloužilová
55Haňovice ženyOLMafka Sobotová
66Svésedlice ŽenyOLIlona Vysloužilová
77Olešnice ŽenyOLPetra Hubáčková
88Cholina MužiOLIlona Vysloužilová
99Myslechovice ženyOLVeronika Skládalová
1010Odrlice MužiOLIlona Vysloužilová
1111Hlubočky MužiOLIlona Vysloužilová
1212Myslechovice mužiOLVeronika Skládalová
1316Hlubočky ŽenyOLIlona Vysloužilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,8716,0516,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Měrotín OL16,3416,2616,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS15,3916,3616,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice PV16,3815,9616,382019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Čechy pod Kosířem PV15,9016,4216,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,4616,3816,462019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov OL16,5916,7816,782019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lukov ZL15,2916,9116,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL17,0015,8817,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosov SU17,0316,6917,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Senetářov BK16,0217,2717,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Střelice OL16,6317,4317,432019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Janovice BR17,5214,6317,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vojnice OL17,3217,7617,762019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velká Bystřice OL17,8816,2217,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslechovice OL18,0717,7118,072019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nenakonice OL18,5418,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov-výběr SU18,4618,8018,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Leskovec nad Moravicí BR19,4917,2819,492019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Otinoves PV19,9119,3519,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Čechy pod Kosířem PV19,5320,8320,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Grygov OL21,5621,2721,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pustiměř VY17,4822,2422,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Grygov OL23,0523,3123,312019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dolany OL23,3116,6523,312019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olšany u Prostějova PV24,1024,0924,102018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vojnice OL20,3824,2524,252018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mladeč OL25,2019,4525,202019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Otinoves PV25,9528,3228,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Krasice PV30,4730,6930,692019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mladeč OL18,7633,7933,792018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chválkovice OL35,3034,0135,302019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dub nad Moravou OL17,4438,2938,292019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Těšetice OL42,8228,3942,822018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Cholina OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radíkov OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nemile FarmaSUNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Třeština SUNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dolany OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kokory PRNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Čelechovice na Hané PV15,57NPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Orechová Potôň DSNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Břidličná BRNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Domamyslice DvojkaPV15,83NPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Podolí PRNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice PV17,8617,3017,862019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kosov SU17,7719,2419,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,0019,4419,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Maršíkov SU19,5118,7719,512019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín PV18,7919,9019,902019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV18,8020,1820,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4118,3220,412019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vojnice OL20,4220,0420,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy pod Kosířem PV18,4620,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL20,5219,0320,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,7117,6420,712019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loučany OL20,7317,9120,732019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Blatec OL20,8920,2720,892019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mladeč OL20,0121,5421,542019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Droždín ChvadrožOL19,5021,6421,642019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dětkovice PV21,7321,2421,732019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Cholina OL20,8922,0922,092019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loučany OL22,3218,4422,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vojnice OL22,9522,3222,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dub nad Moravou OL23,1620,6323,162019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Blatec OL23,3423,3023,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pavlov SU20,5124,0224,022019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Týnec OL24,5921,8524,592019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Droždín ChvádrožOL25,0020,0425,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešnice OL32,3832,1232,382019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mladeč OL35,8636,7936,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Cholina OL19,6637,3637,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Krasice PVNP28,30NP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kožušany OLNP19,94NP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Polomí PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bezděčí u Trnávky SYNP20,53NP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga