Měrotín, areál PARDUSKA 2015 - XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B

Liga: -
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 06. 2015 11:00
Kontakt:   Lubomír Růžička ml.
Telefon:  +420604124991

Začátek rezervace: 19. 05. 2015 10:00
Konec rezervace: 20. 06. 2015 10:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00
Zadal: Ilona Vysloužilová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-merotin.4fan.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Akce se pořádá na počest rodáka a zakladatele našeho sboru Josefa Vitoula, pod záštitou jeho rodiny. Každoročně ji pořádáme v areálu na kopci Parduska, letos na upravené trati s novým náběhem. PÚ na 2B dle směrnic POŽÁRNÍHO SPORTU, soutěž bude na DVA útoky (pokud soutěžícím bude stačit jeden platný čas nemusí nastoupit k druhému pokusu)Krásné ceny, poháry a bohaté občerstvení ..Na Vaši účas se těší HASIČI Z MĚROTÍNA


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-6746.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Loučany ŽenyOLIlona Vysloužilová
23Svésedlice MužiOLIlona Vysloužilová
34Šumvald MužiOLIlona Vysloužilová
45Troubelice MužiOLIlona Vysloužilová
56Ludéřov MužiOLIlona Vysloužilová
67Svésedlice ŽenyOLIlona Vysloužilová
78Lesnice MužiSUIlona Vysloužilová
89Ješov MužiOLLukáš Pluháček
910Olešnice ŽenyOLPetra Hubáčková
1011Nové Dvory MužiOLIlona Vysloužilová
1112Cholina OLzdenek Valouch
1213Ješov ŽenyOLLukáš Pluháček
1314Olešnice MužiOLPetra Hubáčková
1415Loučka OLIlona Vysloužilová
1516Domamyslice PVMartin Vykopal
1617Rozvadovice OLJiří Špunda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy pod Kosířem PV19,5320,8320,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Grygov OL21,5621,2721,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olšany u Prostějova PV24,1024,0924,102018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vojnice OL20,3824,2524,252018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Otinoves PV25,9528,3228,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mladeč OL18,7633,7933,792018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Těšetice OL42,8228,3942,822018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Podolí PRNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radíkov OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nemile FarmaSUNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolany OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krasice PVNP28,30NP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga