Měrotín 2018 - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 18. 08. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Michal Faltýnek
Telefon:  734 834 202

Začátek rezervace: 12. 08. 2018 19:00
Konec rezervace: 18. 08. 2018 12:00
Začátek tipování:  18. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/

Poznámka pořadatele

Areál "Parduska"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-9506.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Cholina OLPatrik Maksant
44Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
55Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
88Myslejovice PVAlča Buriánková
99Slavětín OLVít Slavíček
1010Nenakonice OLBarbora Paráková
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Bílovice PVStanislav Režný
1414Radíkov OLTomáš Herzog
1515Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Krasice PVKarolína Burešová
1818Cholina OLSabina Hájíčková
1919Pěnčín PVLenka Kopečná
2020Haňovice OLMafka Sobotová
2121Domamyslice PVJakub Hlavinka
2222Blatec OLMichal Zbořil
2323Svésedlice OLSDH Svésedlice
2424Bílovice Ženy BPVPeťa Bartoňková
2525Střelice OLNicol Pospíšilová
2626Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2727Velký Týnec OLJan Jeřábek
2828Štíty SUMarek
2929Čechy pod Kosířem ženyPVJiřina Navrátilová
3030Chválkovice OLOndřej Šafařík
3131Nové Dvory OLKarolína Studená
3232Loučany OLŠtěpánka Kovářová
3333Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
3434Chořelice OLPatrik Horák
3535Nenakonice OLJiří Tomecek
3636Dolany OLPetr Holoubek
3737Velký Týnec OLVeronika
3838Čelechovice na Hané PVJan Makovec
3939Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
4040Grygov OLAdam Dvorský
4141Odrlice OLMiroslav Mlčoch
4242Třeština SULadislav Plechatý
4343Kosov SUsdh kosov
4444Niva PVTomáš Růžička
4545Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
4646Lesnice SUVíťa
4747Vojnice ŽenyOLJakub Brijar
4848Šumvald OLBoB Kobylka
4949Mladeč OLJosef Forét
5051Břidličná BRJíří Skopal
5153Svésedlice ženyOLJiří Dvořák
5254Nemile ženySUAdéla Blažková
5355Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
5456Otinoves PVTomáš Sychra
5557Dolany VajcaOLPetr Pavlita
5658Maršíkov ženySUjan Vaculík
5759Podolí PRBřeťa Koplík
5860Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
5961Kosov SDH KOSOV ŽENYSULukáš Nosek
6062Těšetice RatašiceOLRadek Dohnálek
6165Slavětín ženyOLRenáta Tylová
6266Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
6368Nemile SUJaroslav Hecl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,8716,0516,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Měrotín OL16,3416,2616,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ratiboř VS15,3916,3616,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice PV16,3815,9616,382019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy pod Kosířem PV15,9016,4216,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,4616,3816,462019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov OL16,5916,7816,782019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lukov ZL15,2916,9116,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL17,0015,8817,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosov SU17,0316,6917,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Senetářov BK16,0217,2717,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Střelice OL16,6317,4317,432019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Janovice BR17,5214,6317,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vojnice OL17,3217,7617,762019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velká Bystřice OL17,8816,2217,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslechovice OL18,0717,7118,072019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nenakonice OL18,5418,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov-výběr SU18,4618,8018,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Leskovec nad Moravicí BR19,4917,2819,492019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Otinoves PV19,9119,3519,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Čechy pod Kosířem PV19,5320,8320,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Grygov OL21,5621,2721,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pustiměř VY17,4822,2422,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Grygov OL23,0523,3123,312019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dolany OL23,3116,6523,312019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olšany u Prostějova PV24,1024,0924,102018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vojnice OL20,3824,2524,252018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mladeč OL25,2019,4525,202019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Otinoves PV25,9528,3228,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Krasice PV30,4730,6930,692019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mladeč OL18,7633,7933,792018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chválkovice OL35,3034,0135,302019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dub nad Moravou OL17,4438,2938,292019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Těšetice OL42,8228,3942,822018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Domamyslice DvojkaPV15,83NPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Podolí PRNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Ludéřov OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chořelice OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Štíty SUNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Cholina OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Radíkov OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nemile FarmaSUNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Dolany OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Třeština SUNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Kokory PRNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice PV17,8617,3017,862019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kosov SU17,7719,2419,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,0019,4419,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Maršíkov SU19,5118,7719,512019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín PV18,7919,9019,902019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV18,8020,1820,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4118,3220,412019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vojnice OL20,4220,0420,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy pod Kosířem PV18,4620,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL20,5219,0320,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,7117,6420,712019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loučany OL20,7317,9120,732019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Blatec OL20,8920,2720,892019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mladeč OL20,0121,5421,542019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Droždín ChvadrožOL19,5021,6421,642019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dětkovice PV21,7321,2421,732019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Cholina OL20,8922,0922,092019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loučany OL22,3218,4422,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vojnice OL22,9522,3222,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dub nad Moravou OL23,1620,6323,162019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Blatec OL23,3423,3023,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pavlov SU20,5124,0224,022019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Týnec OL24,5921,8524,592019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Droždín ChvádrožOL25,0020,0425,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešnice OL32,3832,1232,382019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mladeč OL35,8636,7936,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Cholina OL19,6637,3637,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bezděčí u Trnávky SYNP20,53NP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krasice PVNP28,30NP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kožušany OLNP19,94NP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Polomí PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže