Měrotín 2017 - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 08. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Piterka Rudolf
Telefon:  734 834 202

Začátek rezervace: 13. 08. 2017 19:00
Konec rezervace: 19. 08. 2017 17:00
Začátek tipování:  19. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-8363.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Krasice PVTomáš Petržela
33Bílovice PVJan Krupa
44Ludéřov OLTomáš Palička
55Olešnice OLTomáš Hlavinka
66Pěnčín PVPeťa Bartoňková
77Cholina OLPatrik Maksant
88Krasice PVBarča Burešová
99Bílovice A, ženyPVLenka Kopečná
1010Domamyslice DvojkaPVKarolína Burešová
1111Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1212Svésedlice OLSDH Svésedlice
1313Kožušany OLIvana Gaborová
1414Dolany OLPetr Holoubek
1515Drahanovice OLPetr Hroch
1616Střížov OLDavid Vykopal
1717Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1818Moravičany SUMartin
1919Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
2020Kožušany OLPetr Zmeškal
2121Svésedlice ženyOLAdam Laštůvka
2222Tršice OLJaroslav Ulma
2323Hlubočky OLPavla Jahnová
2424Olešnice OLRadka Skoaplová
2525Ráječek SUlallin
2626Nové Dvory ženyOLTomáš Hlavinka
2727Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
2828Trusovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2929Dolany OLPetr Holoubek
3030Blatec OLAdam Laštůvka
3131Haňovice ženyOLPavel Navrátil - admin ONL
3232Troubelice OLDominik Hanák
3333Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
3434Mladeč OLMiroslav Mlčoch
3535Moravičany ŽenySUAnna Horáková
3638Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
3739Břidličná BRJíří Skopal
3840Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
3941Hlubočky OLPavla Jahnová
4042Podolí PRBřeťa Koplík
4143Střelice OLMafka Sobotová
4244Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
4345Šumvald OLBoB Kobylka
4446Mladeč ženyOLMiroslav Mlčoch
4547Velký Týnec muži OLAnna Majerova
4648Čechy pod Kosířem MužiPVAdéla Buiglová
4749Grygov OLštěpán dvorský
4850Újezd ŽenyOLPetr Petr
4951Slavětín MužiOLVít Slavíček
5053Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
5154Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
5255Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
5357Slavětín ŽenyOLVít Slavíček
5458Újezd MužiOLPetr Petr


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy pod Kosířem PV19,5320,8320,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Grygov OL21,5621,2721,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olšany u Prostějova PV24,1024,0924,102018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vojnice OL20,3824,2524,252018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Otinoves PV25,9528,3228,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mladeč OL18,7633,7933,792018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Těšetice OL42,8228,3942,822018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Podolí PRNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radíkov OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nemile FarmaSUNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolany OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PVNP28,30NP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže