Miřetice 2022 - Miřetice-Chmelná

Liga: EXČR
Místo: Miřetice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 20. 08. 2022 10:00
Kontakt:   Míra Lalouček
Telefon:  604506614

Začátek rezervace: 06. 08. 2022 20:00
Konec rezervace: 19. 08. 2022 20:00
Začátek tipování:  06. 08. 2022 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-miretice-12115.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPatrik Baláž
22Chmelná BNPatrik Baláž
33Sedlčany PBHonza Adamec
44Nevcehle JIPatrik Baláž
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Zahnašovice KMHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Skalice PBPatrik Baláž
1010Krotějov SportTAHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Vésky BUHHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Budeč JHJiří Čech
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Hrabůvka PRPatrik Baláž
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Olešnice OLHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Mysločovice ZLHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Olešnice SMPatrik Baláž
2828Zdislavice BNPatrik Baláž
2929Frýdštejn JNHonza Adamec
3030Sloup PZPatrik Baláž
3131Horní Měcholupy ABPatrik Baláž
3232Únětice 1911 BPJPořadatelé Extraligy
3333Tomice BNHana Jarolímková
3434Radošovice BNAnna Škvorová
3535Dobronice u Chýnova TAPavel Komárek
3636Ctiboř BNMarek Burda
3737Makov TAJiří Švec
3838Daměnice BNPatrik Baláž
3939Chotěmice TAPatrik Baláž
4040Malovice BNKarel Trefil
4141Velká Chyška PEZdeněk Mařinec
4242Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4343Telč BJIMatěj Plunder
4444Chářovice BBNPetr Husák
4545Dalovy BNIvana Novotná
4649Telč BJIMatěj Plunder
4750Čechtice BNŠtěpán Vondráček
4851Miřetice BNMíra Lalouček
4953Březová LIRoman Kolomazník
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubyně PBPořadatelé Extraligy
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVPořadatelé Extraligy
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Zdislavice BNVeronika
1313Tomice MartomiceBNPatrik Baláž
1414Chlum BNPatrik Baláž
1515Borovnice DalovyBNIvana Novotná
1616Dalovy DalovyBNIvana Novotná
1717Ratměřice BNFilip Košata
1818Radošovice BNAnna Škvorová
1919Daměnice BNLukáš Vítek
2020Šebířov TALucka
2121Chářovice BNPetr Husák
2222Stařeč BTRSDH Stařeč
2323Jabloňany BKPatrik Baláž
2424Jabloňov ZRJiří Čech
2540Malovice BNPatrik Baláž


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benetice TR16,5716,4816,572022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO16,6516,6016,652022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice BN16,6416,8716,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum BN16,9716,8916,972021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budíkovice TR17,0116,8217,012022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stará Říše JI17,0716,6317,072022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  - Martomice-17,2216,4117,222022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dalovy BN16,9917,3417,342021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pšánky HK16,3917,4017,402022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malovice BN17,0217,6417,642020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radošovice BN17,5717,6717,672020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubyně PB17,8417,6017,842022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ratměřice BN17,9117,7417,912021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum BN17,3817,9417,942020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malovice BN18,0317,2318,032019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ratměřice BN18,0717,8518,072020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dalovy BN18,1317,0818,132019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Daměnice BN17,2818,1518,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Makov TA17,4618,1518,152019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Daměnice BN18,2417,3818,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdislavice BN17,3818,2918,292022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Daměnice BN17,7118,3318,332018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Daměnice BN18,6217,6018,622019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum CK18,2518,7218,722019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  - Křížkový Újezdec-18,9318,4018,932020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chářovice BN19,0718,3019,072021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice BN17,9219,1919,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malovice BN18,7519,2819,282022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stařeč BTR19,3417,8419,342022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radošovice BN19,3818,8019,382019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Šebířov TA19,1719,5819,582019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  - Martomice-17,4719,6219,622020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Střezimíř BN19,1119,6519,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Šebířov TA19,1519,6519,652021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malovice BN17,6119,7219,722018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešná HB19,7818,6919,782022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čechtice BN19,7420,2220,222019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Březnice PB19,2420,5420,542018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dalovy BN17,5220,5620,562020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Moraveč TA19,4120,5620,562018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ratměřice BN20,6418,0220,642022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ratměřice BN21,0619,2421,062018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Čechtice BN20,5421,1221,122021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chářovice BN21,1519,6621,152020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plumlov PV16,5221,2521,252022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Všechlapy BN21,3419,5321,342018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ratměřice BN21,5319,0221,532019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Daměnice BN21,8020,8121,802022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chmelná BN20,7321,8321,832020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum BN20,9421,9921,992022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  - Martomice-22,1516,6622,152021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rožmitál pod Třemšínem PB22,7422,1822,742018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dalovy BN17,0422,9022,902022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Louňovice pod Blaníkem ABN23,0022,8323,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dalovy BN23,7023,5823,702018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chářovice BN24,3022,1724,302022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šebířov TA25,0523,6725,052022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Šebířov TA41,9825,6225,622020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Čechtice BN26,7724,7126,772020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuňovice BN27,3925,5327,392018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radošovice BN27,2628,2028,202021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chmelná CK28,7418,7428,742018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radošovice BN28,3029,0529,052022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Keblov BN28,8529,9229,922018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hulice BN30,1530,6630,662020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čechtice BN30,9332,3432,342018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  - Martomice-40,6538,5440,652019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malovice BN47,2246,5447,222021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jabloňov ZRNP17,44NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Moraveč TANP18,28NP2019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ploukonice SM--NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zhoř u Tábora TA17,6319,19NP2021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Zdislavice BNNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krasice - Prostějov PV--NP2022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/23 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice
-
2018/08/25 Miřetice / Chmelná, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná
BNL
2021/08/21 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice-Chmelná
BNL
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/20 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice (EX)
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže