Miřetice 2020 - BNL Miřetice/Chmelná

Liga: BNL
Místo: Miřetice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 29. 08. 2020 12:30
Kontakt:   Tomáš Martínek
Telefon:  778 008 881

Začátek rezervace: 22. 08. 2020 12:30
Konec rezervace: 22. 08. 2020 12:30
Začátek tipování:  22. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2020 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-miretice-11152.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN16,4916,4616,492019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Drahňovice BN16,1116,8516,852020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chářovice ŠponaBN16,9316,8416,932020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Daměnice BN16,9616,7416,962019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chářovice ŠponaBN17,1017,0917,102018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jankov BN17,1917,2617,262018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Malovice BN17,5417,5017,542020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ctiboř BN17,3717,6117,612019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tomice BN17,6517,3917,652020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tomice BN17,8417,8017,842018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chmelná BN17,8817,7517,882020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ctiboř BN17,3317,9017,902020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chmelná CK17,941,7717,942019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drahňovice BN17,991,7817,992019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Makov TA18,0517,4718,052019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice BBN18,1117,6418,112019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Drahňovice BN18,3017,6618,302018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Načeradec BN18,4618,2618,462019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Makov TA18,3518,5718,572020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Daměnice BN18,7818,1818,782018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ctiboř BN18,4718,8118,812018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malovice BN18,4118,9118,912018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  - Křížkový Újezdec-18,6919,1419,142020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Makov TA19,1618,2519,162018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Přibyšice BN17,9019,1819,182019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Daměnice BN19,2017,5519,202020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Ves u Chýnova TA19,2818,4519,282020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum CK19,3218,2019,322018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Odlochovice BN18,3419,3819,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Odlochovice BN19,1720,0120,012020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Moraveč TA19,6920,0120,012019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Přibyšice BN20,6719,9220,672020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dalovy BN20,2420,6920,692018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radětice PB20,8019,3820,802018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Přibyšice BN21,0020,6021,002018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Šebířov TA21,8319,5821,832019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chmelná CK22,1618,9122,162018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Březnice PB19,9923,5123,512018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Čechtice BN24,7525,0025,002020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velká Chyška PE25,9225,8325,922020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Keblov BN31,3730,6031,372018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Malovice BN31,5517,9231,552019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dubějovice BN32,2227,4232,222018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čechtice BN47,8048,6748,672018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Čechtice BN23,6156,5356,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tomice BN16,54NPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Šebířov TANPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radošovice BN18,47NPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radošovice BNNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Skrýchov u Malšic TANPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Božejovice TANPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Moraveč TANP22,86NP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Načeradec BNNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zdislavice BNNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/23 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice
-
2018/08/25 Miřetice / Chmelná, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Křivsoudov, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Křivsoudov
BNL
2021/07/03 Olbramovice, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2021/07/17 Chářovice, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice
BNL
2021/08/07 Načeradec, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční)
BNL
2021/08/14 Makov, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2021/08/14 Jankov, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Jankov (noční)
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2021/08/28 Malovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice
BNL
Kdy Kde Liga