Měrotín (Parduska, areál SDH) 2016 - Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL

Liga: -
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   SDH Měrotín
Telefon:  734834202

Začátek rezervace: 21. 07. 2016 18:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.merotin.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž konaná v Měrotíne pod záštitou  N.F.I Metall. Pro první místo připravena bečka piva a ceny pro všechny soutěžící. Po skončení závodu after párty a možnost stanování. Ráno snídaně zdarma pro každého. Pravidla a propozice najdete na našich webových stránkách nebo na Facebooku.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-8031.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Měrotín OLTomáš Hlavinka
22Loučany Ženy OLTomáš Hlavinka
33Haňovice OLJiří Novák
44Šumvald OLBoB Kobylka
55Újezd OLTomáš Hlavinka
66Pavlov SUTomáš Hlavinka
77Újezd ŽenyOLTomáš Hlavinka
89Náměšť na Hané OLTomáš Hlavinka
910Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1011Pavlov ženySUTomáš Hlavinka
1112Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
1214Hlubočky Ženy OLTomáš Hlavinka
1315Pavlov-výběr ženySUTomáš Hlavinka
1416Grygov OLTomáš Hlavinka
1517Blatec ženyOLTomáš Hlavinka
1618Ráječek SUTomáš Hlavinka
1719Hlubočky Muži OLTomáš Hlavinka
1820Haňovice ženyOLMafka Sobotová
1921Nová Hradečná OLJakub Hlavinka
2022Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
2123Slavětín OLVít Slavíček
2224Měrotín Ženy OLLubomír Růžička
2325Moravičany SULubomír Růžička
2426Slavětín Ženy OLLubomír Růžička
2527Olešnice XOLTomáš Hlavinka
2628Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2729Cholina ženyOLPatrik Maksant
2830Olešnice ženyOLTomáš Hlavinka
2931Náměšť na Hané ženyOLIvana Stratilová
3032Svésedlice mužiOLSDH Svésedlice
3134Dolní Studénky SUTomáš Hlavinka
3235Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy pod Kosířem PV19,5320,8320,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Grygov OL21,5621,2721,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olšany u Prostějova PV24,1024,0924,102018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vojnice OL20,3824,2524,252018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Otinoves PV25,9528,3228,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mladeč OL18,7633,7933,792018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Těšetice OL42,8228,3942,822018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radíkov OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nemile FarmaSUNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolany OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Podolí PRNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krasice PVNP28,30NP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga