Mikulovice 2020 - Pohárová soutěž 2B

Liga: -
Místo: Mikulovice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 18. 07. 2020 14:00
Kontakt:   Michal Urbánek
Telefon:  733585010

Začátek rezervace: 14. 06. 2020 10:00
Konec rezervace: 18. 07. 2020 14:00
Začátek tipování:  14. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2020 00:00
Zadal: Michal Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmikulovice/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Mikulovice Vás zve na 3. ročník pohárové soutěže v požárním útoku na 2B.
 
Soutěž je otevřená pro všechny týmy, soutěžit se bude o věcné ceny a sud piva.
Řídit se budeme pravidly Znojemské ligy s vyjímkou půjčování závodníků, kterou nebudeme omezovat.
 
Prezentace: do 13:45
Zahájení: 14:00
Povrch: travnatý, základna a náběh tartan
Provedení: 2B úzké, sklopky terče
Startovné: 200,- Kč
Kontakt: Michal Urbánek
Telefon: +420 733 585 010
Budeme se těšit :)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mikulovice-11291.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mikulovice AZNMichal Urbánek
22Blatnice TRSDH Blatnice
33Dobřínsko  BZNMartin Čech
44Mikulovice ŽenyZNDominika Černá
55Černín ZNJiří Veselý
66Mikulovice BZNMichal Urbánek
77Budeč JHMatěj Šmahel
88Kouty ŽenyTRJan Neuman
99Dolní Dubňany ZNJiří Urbánek
1011Kouty PTRJan Neuman
1112Únanov Smíšený dorostZNLudvík Sapík
1213Výčapy BTRVítězslav Javůrek
1314Křepice ZNMichal Urbánek
1415Dešná BJHAleš Coufal
1516Nevcehle Ženy JISabina Maštalířová
1617Police TRRobin Černý
1720Heraltice TRJan Neuman
1821Lukov ZNTomáš Foral
1922Kostníky ŽenyTRKateřina Štěpanovská
2023Příložany TRMichal Machálek
2124Únanov ZNLudvík Sapík
2225Litovany TRRobin Černý
2326Čechtín BTRMája Horká
2427Petrovice TRJakub Jeřábek
2528Myslibořice ženyTRIvana Říhová
2629Mašovice mužiZNJan Peřinka
2730Stařeč ŽenyTRMarek Pokorný
2831Horní Dubňany ZNMichal Urbánek
2932Loděnice Ženy ZNMichal Urbánek
3033Budíkovice TRMichal Urbánek
3134Rouchovany TRMichal Urbánek
3235Sedlatice AJIMichal Urbánek
3336Sedlatice BJIMichal Urbánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Police TR14,2714,2914,292020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrovice TR14,2014,6914,692020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Černín ZN14,6214,7114,712021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH14,5714,7414,742020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dešná BJH14,4614,9514,952021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budíkovice TR15,0915,4715,472020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice BJI14,8615,5815,582020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příložany TR15,5415,6615,662020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mikulovice AZN16,0616,3116,312020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křepice ZN16,4415,8416,442021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heraltice TR16,3216,5416,542021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Černín ZN16,6515,8916,652020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Blatnice TR15,0516,6916,692020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dobřínsko BZN16,2716,7316,732021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chvalovice BZN17,3316,7317,332021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Žerotice ZN17,4016,9017,402021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mikulovice BZN17,4415,5517,442021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budeč JH14,6317,7117,712020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mikulovice BZN17,9916,2417,992020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Šaratice VY18,4217,5518,422021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Újezd ZN18,5518,5718,572021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Dubňany ZN17,8018,7218,722021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dobřínsko BZN16,5618,9818,982020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tasovice BZN18,4819,0319,032021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukov ZN18,6819,3519,352020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Římov TR19,9520,6420,642021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Horní Dunajovice ZN21,2820,2621,282021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Heraltice TR21,8921,9821,982020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mikulovice ZN14,5122,2222,222021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Dubňany ZN22,3422,0222,342020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Křepice ZN20,7822,4322,432020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Blatnice TR22,4522,1922,452021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tasovice AZN22,3122,5622,562021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Únanov DorostZN22,5823,1823,182020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mašovice ZN24,6421,8524,642020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hodonice ZN31,2919,2131,292021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lechovice ZN59,8958,0459,892021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Police BTRNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Litovany TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Únanov ZNNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Únanov ZNNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Police VSNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chvalovice AZNNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rouchovany TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kouty TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sedlatice AJINPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Výčapy BTRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sedlatice JINPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Čechtín BTRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stařeč TR16,9917,1217,122021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myslibořice TR17,7817,9717,972020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stařeč TR18,0917,9618,092020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vítonice ZN18,6819,2919,292021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božice ZN19,7118,6319,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Miroslav ZN19,7218,9819,722018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kostníky TR19,3019,7619,762021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mikulovice ZN19,3320,4020,402019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mikulovice ZN21,3518,8421,352020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kouty TR21,3921,6621,662020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Božice ZN27,3722,0027,372018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Miroslav BZN20,4727,7327,732018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mikulovice ZN29,7130,8330,832021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loděnice ZN30,4732,4832,482020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Únanov ZNNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kostníky TRNPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Častohostice TRNPNPNP2021/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nevcehle JINPNPNP2020/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL
ZNL
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL
ZNL
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2021/07/17 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 1.kolo ZNL
ZNL
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/11/13 Černovír, O studentský pohár 2021
-
2021/12/04 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2021/12/04 Český Rudolec, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga